29 Temmuz Burç Yorumları

Güne kendimizi baskı altında hissederek uyanabiliriz. Duygularımızı tutkulu bir şekilde ifade etmek isteyebiliriz. Hayatımızda otorite konumundaki kişilerle iletişim kurmakta zorlanabiliriz. Öğle saatlerine kadar bu gerilimini geride bırakmış olacağız. Objektif değerlendirmeler yapacak, karşımızdaki insanlara karşı hoşgörülü davranacak ve onlarla diyalog kurarak sorunların üstesinden gelmeyi başaracağız. Yakın çevremizle keyifli ortanlarda bulunabilir, yaratıcılık isteyen faaliyetlerle uğraşabiliriz. Beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde iş birliklerine yönelik hareket edebilir, kendini başkalarının gözünden değerlendirebilirsin. Öğleden sonra olaylar hızlı gelişebilir ve kontrolü ele almakta zorlanabilirsin. Ancak aldığın yeni haberler uzlaşma koşullarının gelişmesini sağlayabilir.

Sevgili Boğa; güne huzur ve keyif arayışında başlayabilir hem fiziksel hem de zihinsel sağlığına önem verebilirsin. Ticari iş birlikleri uzun süredir beklediğin fırsatların karşına çıkmasını sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde çalışma ortamında son derece hareketli saatler yaşanabilir.

Sevgili İkizler; bugün kendini çok enerjik ve heyecanlı hissedebilir, arkadaşlar ya da gruplar vasıtasıyla karşına çıkan fırsatları kullanmak isteyebilirsin. Aşk hayatınla ilgili gelişmeler inişli çıkışlı devam etse de sana değer verildiğini bilmek, yaşamdan daha fazla keyif almanı sağlayacaktır.

Sevgili Yengeç; hem aile hem de özel ilişkilerinde uyumlu ve dengeli olmaya çalışsan da iş birliklerinden, ortaklarından ya da eşinden baskı görebilirsin. Fakat tepkilerinde kontrollü olur ve fikir alışverişlerine açık davranabilirsen olaylar senin lehine ilerleyecek ve istediğin başlangıçları yapabileceksin.

Sevgili Aslan; yakın çevrenle ilişkilerinde uyum ve nezaketle davranarak çevreni ikna edebilirsin. Sosyal ortamında organizasyonlar yapmak, herkesi bir araya toplayarak iletişim kurmalarını sağlamak isteyebilirsin. Bilgi sahibi olmak için daha fazla kişiyle diyalog kurman gerekebilir.

Sevgili Başak; bugün yeteneklerini kullanman ve olayları kontrol etmekte öncülük yapman gerekebilir. Uyum ve diplomasi becerilerin sana iş hayatında başarılı olabileceğin iş birlikleri ve yeni ticari faaliyetler kazandırabilir. Gelirlerinin artmasını sağlayacak girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; kendini ifade edebileceğin ve yaşamına dair önemli girişimlerde bulunabileceğin bir gündesin. Özellikle sosyal medyada gelişen ilişkilerin, karşına fırsatlar çıkmasını sağlayabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan destek bulabilirsin. İlişkilerde dengeyi sağladığın bir gündesin.

Sevgili Akrep; güne başlarken yalnız kalmak ve durum değerlendirmesi yapmak isteyebilirsin. Ancak sonrasında gelişen olaylar seni finansal kaynak arayışına itebilir. Sana destek olacak kişilerle iletişim kurarak, önümüzdeki günlere hazırlık yapman gerekebilir. Olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Yay; hedeflerine varmak için atacağın adımlarda karşına çıkan engelleri uyum ve diplomasi yoluyla çözebilirsin. Bugün anlaşmaya varmak ve iş birlikleri yapmak çok daha kolay olabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle fikir birliğine varabilirsin. Keyifli sosyal ortamlarda bulunabileceğin bir gün seni bekliyor.

Sevgili Oğlak; iş ve sosyal hayatında dengeyi kurmak senin görevin olabilir, gireceğin toplantılardaki bilgi akışını sen sağlayabilirsin. Tabii bu arada başarın üstlerinin gözünden kaçmayacak ve onlar tarafından onaylanacaksın. Kariyer hedeflerine varmak için uyumlu davranmalısın.

Sevgili Kova; bugün iletişim trafiğinde biraz aşırıya kaçabilir, sürekli paylaşımlarda bulunabilirsin. Sanatsal yaratıcılık gerektiren konularda oldukça başarılı olacağından sevdiklerinden destek alarak projelerini yürütmende fayda var. Yeni fikirler yeni tecrübeler edinmeni sağlayabilir.

Sevgili Balık; finansal konularda yaşanacak gelişmeler karşısında adil davranmalı, herkesin kaynaklardan eşit şekilde faydalandığına emin olmalısın. Hedeflerine varmak için iş birlikleri kurabilir, gayrimenkul yatırımları yapmak için ailenden ya da bankalardan yardım alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.