29 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün işlerimizi istediğimiz akıcılıkta ilerletmekte zorlanabiliriz. Yeni girişimlerden uzak durmakta fayda var. Ancak bu süreç tamamlanması gereken; eksik kalan iş ve uğraşlarla uygun bir zaman dilimi. Akşamüstü Yay burcuna geçen Ay ile birlikte bu sıkışık enerjilerden sıyrılacak; daha dinamik ve enerjik hissedeceğimiz bir atmosferde olacağız. Yay burcunun iyimserliği, maceraperestliği ve risk almaya yatkın tarafı baskın gelecek; moralimiz düzelecek; ideal ve hedeflerimiz peşinden coşkuyla koşmaya yöneleceğiz. Yurt dışı, yabancılarla olan işler; akademik alandaki çalışmalar, geleceğimizi şekillendirecek adımları atmak için elverişli ortamlara kavuşabilir; eğlenceye ve sosyalleşmeye vakit ayırabiliriz.  Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün boyunca başladığın girişimler ve aldığın kararlarla ilgili ilerleme sağlayabilirsin. Zaman zaman parasal işler ve duygusal konular seni yıpratsa da belli bir çizgiyi yakalayabilirsin. Akşama doğru kendini daha özgür ve iyimser hissedeceğin gelişmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün zamanını boşa geçirmiş gibi hissedebilir, ilişkilerle fazlasıyla meşgul olabilir ya da hep birilerine açıklama yapabilirsin. Yarım kalan işlerini tamamlamak ya da eksiklerini gidermekle uğraşıp yeni bir girişimde bulunmamanda fayda var. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konular ön plana çıkabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün ilk bölümünde yapılacak işler, sorumluluklar, finansal konular seni meşgul edebilir. Aldığın kararların uygulanması için çaba harcayabilir; birikmiş işlerini tamamlamaya çalışabilirsin. Akşamüstünden itibaren ise ikili ilişkiler ve iş birlikleri daha fazla gündemine gelecektir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygusal anlamda oldukça yoğun geçen birkaç günün ardından bugün de hislerin ve sezgilerin doğrultusunda ilerleyebilirsin. Çocukların, sevdiğin kişi ve hobilerinle ilgilenebilir; kendine zaman ayırabilirsin. Günün ikinci yarısından sonra ise sorumluluk ve görevlerin artabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ruhunun derinliklerine döndüğün şu günlerde iç hesaplaşmalarını tamamlamış olabilirsin. Ayrıca eve, aileye ve gayrimenkullere dair aldığın kararların uygulamasına da geçebilirsin. Akşamüstünden sonra daha keyifli ve iyimser hisler içinde olabilir; eski coşkunu kazanabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aldığın kararlar ve belirlediğin yön doğrultusunda hareket edebilirsin. Yakın çevrene ya da kardeşlerine zaman ayırabilir, sosyal medya da ya da internette araştırma turları atarak eksiklerini gidermeye çalışabilirsin.  Günün ikinci yarısından sonra ailenle ilgilenebilir; belki evinde misafir ağırlayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; biraz da kendi keyfin için para harcayabilir, parasal alanda yapmış olduğun girişimlerle ilgili eksiklerini giderebilirsin. Akşamüstünden itibaren kardeşlerin, yakın çevren ve dostlarınla iletişimin artabilir hatta biraz dışarı çıkıp sosyalleşmek isteyebilir, paylaşımlarda bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kontrolü elde tutmak için çaba sarf ettiğin birkaç günün ardından bugün tüm zamanını kendine, kişisel bakımına ayırabilirsin. Girişimlerini ve aldığın kararları değerlendirebilir,  eksik kalan işlerini tamamlamaya yönelebilirsin. Günün son bölümünde ise bütçeni gözden geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; arka planda hazırlığını yapmakta olduğun konularla ilgili eksik kalan işlerin son rötuşlarını yapabilirsin. Ancak duygusal olarak seni huzursuz eden durumlara henüz bir çözüm üretmiş olamayabilirsin. Akşamüstünden itibaren burcunda ilerlemeye başlayan Ay kontrolü ele alarak ilerlemeni sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; grup içindeki faaliyetlerinde, ekip çalışmalarında eksik kalan noktaları tamamlayabilir; eldeki işlerini bitirebilirsin. Ayrıca arkadaşlarınla aranda geçen yoğun duygusal süreçten sonra öğrendiklerini içselleştirebilirsin. Günün ikinci yarısında ise iç dünyana çekilebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iş ve sosyal yaşamında son günlerde oldukça gözler önündeydin. Bugünü daha sakin geçirebilir, aldığın karar ve başlattığın girişimlerin eksik kalan kısmına yoğunlaşabilirsin. Akşamüstü saatlerinden sonra gruplar, arkadaşlıklar ve ideallerin daha fazla önem kazanabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yurt dışı, eğitim, medya ve yolculuklarla ilgili eksik evrak, yarım kalan başvuru gibi konuların tamamlanması için uğraşabilirsin. Olaylara edindiğin yeni bilgiler ışığında bakarak hareket edebilirsin. Akşam saatlerini ailenle ya da sosyal gruplar içinde geçirmek isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.