29 Ocak 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde duygularımızı dile getirmekte zorlanabilir, kendimizi kaygılı ve karamsar hissedebiliriz. Üstlenmek durumunda kalacağımız sorumluluklar üzerimizde baskı yaratabilir. Otorite konumundaki kişilerle ya da kurumlarla sorun yaşayabilir, işlerimizin ilerlemesini sağlamak için her zamankinden daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalabiliriz. İkili ilişkiler ve iş birliklerinde de bazı sorunlar yaşamamız olası, ancak olayların kadersel bir şekilde gelişeceğini ve üzerinde pek de kontrol gücümüzün olmadığını belirtmekte yarar var. Öğleden sonra sevdiklerimize karşı daha duyarlı olacak, onlara yardım etmek için elimizden geleni yapacağız. 

Sevgili Koç; güne ağır sorumluluk gerektiren yükleri taşımakta zorlanarak başlayabilir, üstlerinin ya da otoritelerin beklentilerini yerine getirememenin tedirginliğini yaşayabilirsin.  Statü ve sosyal çıkarların gereği aile ilişkilerinden fedakârlık etmen gerektiğinde duygularını ifade edemeyebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün yakın çevrenle fikir uyuşmazlıkları yaşayabilir, dillendiremediğin meseleler yüzünden kendini baskı altında hissedebilirsin. Yolculuklarda, sunum ve toplantılarda engellerle karşılaşabilir, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin. Kardeşlerinin sorumluluğunu alman gerektiğini düşünebilirsin.

Sevgili İkizler; ekonomik konularla ilgili beklentilerin gerçekleşmeyebilir, beklenmedik harcamalar yapabilirsin. Ailenin ihtiyaçlarını karşılamak için uzun süreli borç yükü altına girmemeli, duygusal davranmamalısın. Devlet kurumlarıyla ilgili borç ya da alacak sorunu yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün ilişkilerinde kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Karşındakilerin koşullu sevgileri seni karamsarlığa itebilir. Yakın ilişkide olduğun kişiler sorumluluklarını seninle paylaşmak isteyebilir, fazla duygusal davranışlarına tepki gösterebilir. Ay; burcunda hareket ederken kontrolü ele almak isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; ailene dair sorumluluklar kendini ifade etmeni engelleyebilir, çalışma arkadaşlarınla aranda yaşanan çıkar çatışmaları huzurunu kaçırabilir. Arka planda kalarak sessizce görevlerini yerine getirmeye çalışırken bütün yükün senin omuzlarına bindiğini hissedebilir, düşmanlıklarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Başak; sevdiklerin ve dostların için gösterdiğin çabanın karşılığını almayı beklerken fazla hayalci davranabilirsin. Duygusal davranman ve objektif olamaman insanların mutsuz olmasına neden olabilir. Bugün herkesi düşünmek yerine, kendi çıkarlarına önem vermelisin.

Sevgili Terazi; hem ailene hem de kariyerine odaklanmak isterken arada kalabilirsin. Evin ya da ebeveynlerinin sorumluklarını almak seni yapmak istediklerinden alı koyabilir. Duygusal ikilem ve krizlerini herkesin içinde yaşamaktan hoşnut olmayabilirsin. Sezgi ve ilham gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin.

Sevgili Akrep; yaşamını ilgilendiren konularda ve ilişkilerde aldığın sorumluluklar aile içi ilişkilerde kendini ifade etmeni engelleyebilir. Duygularınla, mantığın arasında kalabilir, hislerini ifade etmekte güçlük çekebilirsin. Yolculuklar, akademik eğitim ya da yurt dışıyla bağlantılı işlerinde evrak sorunu yaşanabilir.

Sevgili Yay; aileyi ilgilendiren bir borç, alacak ya da miras işinde sıkıntılar yaşanabilir. Gayrimenkul alım satımında ya da tadilatında dikkatli olmalı, duygusal davranarak fazla yük altına girmemelisin. Prim, komisyon, faiz gibi gelirlerde beklentilerinin karşılanmaması ufak çaplı krizlere yol açabilir.

Sevgili Oğlak; bugün de karşıt burcundaki hareketini sürdüren Ay; ilişkilerine vurgu yapmakta. Karşındakilere, sorumluluktan kaçtıklarını ya da fazla hayalci davrandıklarını düşünerek baskı yapabilirsin. Başkalarının duygularını anlamaya çalışman sana farkındalık kazandırabilir, olayları daha net görebilirsin.

Sevgili Kova; çok çalışmana rağmen karşılığını alamadığını düşünebilir, istemediğin görevlerin de sana yüklenmesinden rahatsızlık duyabilirsin. Duygusal olarak mutlu olmadığın ortamlarda bulunmak sağlığını olumsuz etkileyebilir, mide ağrıları çekebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla aranda çıkar çatışması yaşanabilir.

Sevgili Balık; bugün aşk ilişkilerini ve yaşamdan aldığın keyfi sorgulayabilir, senin için önemli olan kişilerin sevgilerinden emin olmakta zorlanabilirsin. Romantizm beklentinin karşılanmaması seni mutsuz ettiği için sevdiklerinle arana mesafe koyabilirsin. Hemen alınganlık yapmak yerine objektif davranmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.