29 Nisan 2018 Burç Yorumları

Yeni güne geçerken sakinliğimizi bozacak olaylarla karşılaşabiliriz. Sağ duyulu davranmalı, stresten uzak durmalıyız. İlişkilerimizde sorun yaşamamak adına dengede kalmaya çalışmalıyız. Günün ilerleyen saatlerinde gerilim dolu saatleri arkada bırakacak, iç dünyamızın derinliklerinde kaybolacağız. Sezgilerimizle hareket edecek, ne istediğimizi bilerek adımlar atacağız.

Sevgili Koç; gece yarısından itibaren devam eden gerilimli ve değişken ortam öğle saatlerinden sonra dağılabilir. Birkaç gün boyunca ortak gelirler, faiz, kira gibi gelirlerine odaklanabilir; varlıkların üzerinde yeni düzenlemelere ve projelere başlayabilir, güçlü kişilerin desteğini alabilirsin.

Sevgili Boğa; huzursuz geçen bir gecenin ardından karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ikili ilişkiler ve ortaklıkların önemine işaret etmekte. İlişkilerinin sana ne ifade ettiği konusunda iç sesini dinleyebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişiler girişimlerine ön ayak olabilir.

Sevgili İkizler; son günlerde romantik ilişkiler ya da çocuklarla ilgili konular seni biraz yormuş olabilir. Öğle saatlerinden itibaren gündeminde değişiklikler yapabilir, kendini fazlasıyla yoğun bir program içinde bulabilirsin. Akraba ziyaretleri, ev işleri derken hiç dinlenemeden günü geçirebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabahın erken saatlerinde programında ani değişiklik yapman gerekebilir fakat öğlene doğru sular durulacak ve gönlünce bir gün geçirebileceksin. Özellikle aşk ilişkilerinde yaşanan gelişmeler keyfini yerine getirebilir, arkadaşlarınla bir araya geldiğinde seni mutlu edecek olaylar yaşanabilir.

Sevgili Aslan; yoğun geçen bir gecenin ardından günü dinlenmeye ayırabilirsin. Evinde, ailenle geçireceğin zaman seni mutlu edebilir. İş ve sosyal yaşamına dair hedeflerini gerçekleştirmeni sağlayacak kişilerle bir araya gelebilir, projelerini paylaşabilir, uzun vadeli planlar yapabilirsin.

Sevgili Başak; son günlerde hesaplarının tutmaması seni yıpratmış olabilir ancak bugün zihinsel olarak çok daha aktif olmakla birlikte sezgilerinin yardımını alarak kararlar alabilirsin. Seni hem sosyal hem de kariyer alanında besleyecek kişilerle bir araya gelerek fikir birliğine varabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde ani karar değişiklikleri yapmış olabilirsin ancak öğlene doğru biraz sakinleşip durum değerlendirmesi yapabilirsin. Maddi, manevi değerlerine odaklanabilir, kendi sınırlarını çizebilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili ailenden destek alabilirsin.

Sevgili Akrep; gergin birkaç gün ve gecenin ardından artık kontrolü ele alabilirsin. Öğle saatlerinden itibaren burcunda ilerleyen Ay; kendini daha rahat ifade etmene ve isteklerinin peşinden ilerlemene olanak sağlamakta. Bugün bir süredir peşinde olduğun iş, proje ve ilişkilerle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Yay; çok yoğun geçen günlerin ardından bugünü hiçbir şeye karışmadan geçirmek isteyebilirsin. İçten içe zihnini kurcalayan ilişkiler, maddi durumunu ilgilendiren düşüncelerle dolu olabilirsin. Kontrolün dışında gelişebilecek durumlarla karşılaşma olasılığın yüksek. Sezgilerini dinleyerek öngörülerde bulunabilirsin.

Sevgili Oğlak; nihayet keyif alabileceğin hedeflerin doğrultusunda adımlar atabileceğin bir gündesin. Arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle beraber organizasyonlar yapabilir, derin paylaşımlarda bulunabilirsin. Aşk ilişkilerinde sağlam ve uzun vadeli kararlar alabilir, geleceğe daha güvenle bakabilirsin.

Sevgili Kova; son günlerde yaşanan hareketlilik ve haberleşme trafiğinin ardından öğle saatlerinden itibaren daha temkinli ve kontrollü olabilirsin. Sosyal ortamında hareketlilik yaşanabilir, daha fazla göz önünde bulunabilirsin. Mülk alım satımıyla ilgili projeleri gerçekleştirebilmek için destek alabilirsin.

Sevgili Balık; sabah saatleri biraz hareketli olsa bile sonrasında bir rehavet içinde olabilir, sosyal medyada zaman geçirebilir, yakın çevrenle iletişim halinde olabilirsin.  Hayatına yeni bir yön verecek bilgiler edinebilir, konuya bakış açını değiştirebilirsin. Sana rehberlik edecek kişilerle bir araya gelebilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.