3 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay ile Uranüs’ün arasındaki olumlu kontağının etkisiyle güne merhaba diyoruz. Yeniliklere açığız. Ayak diremeden doğru ve mantıklı olanın peşindeyiz. Detay ve titizlik gerektiren işler; hesap kitap gerektiren konular açısından günün ikinci bölümünü rahatlıkla kullanabiliriz. Ancak akşam saatlerinde daha temkinli ilerlemek gerekebilir zira Ay Neptün ile sert açı içinde olacak. Yanılgı, aldanma ve kandırılma riskimiz var. İyi anlamda ise akşam saatlerinde ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebilir; çevremizdekilere faydamız dokunacak şekilde davranışlar gösterebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün, günü dolu dolu geçirmek adına birçok işle uğraşabilirsin. Evde zaman geçirebilir, yaşam alanında bazı iyileştirmeler yapabilir ya da bir şeyler üretmek isteyebilirsin. Yüzeysel olmak yerine daha derin bir şekilde hareket etmende yarar var. Sağlığınla ilgili konulara da eğilmek için uygun bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün kelimelerini nasıl kullandığına dikkat etmelisin zira insanlara tutamayacağın sözler verebilirsin. Sevdiğin insanlarla görüşebilir, yeni fikirler edinebilir ve olaylara daha esnek bakabilirsin. Geleceğini planlamanda örnek olduğun insandan akıl alabilirsin. Sevdiklerinin ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmalı ve dikkatli davranmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün birçok aktiviteye vakit ayırmak isteyebilirsin ancak sorumlulukların seni engelliyor olabilir. Bir inisiyatif kullanıp ailenle zaman geçirmeyi tercih edebilirsin. Çözmen gereken sorunlar ve önüne gelen fırsatlar hakkında analitik düşünmende fayda var. Hedeflerine ulaşmak için sağlam ilerlemeli ve emin olmadan başlama çizgisini geçmemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; dostlarından, yakın çevrenden ya da otorite konumundaki insanlardan fikir alabilir, yeni şeyler öğrenebilir ve öğrendiklerini ilham kaynağı olarak kullanabilirsin. Bugün her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp tartmalısın. Gün içinde planlamalar yapabilir, yeni idealler geliştirebilirsin, ancak beklentilerini fazla yüksek tutmamanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kapasitenin farkına varmalı ve maddi kaynaklarını artırmak için olanaklarını gözden geçirmelisin. Daha önce yapmış olduğun hataları yapmamak için akılcı bir yol izlemen ve yanılgılarının farkına varman yerinde olacaktır. Ekonomik hamlelerini iyi belirlemeli, sorunluluklarını aksatmadan yeni bir kazanç zinciri oluşturmaya çalışmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; özel ilişkindeki bağların sağlamlaştığını sezebilir, yakın çevrenden manevi destekler alabilir ve yaşama sevincini ikiye katlayabilirsin. Motivasyonunun yüksek olduğu ve yapacağın her işten keyif alacağın bir gün olabilir. Başkalarından duyabileceğin ama aslı astarı olmayan konuşmaları çok da dert etmemende fayda var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kafanın içinde oluşan sorulara, çözüm arayışı içinde olabilirsin. Rahatlık ve huzur sağlamak adına uğraşsan da aklındaki gelecek düşüncesi seni biraz gerebilir. Kendine ayırdığın zamanı pozitif düşüncelerle geçirmeye çalışmalısın, çünkü daha önce yapmış olduğun bir başvurudan olumlu sonuç gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün kendini çok özgür ve yenilikçi hissedebilirsin. Dostların sana bazı konularda rehberlik yapabilir, onların yardımıyla kendini daha güçlü hissedebilirsin. Yanlış anlaşılmalara açık olduğundan; iletişim halinde olduğun insanlara karşı hırsını ön planda tutacağın sözlerden kaçınmalı, korkularının hayallerini bastırmasına izin vermemelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; birçok farklı işi üstlenmek yerine bugün sadece tek bir mesele üzerinde yoğunlaşabilir, sorunun köküne ulaşabilir ve çabalarının karşılığını, mali konular ve yatırım kararlarının olumlu sonuçlanmasıyla alabilirsin. Kariyerinde seni rahatsız eden birtakım konuların yaratacağı gerilim, aile ilişkilerine de yansıyabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün ailevi konularla ve evle ilgilenebilir, tatil planları yapabilirsin. Yeni bir yere geçme ya da taşınma söz konusu olabileceği için, finansal koşullarında fedakârlık yapman ve biraz taviz vermen gerekebilir. Biraz sevgi ve sabırla her şeyin çözüme ulaştığını görebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün çevrenden finansal destek alman mümkün. Yine de maddi işlerinde biraz daha dikkatli düşünmelisin. Hayal gücünün sınırı olmayabilir fakat gerçekçi olmanda fayda var. Günün ilerleyen saatlerinde ailen veya sevgilin, beklenmedik bir fırsatla kapını çalabilir ve büyük bir değişiklik yapmayı önerebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; beraber çalıştığın insanlardan veya yakın arkadaşlarından aldığın destekle, oluşturduğun stratejiler seni hedefe doğru götürebilir. Yeni sorumlulukların üstesinden gelmek için ikna kabiliyetini ve iletişim ağını kullanabilirsin. Bugün kalbinin sesini dinleyebilir, sevdiğin insan için hazırladığın planı gerçekleştirebilir, keyifli vakit geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.