3 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Bugün yine sert enerjilerin etkisi altındayız. İşlerimiz aksayabilir, karar verme aşamalarında güçlük çekebiliriz. Yeni adımlar atmaktansa elimizdeki işlere odaklanmak daha iyi bir tercih olabilir. İsteklerimiz ön plana çıkarak dik başlı davranmamıza sebep olabilir. Risk almamalı, temkinli davranmaya dikkat etmeliyiz.

Sevgili Koç; motivasyonun yüksek olmasına rağmen, elindeki işleri bitirmekte zorlanabilir ve kendini baskılanmış hissedebilirsin. Harcamalarını kontrol altına alarak, birikim yapmaya karar vermen mümkün. Bugün geçmiş dönemlerdeki müsrifliğinin getirdiği zorlanmaları halen hissediyor olabilirsin.

Sevgili Boğa; hiç beklemediğin bir kişiden gelebilecek iş birliği teklifini değerlendirmek isteyebilirsin. Ancak her türlü yazılı ve sözlü koşulu iyice araştırıp, incelemen yararına olacaktır. Tek başına alacağın bu kararın sonucuna da tek başına katlanman gerekebilir. Aile büyüklerinin sağlıkları hakkında endişeli olabilirsin.

Sevgili İkizler; çeşitli organizasyon hazırlıkları içerisinde olabilir ve işin uzmanlarından alabileceğin destekle rahat davranabilirsin. Gün içerisinde kendini telaşlı hissetmen, zihninin karışmasına sebep olabileceği gibi, çeşitli sakarlıklar yapmana da neden olabilir. Dingin ruh halini korumalı, her şeyin organize ettiğin gibi gideceğine inanıp, odaklanmaya çalışmalısın.

Sevgili Yengeç; gezegenlerin konumları maddi açıdan şanlı etkiler sunarken, sen de gayret göstermeli, şansını ayağına beklememelisin. Kendini tekrar yapılandırmak isteyebilir, uzun zamandır kullanmadığın sözel yeteneklerini ortaya dökebilirsin. Öte yandan sosyal grupların içinde senin dışında gelişen olaylara ani tepkiler vermen, çatışmalara yol açabilir.

Sevgili Aslan; öncülük etmek, sınır ve kuralları bir kenara bırakarak özgür ifadelerle kendini göstermek istediğin bir gün olabilir. Yüklenmiş olduğun iş sorumluluklarında da hızlı karar verip, hızla ilerlemek isteyebilirsin. Ani gelişebilecek olaylarda tarafsız ve dengeli olman gerekebilir. Büyük resmi düşünerek karar vermeye çalışmalısın.

Sevgili Başak; bir süredir işinde elde ettiğin başarılar, özgürlük duygularını ve kendine olan güvenini de artırmış olabilir. Maddi konforundan ve elde ettiklerinden duyduğun tatmin seni rahatlatabilir. Gün içinde bazı arkadaşlarının gereksiz eleştirilerine takılabilir, içten içe kendini yıpratabilirsin. Sakinlikle iletişim kurmayı denemelisin.

Sevgili Terazi; bu ara yapacağın gizli kapaklı işleri eline yüzene bulaştırabilir, sevdiklerini karşına alabilirsin. Gelip geçici davranış biçimlerinden çok, çizginden ödün vermediğin konulara eğilmeli, sosyal statünü ve kazançlarını bu ara daha fazla önemsemelisin. Zaaflarından faydalanmaya çalışacak insanlara dikkat etmende yarar var.

Sevgili Akrep; gün içinde kendini güçlü bir şekilde ifade etme arzun körüklenirken, rekabet içinde olduğun alanlarda da gözü kara olabilirsin. Sevdiklerin söz konusu olduğunda sınır tanımadığın bir gündesin. Kariyer ve kazançların konusunda çıkarlarını gözetirken, ailevi konularda çok duygusal olabilirsin.

Sevgili Yay; bazı hukuki konularda anlaşma ve uzlaşma yoluna gidebilirsin. Kendini rahat ifade ederek kolay iletişim kurabileceğin bir gündesin. Öte yandan mesai arkadaşlarının haksız eleştirilerine maruz kalabilir, sinirlerine hakım olmakta zorlanabilirsin. Dürtülerine göre değil, mantığına göre hareket etmeye çalışmalısın.

Sevgili Oğlak; kişisel ya da ailevi konularda fikirlerini paylaşmak istediğin bir gündesin fakat ısrarcı olmaktan kaçınmalısın. Çözüm bulamadığın ailevi sorunlara uğraşmak seni yoruyor olabilir. Fakat bu dönemde yeteneklerine ve sevdiklerine sıkı sıkıya sarılmak, kendini güvende hissetmeni, duyguların ve düşüncelerini kolayca dengelemeni sağlayabilir.

Sevgili Kova; çok çalıştığın bir projenin başarıyla tamamlanması, sana yoğun bir tatmin duygusu yaşatabilir. Zorluklar ve engellerle dolu bir yolculuğu güvenle bitirerek gurur duyabileceğin bir noktaya gelmiş olabilirsin. İstikrarlı tavrını sürdürmeye çalışmalı, yaşam dinamiklerindeki birkaç pürüzü büyütmeden yoluna devam etmelisin.

Sevgili Balık; Planlamalarını bir an önce bitirerek harekete geçmeli, elindeki işleri titizlikle bir an önce bitirmelisin. Verdiğin ya da vereceğin sözler için yeterince zaman ayırmalı ya da veremeyeceğin sözleri taahhüt etmemelisin. Akşamüzeri yakınlarından duyabileceğin sözler zihnini bulandırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.