29 Mayıs Burç Yorumları

Bugün duygularımız daha yoğun olabilir ve daha hassas bir ruh halinde olabiliriz. Ailemiz ve sevdiğimiz insanlar ön planda olabilir. Sabah saatlerinde ikili ilişkiler ve parasal konular gündeme gelebilir. Genel olarak memnuniyetsiz olabiliriz. Sürpriz gelişmeler ve beklenmedik tartışmalar olabilir. Bu nedenle ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemizde yarar var. Bir süredir endişelendiğimiz ve zorlandığımız konularda daha rahat bir şekilde ilerleyebildiğimizi göreceğiz. Akşama doğru daha kararlı ve kontrollü davranacak, isteklerimize ulaşmak için çaba harcayacağız. Ön planda olmaktan çekinmemeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günün ilk yarısında işler istediğin gibi akıcı ilerlemeyebilir. Duygusal durumlar, evden veya aileden dolayı ortaya çıkan konular seni adeta kısıtlanmış hissettirebilir. Ayrıca aklını kurcalayan ve içinden çıkamadığın çözümsüz kalan sorular da zihnini meşgul edebilir. Geniş perspektiften değerlendirmeye çalış. Akşam saatleri ise keyiflere açık.

Sevgili Boğa; eğitim, yolculuk veya üzerinde çalıştığın anlaşmaların eksik kalan taraflarıyla ilgilenebilirsin. Ancak beklediğin verimi günün ilk yarısında almakta zorlanabilirsin. Kardeşlerle ilgili de içinde parasal konuların olduğu işler seni yıpratabilir. Günün ikinci yarısında kontrolü ele alabilirsin.

Sevgili İkizler; finansal konularda hesabını bilmeden davranabileceğinden ailenden destek isteyebilirsin. Ayrıca ilişki ve iş birliklerinden kaynaklı zorlu durumları aşabilmek için değerlendirmelerini daha duygusal yapman sana iyi gelebilir. Öğleden sonra kendini daha rahat ifade edebilir; fikirlerinle etkileyici ve ikna edici olabilirsin.

Sevgili Yengeç; arka planda seni huzursuz eden veya kararsızlıkta bırakan durumlara rağmen kendi bildiğin yoldan ilerlemekten ve duyguların yönünde hareket etmekten çekinmeyeceksin. Öğleden sonrası daha farklı bir atmosferde geçebilir. Yüksek harcamalar yapabilir; kendi keyiflerini yerine getirmekten geri durmayabilirsin.

Sevgili Aslan; günün ilk yarısında bazı şeyler hala kontrolünde olmayacağından geri planda durmayı tercih edebilirsin. Aşk hayatın, gruplar içindeki konumunla ilgili bazı sorunların olabilir. Ancak öğleden sonra burcuna ilerleyen Ay ile ipleri ele alabilir; gücünü ve otoriteni gösterme fırsatına kavuşabilirsin.

Sevgili Başak; bir yandan sorumluluklar bir yandan da eve veya aileye dair görevler arasında sanki sıkışmış gibisin. Hedeflediklerini gerçekleştirmek için çabalayabilirsin. Öğleden sonrası artık gözler önünde olmaktan ve birçok işle uğraşmaktan yorulmuş olabileceğinden inzivaya çekileceğin bir süreç olabilir.

Sevgili Terazi; günün ilk saatlerinde programında değişiklikler olabilir, ailen veya sorumluluklarınla ilgili beklemedik durumlar yaşayabilir, haberler alabilirsin. Sonrasında kendini iyi hissettirecek gelişmelerin yaşanacağı bir süreç var. Güçlü kişilerle bir araya gelebileceğin gibi dernek ve grup çalışmalarında yer alabilirsin.

Sevgili Akrep; günün ilk yarısı işin, görev ve sorumluluklarda ihmal ettiğin veya eksik bıraktığın taraflarla ilgilenebilir, son hazırlıklarını yapabilirsin. Değişen enerjilerle sosyal yaşama, aile içinde ve kariyerinde parlayacak, otoriten ve yeteneklerinle ön planda olabileceksin. Finansal alandaki fikirlerinle de dikkatleri çekebilirsin.

Sevgili Yay: gerek duygusal paylaşımlarında gerekse de finansal konularda endişe ve kaygı yaratan şartlarını aslında daha önce planlamadığın bir manevrayla aşabilirsin. Kendi fikir ve görüşlerin doğrultusunda ilerlemek sana en doğru seçim gibi gelebilir. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal alandaki işlerine tam konsantrasyonunla odaklanabilirsin.

Sevgili Oğlak; kurduğun iş birliği veya beraberliğin artık finansal tarafına yoğunlaşabilirsin. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmelerin ortaya çıkardığı koşulları farklı bir boyuta taşımak için hamleler yapabilirsin. Sana güç ve prestij kazandıracak anlaşmalara imza atabilirsin. Duygusal paylaşımlarda hislerini göstermeyi gurur meselesi yapabilirsin.

Sevgili Kova; endişe ve kaygı içinde geçen birkaç günün ardından işlerini bir şekilde hale yola koyma şansın var. Günün ilk yarısını bu düzenlemelerle geçirebilirsin. Sonrasında karşıt burcuna geçen Ay, hayatına renk katacak durumlar yaratabilir. İlişkilerini geliştirme, sana vizyon sağlayacak kişilerle bir araya gelme şansın var.

Sevgili Balık; duygularının veya finansal işlerinin aniden değişmesine neden olabilecek gelişmeler sabaha damgasını vurabilir. Öğle saatleriyle birlikte sorumluluklarına, işine gücüne daha fazla vakit ayırmanı gerektiren bir sürece gireceksin. Liderliği alarak ilerlemek zor da gelse altından kalkabilecek yetiye sahipsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.