29 Temmuz 2018 Burç Yorumu

Bireysel kararlar almak isteyeceğimiz, inatlaşmaya müsait bir gündeyiz. Fakat sözlerimizi söylemeden iyice düşünmeli, verdiğimiz kararları değiştirmek isteyebileceğimizi unutmamalıyız. Büyük adımlar atmadan önce mümkün olduğunca içinde bulunduğumuz konumu sorgulamaya çalışmalıyız.

Sevgili Koç; bu günlerde benmerkezci davranışlar içerisinde olman, partnerinle aranı açabileceği gibi eski konu ve olayları da gündeme getirebilir. Daha önce yaşamış olduğun deneyimleri göz önünde bulundurmalı, hayattan keyif almaya bakmalısın. Kendini son derece enerjik hissedebileceğin bir gündesin.

Sevgili Boğa; bugün özgür ve tavırların aile içinde birtakım sorunlar yaşamana neden olurken, yüksek enerjin, karşındaki insanları şaşırtabilir. Evinde elektronik cihazlarda oluşabilecek olası aksaklıklar moralini bozsa da bu dönemde öğreneceğin yeni bir konu ilerde işine yarayabilir.

Sevgili İkizler; hafta sonunu yakınlarının farklı sorunlarına çözüm üretmek durumunda kalarak geçirebilirsin. Olaylara mantık çerçevesinde bakman çevrenle empati kurmanı zorlaştırabilir. Yaşanabilecek bazı fikir ayrılıkları çatışmalar yaşanmasına neden olabilir.  Herkesin özgür iradesiyle fikirlerini söyleyebileceğini unutmamalısın.

Sevgili Yengeç; kazancında ya da maddi kaynaklarında zarara uğramamak adına temkinli olman gerekebilir. Yakın çevrenin etkisinde kalarak harcamalarını arttırabilir, sonrasında pişmanlık yaşayabilirsin. Bu aralar sürpriz ödemelerle karşılaşma ihtimalinin yüksek olması mali dengeni bozabilir.

Sevgili Aslan; özgüveninin yükselmesiyle, sosyalleşme ihtiyacın artabilir. Görüşlerinde inatçı olman, partnerinin düşünce özgürlüğünü kısıtladığını fark etmeni zorlaştırabilir. Ufak tefek konuları büyütüp, egonu tatmin etmek yerine, karşındaki insanları dinleyip anlamayı denemelisin.

Sevgili Başak; haftanın bu son gününde ruhunu dinlendirmek isteyebilir ya da uzun zamandır ihtiyaç duyduğun kişisel bakımını yaptırabilirsin. Bu günlerde sürekli can sıkıntısı yaşayabilir ve sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alamayabilirsin. İçsel sorgulamaların korkularına ışık tutarken, yersiz korkularınla vedalaşabilirsin.

Sevgili Terazi; yaratıcılığını kullanıp, eski deneyimlerinden de faydalanarak fikirlerinle fark yaratabilirsin. Partnerinle arana koyduğun sınır bugün sözlerine yansırken, duygularına hâkim olamayarak patavatsızlık yapabilirsin. Güçlü görünmek isterken sevdiklerinle aranı da hoş tutmaya bakmalısın.

Sevgili Akrep; kariyerin ve hedeflerinle ilgili fırsatlar ayağına gelirken kabuğuna çekilip oturmaktan kaçınmalısın. Ailenin verdiği kararlara saygı duyuyor olabilirsin fakat kendi fikirlerini de dile getirmen yararlı olabilir. Yakınlarının sorumluluklarının, sosyal hayatına ve geleceğine engel olmamasına dikkat etmende yarar var.

Sevgili Yay; zihnindeki bazı düşünceler netlik kazanırken, olumlu bir ruh hali içinde olmaya gayret göstermelisin. Yakınlarınla yoğun ilişkiler içerisinde olmaktan keyif almakla birlikte, farkındalığını artıran orijinal fikirleri benimsemekte zorlanmayacaksın. Hemen eyleme geçmek yerine, şartlara kontrollü yaklaşmalısın.

Sevgili Oğlak; kazançlarınla alakalı konuda çıkarlarını korumak durumunda kalabilir, eline geçebilecek paranın hesabını yapabilirsin. Geçmişin gölgesinden ve geleneksel düşüncelerinden kurtularak yeniliklere yönelmeli, maddi ve manevi konularda güvendiğin kişilerden fikir almalısın.

Sevgili Kova; gün içerisindeki ruh halin oldukça değişken olabilir. Sabah saatlerinde kişisel isteklerinin peşinde koşarken, akşamüzeri duygusal ve hassas olabilirsin. Romantik ilişkinde yaşayabileceğin yoğunluk, bağlarını güçlendirirken, ortak konularınızı da kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsin.

Sevgili Balık; kontrolün dışında gelişen olaylar, içten içe huzursuz ve isyankâr olmana sebep olabilir. Bu günlerde çevrene karşı güvensiz olman, fikirlerini kelimelere dökmende zorlanmana neden olabileceği gibi karşındakilerle gereksiz sürtüşmeler yaşamana da sebep olabilir. Pişmanlık yaşamamak için sağduyulu olman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.