29 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay halen Yengeç burcunda…

Sabah saatlerinde Ay Neptün olumlu kontağı hâkim olacak…Hassasiyet ve duyarlılığımızın yüksek seviyede olacağı bir sabaha uyanacağız…Çevremizdekilere en samimi ve içten hislerle yaklaşacak; onların beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışacak; üstümüze bir fedakarlık düşüyorsa yerine getirmekten kaçınmayacağız…Bir tarafıyla da sübjektif bakış açısında olacağımızdan yaşadıklarımızı ruh halimize göre değerlendirecek ve reaksiyonlarımız duygusallık içerecek…

Bu yumuşak atmosfer gün ortasından itibaren Ay’ın Jüpiter ve Pluto ile stresli kontağının devreye girmesiyle birlikte dağılmaya başlayabilir. Fazla hassasiyet; duygusal iniş çıkışlar veya abartılı tepkiler dengemizi bozabilir; içsel manada huzuru yakalamakla alakalı sorunlar yaşatabilir. Aile içi konular, toplumsal gelişmeler ve duyumlar psikolojimiz üzerinde olumsuz etki yaratabilir. Akşam saatlerinde temkinli ve kontrollü olmakta fayda var.

Ay saat 22:29 sonrasında boşlukta…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün üstünde oluşan duygusal baskı, hayatında değişiklikler yapmak istemene neden olabilir, abartılı hareketlerde bulunabilirsin. Cesaretle finansal riskler alarak, yer değişiklikleri için harekete geçebilir, evinle ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Aile fertlerinden beklentilerin artabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; romantik ilişkilerde sana mutluluk veren gelişmeler yaşanabilir, keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda becerilerini ustalıkla sergileyebilirsin. Fakat görüşlerine ve inançlarına uymayan tavırlar ve konuşmalar gerilim yaşamana neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; maddi konuların üstünde oluşturduğu baskıyla, geleceğe dair hedeflerini tekrar gözden geçirebilirsin. Arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun gruplarla aranda ekonomik sorunlardan dolayı çatışmalar ve duygusal kopmalar yaşanabilir. Bugün aileyle bir araya gelebilir, evinde zaman geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; eşinin, ortağının ya da yakın ilişki de bulunduğun kişilerin duygusal baskısı karşısında hayatında revizyon yapmak isteyebilir, kendine hedefler koyabilirsin. Yoğun bir iletişim trafiği içinde kendini ifade edebilirsin. Kardeş, kuzen ya da yakın çevreyle ilişkilerinde samimiyet artabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bulunduğun ortamdan kaynaklanan baskı, görüşlerini ve düşüncelerini değiştirmene neden olabilir, kendini ifade edemeyebilirsin. Gündelik programını uygulamakta zorlanabilir ya da üstüne kaldırabileceğinden fazla yük alabilirsin. Kendini dinleyerek önümüzdeki günlere hazırlanmak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kendini ifade edebilir, yaşamını ve ilişkilerini düzenleyecek girişimlerde bulunabilir, estetik görünüşünle ilgilenebilirsin. Sevdiklerinin ve sorumluluklarının baskısı duygusal hedeflerinin değişmesine ve finansal krizlere neden olabilir. Abartılı beklentiler hüsrana yol açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aile ve yuvadan kaynaklanan baskı ve sorumluluklar ilişkilerde çatışmalara neden olabilir. Yaşadığın duygusal çalkantılar hem kendini hem de çevrendekileri yıpratmana neden olabilir. Henüz açığa çıkmamış planlarla ve düzenlemelerle ilgili gizli görüşmeler yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geleceğe dair hedeflerini ve planlarını gerçekleştirmek için görüşmeler yapabilir, dostlarından fayda görebilir, sosyal grup ve dernekler içinde projelerini anlatabilirsin. Duygusal baskı karşısında düşüncelerini değiştirmeye zorlanabilir, günlük programında aksamalar olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün içinde bulunduğun sosyal ortamlarda sana faydası dokunacak kişilerle bir araya gelebilir, görüşlerinle ve düşüncelerinle takdir edilebilirsin. Ailenin maddi kaynaklarında yaşanan dalgalanma, üstünde duygusal baskı oluşmasına ve yaşam tarzını değiştirmene neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; görüşlerini akılcı ve sağduyulu bir dille ifade edebilir, aynı felsefeyi paylaştığın gruplarla ortak projeler içine girebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin duygusal dalgalanmaları, huzursuzluklara, çatışmalara; hatta aile içinde değişikliklere neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; finansal açıdan kendini güvende hissedebilir, eşin, ortağın kaynaklarından faydalanabilirsin. Akrabalarınla ya da beraber çalıştığın kişilerle aranda çatışmalar ve sorunlar yaşayabilirsin, iş ortamındaki değişimler üstünde duygusal baskı yaratarak, abartılı çıkışlar yapmana neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün verimli iş birliklerine giderek, başarılı olabilirsin. Fakat sevdiklerin için fedakarlık yaparken kendini baskı altında hissedebilir, duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsin. Özellikle romantik ilişkilerde beklentilerini abartmamalı, karşındakileri olduğundan farklı bir yere koymamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir