29 Ocak Burç Yorumları

Güne olumlu bir ruh halinde başlayacağız. Değişime ve iş birliklerine açık olacak, çevremizdeki insanlar uyum içinde hareket edebileceğiz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir gün değil, yarım kalan işlere yönelmek yerinde olur. Bazılarımız evden çıkmak istemeyecek ama bazıları da birkaç programa birden yetişmek durumunda kalacak. Önemli kararların açıklanabileceği bir gün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; gün boyunca herhangi bir girişimde bulunmamalı, eldeki işlerinle uğraşmalı ve eksiklerini tamamlamaya gayret etmelisin. Arkadaşlarınla, sevdiklerinle de vaktini geçirmek isteyebilirsin. Ayrıca sosyal içerikli projelerde veya sosyal organizasyonlarda yer almanda söz konusu olabilir.Sevgili Boğa; bugün sosyal yaşantın hareketli geçebilir. Grup faaliyetlerine ya da topluma hizmet eden aktivitelere de katılabilirsin. Ayrıca vaktini ailenle ve arkadaşlarınla değerlendirmek isteyebilirsin. Bir önceki gün gerçekleşen Yeniay enerjisi doğrultusunda başlattığın girişimlerle ilgili planlama yapabilirsin.Sevgili İkizler; yeni başlattığın girişim ve hamleler doğrultusunda yaşantını yönlendirmek isteyebilirsin. Geleceğinle ilgili attığın adımların hazırlıklarını yapabilirsin. Ayrıca sosyal organizasyonlar, yurt içi ve dışı seyahatler de odak noktan olabilir. Farklı bir şeylere adım atmak da keyif ve heyecan verebilir.Sevgili Yengeç; duygusal paylaşımlarda kendini biraz uzak tutmak isteyebilirsin. İlişkide olduğun kişi veya iş birliğinde olduklarınla arana giren soğukluk ufak çaplı krizler yaşatabilir. Her zamanki tavrından farklı bir tavır takınmak belki olayların gidişatını değiştirebilir. Parasal konular ekstra dikkat gerektirebilir.

Sevgili Aslan; ilişkilerinde karşı tarafa bağlı olma ve gelişmeleri gözlemleyerek idare etme koşulun halen devam ediyor. Gün içinde fikir alışverişleri yaparak düşüncelerinizi birbirinize aktarabilirsiniz. Karşındakilerin senin kurallarını değiştirme ve ufkunu açma potansiyeli var. Ayrıca kuracağın iş birliklerinin de maddi yönünü irdeleyebilirsin.

Sevgili Başak; bugün sağlığına özen göstermen gerektiğini düşünebilirsin. Bu yüzden dinlenmeye, spora veya bedensel bakımına vakit ayırabilirsin. Ayrıca şu günlerde yoğun iş yükün olduğundan çalışmalarını kolaylaştırmak için yeni teknikler deneyebilir; sana yardımı dokunacaklardan destek alabilirsin.

Sevgili Terazi; keyiflere açıksın. Aşkı özgürce yaşamak isteyebilir; hobilerine vakit ayırabilir veya arkadaş gruplarıyla programlar yapabilirsin. Ayrıca teknik alandaki işler de ilgini çekeceğinden bilgisayar, internet veya benzeri tipte uğraşlarla meşgul olabilirsin. Daha önce yapmadığın bir seyahat için de araştırmaların olabilir.

Sevgili Akrep; bir gün önce aklına koyduğun girişimlerle ilgili alt yapı çalışmalarını yapma şansın var. Ailene düşüncelerini açıklayabilir; destek vermelerini talep edebilirsin. Eve, gayrimenkule dair bir konuyla da ilgili karar alma aşamasında isen bununla ilgili ön araştırmaları yapabilirsin.

Sevgili Yay; yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla günü değerlendirme şansın var. Birlikte her zamankinden farklı program yapabilir; keyifli zamanlar geçirebilirsin. Ancak bugün ifade ve söylemlerin bazı karşıtlıklar taşıyabilir. Hemen her şeyi kabul etmeyebilir; itiraz edebilirsin. Arka planda kalan durumların bunda etkisi olabilir.

Sevgili Oğlak; parasal işlerin yanı sıra gelecek planların, bu planları nasıl gerçekleştireceğin ve uygulamaya koyacağınla ilgili düşüncelerde olabilirsin. Günün enerjisi hamle yapmak için henüz hazır olmadığından ön hazırlık ve ön çalışmaları yapabilirsin. Ayrıca bugün gruplar ve arkadaşlıklarda gizli kalmış durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Kova; bir gün önce adımını attığın ve başlattığın girişimlerle ilgili düşünme aşamasında olabilirsin. Bu bir çalışma hedefi olabileceği gibi kendinle, bedeninle veya ilişkileri içine alan bir konuyu kapsayabilir. Sosyal organizasyonlar veya toplumsal işlerde de görüş ve düşüncelerinle ön plana çıkabilirsin.

Sevgili Balık; bugün de gözlerden uzak adeta inzivada kalmak isteyebilirsin. Ancak arka planda önümüzdeki günlerde başlatacağın projelerin ön hazırlıklarını yapabilirsin. Diğer bir yandan gizli düşmanlıklara açık olduğunu da unutma. Çevrendekilere, arkadaşlarına veya bağlı olduğun dernektekilere karşı temkini elden bırakma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.