3 Ağustos Burç Yorumları

Sabah saatlerinde üzerimizde baskı hissetmemiz mümkün. Özellikle de ihmal ettiğimiz ve yarım bıraktığımız işler, üzerine düşmediğimiz sorumluluklar bizi yeniden gündeme gelebilir ve bizi zorlayabilir. Gün içinde her işi iki kez yapmamız gerekse de sağlam ve uzun soluklu işler yapabiliriz. Akşam saatlerinde biraz daha rahatlayacak, kendimizi daha özgür hissedeceğiz. Bu saatlerde daha bireysel davranmak isteyebilir ve sorunlara alternatif çözümler bulabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; aklında olan ve yerine getirmen gereken sorumlulukların için planlı ilerlemen gerekebilir. Bu gereklilikler seni objektif ve gerçekçi davranmaya yöneltebilir. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işler de günün erken saatlerinden itibaren gündeminde olabilir.

Sevgili Boğa; maddi gelir kaynaklarını doğru kullanmak için bazı önlemler almak isteyebilirsin. Yurt dışı, eğitim veya seyahat masrafların için de belli bir bütçe planlaman gerekebilir. Duygusal paylaşımlarda ise seni kısıtlayan ve özgürlüğünü tehdit eden gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde eşinle ya da sevdiğin kişiyle ilişkinde mesafeli davranmayı tercih edebilirsin. İş birlikleri ve anlaşmaları içeren işlerini belli bir disiplin içinde ilerletebilirsin. Hedeflerinde değişime neden olabilecek yenilenmeler olabileceği gibi yeni gruplar içine de girebilirsin.

Sevgili Yengeç; yerine getirilmesi gereken görevlerin için güne sorumluluk bilinciyle başlaman mümkün. Eksik kalan işlerini tamamlamak için planlı programlı hareket etmen yararına olacaktır. Günün ikinci yarısında ise sürprizli gelişmeler hayatına yenilikler getirebilir.

Sevgili Aslan; sabaha sorumluluklar altında başlaman mümkün. Yurt dışı, eğitim ve yolculukları içeren işlerde veya çocuklarla ilgili çalışmalarda görev alabilir, programlamayı sen yapabilirsin. Günün ikinci yarısında ufkunu açan kişilerle tanışman veya kendine yeni hedefler belirlemen mümkün.

Sevgili Başak; ev ile ilgili veya ailevi bir konuda ikilem yaşayabilir, zorlandığın kararlar almak durumunda kalabilirsin. Bu konularla alakalı olarak maddi manevi sorumluluklar altına gireceğin adımlar atman da mümkün. Günün ikinci yarısında parasal işlerde beklenmedik gelişmelere de açıksın.

Sevgili Terazi; sabah saatlerin zihinsel olarak oldukça yoğun geçebilir. Üzerinde kafa yorduğun konuları objektif ve gerçekçi değerlendirmelerden geçirebilirsin. Anlaşmalar imzalayabilir, eğitim veya yolculukla alakalı bir girişimde bulunabilirsin. İlişki ve iş birliklerinden yana sürprizlerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatlerini alacak borç hesaplarını gözden geçirmeye ve bütçenle ilgili düzenlemeler yapmaya ayırabilirsin. Üzerinde çalıştığın yurt dışı, eğitim ve hukuki işlerden belli bir kazanç elde edebilirsin. Yeteneklerini sergileyerek herkesi şaşırtabilirsin.

Sevgili Yay; sorumluluk bilinciyle güne başlayabilir, girişimlerini uzun vadeli olacak şekilde planlayabilirsin. İçinde bulunduğun ciddi ve gerçekçi ruh halinden dolayı çevrendekilere mesafeli davranabilirsin. İlerleyen saatlerle birlikte seni keyifli kılacak sürpriz gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Oğlak; otorite konumundaki kişilerle gözlerden uzak görüşmeler yapabilirsin. Ayrıca bazı bilinçaltı korkularınla yüzleşebilir, sonucunda fazla temkinli hareket etmenin getirdiği kısıtlamalar yüzünden ilerleyemediğinin farkına varabilirsin. Günün ikinci yarısında daha cesur adımlar atman mümkün.

Sevgili Kova; sabahın erken saatlerinden itibaren ekip çalışmalarında yer alabilir, liderlik vasfınla tek başına sorumluluk almaya soyunabilirsin. Arkadaşlarınla, içinde olduğun gruplarla arana mesafe girmesine neden olabilecek gelişmeler ortaya çıkabilir. Günün ikinci yarısında dalgalanan koşulları toparlamak için fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili Balık; güne gerek ailen gerekse de işinle ilgili sorumluluklar alarak başlayabilirsin. Üzerinde emek harcadığın işlerini belli bir düzene oturtabilir, yeni projelere imza atabilirsin. Aile büyüklerine karşı görevlerini yerine getirmek isteyebilirsin. Günün ikinci yarısında beklenmedik kazanç ve harcamaların olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.