29 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

İlişkiler ve iletişim açısından zorlayacak bir haftaya sakin ve olumlu enerjilerle başlıyoruz. Hayal gücümüzü de kullanarak sağlam adımlar atma şansımız olacak. Bu arada hayatımızda yapmak istediğimiz değişiklikleri yumuşak geçişlerle ve etrafımızdakilerden destek alarak yapabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde zorlandığımız konularla ilgili yardım alabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya biraz depresif biraz da düşük bir enerjiyle başlayabilirsin. Bugün ruhunun derinliklerine inerek kendinle ve korkularınla yüzleşebilirsin. Daha önce farkına varmadığın sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarabileceğin fırsatlarla karşılaşabilir, ekonomik konularla ilgili gizli destekler alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün içinde arkadaşlarından alacağın desteklerle hayallerini gerçekleştirme yolunda adımlar atabilirsin. Sanat, edebiyat, şiir, dans gibi etkinliklerde yer almaktan keyif alabilir, yeteneklerini gruplar içinde gösterebilir ve ilgi görebilirsin. Sevdiklerinle beraber olmaktan ve duygularını paylaşmaktan keyif alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal hayatın bugün hareketlenebilir, kariyer hedeflerinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için uzman kişilere danışarak fikir alabilirsin. Bilinçaltında seni huzursuz eden düşünceleri başkalarıyla paylaşmak veya bir kenara bırakmak kendini iyi hissetmene yol açacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yurtdışı, eğitim, medya veya uzak yolculukları içeren konularda girişimde bulunabilir, arkadaşlarının ve sevdiklerinin yardımıyla başarılı sonuçlar alabileceğin adımlar atabilirsin. Hassasiyetinin ve duygusallığının artması dostlarının maddi manevi desteğine ihtiyaç duymana sebep olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygusal ve finansal paylaşımlarda hassas olabilirsin fakat yaşamındaki dengeleri gözeterek sağlam adımlar atmaya da özen göstereceksin. Bugün olayları kontrol etmeye çalışmak yerine akışta kalmaya dikkat edersen her şey daha kolay ilerleyecektir. Sosyal ortamlara girmek finansal kaynak sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yaşayacağın paylaşımlar akışta kalmanı sağlayabilir. Karşı tarafın talepleri isteklerinden vazgeçmeni ve fedakârlık yapmanı gerektirebilir. Gelişmeleri gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirerek hem sevdiklerinin hem de aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteğini alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günlük programının yoğun olmasına rağmen iyi organize olarak, kendini fazla zorlamadan işlerini gerçekleştirebilirsin. Temizlik, düzen gibi konular da uzmanlardan destek alabilir, duygusal ve düşünsel paylaşımlardan fayda görebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle kuracağın dengeli ve sağlam ilişkiler gelişmeleri lehine çevirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; romantik ilişkilerle ilgili hayallerine yaklaştığına dair haberler alabilir, kendini fazla zorlamadan sevdiklerini ikna edebilirsin. Bugün eşin, ortağın ya da iş birliği yaptığın kişilere güvenebileceğini hissetmek seni mutlu edebilir, şanslı olduğunu düşünebilirsin. Günü keyifle geçirebilir; geziler yapabilir; sanatsal çalışmalarda bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün boyunca eve, yerleşime veya aile yaşantına dair gelişmeler gündeminde önemli bir yer tutmakta.  Sağlığını zorlayan alışkanlıklarından kurtulmak için uygun ruh halinde olabilir, fazla çaba harcamadan olayları lehinize çevirebilirsin. Gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yakın çevre ve kardeşlerle yaşanacak olaylarda mantığının yanı sıra duygularına ve sezgilerine de kulak vereceksin. Hayalinde olan bir eğitim veya seyahatle ilgili girişimde bulunabilirsin. Kendini ifade ederken net ama yaratıcı bir dil kullanarak sevdiklerini ikna edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hayallerini gerçekleştirmek veya sevdiklerini mutlu etmek uğruna bütçeni aşan harcamalara yönelsen bile, akılcı ve dengeli davranmaktan vazgeçmeyeceksin. Ev, yerleşim veya gayrimenkulle ait işler seni uğraştırmanın yanı sıra fırsatlar da getirebilir. Ailenin finansal kaynaklarını kullanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda hareket etmeye başlayan Ay; kendini rahat ve etkileyici ifade etmene olanak sağlamakta. Maddi manevi güvene ve huzura önem verdiğin bir dönemde ağzından çıkan sözleri iyice tartmak isteyebilirsin. Bugün atacağın adımlarda alacağın destekler sağlam zeminde olmanı sağlayabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.