29 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün düşünce ve ideallerimizi gerçekleştirmek için yüksek performans gösterebilir; yeni girişim ve hamlelerde bulunabilir; adeta düşüncelerimizin savaşçısı olabiliriz. İşlerimizi durağanlıktan çıkarıp belli bir ivme kazandırabiliriz. Günün ilk saatlerinde otorite konumundaki kişilerle ilişkiler; işbirlikleri; anlaşma ve sözleşmeler adına da hareketli gelişmeler söz konusu. Sakin kalmakta ve sağduyuyla davranmakta zorlanabiliriz. İstek ve arzularımızın hemen yerine gelmesi ve aklımızdakileri uygulamak adına ısrarcı olabiliriz. Sevdiklerimiz, sahip olduklarımız, değer verdiklerimiz, ailemiz ve vatanımızı söz konusu ise agresif bir tutum sergileyebilir; onları korumak adına mücadeleye girebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; Bugün duygusal tatminler peşinde olabilirsin. Seninle aynı şeyi paylaşmak istemeyenlere hoşgörülü davranabilirsin. Dostlarına karşı haksızlık yaptığını hissetmen ve bu yüzden rahatsız olman mümkün. Gereksiz ve ani tepkilerinin sonucunda, sevdiğin ve değer verdiğin insanlarla aran açılabilir. Aşk hayatında bir karmaşa yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; bugün konsantrasyonun olmaması üzerinde çalıştığın birçok işi yetiştirememene neden olabilir. Zihnin sürekli üretim halinde olsa da bedeninin dinlenme isteği yüzünden sabah saatlerinde zorlandığını hissedebilirsin. Akşamüzeri eski arkadaşlarınla karşılaşabilir ve duyduğun haberlerden etkilenebilirsin. Sosyal çevren seni aralarında daha sık görmek istediğini dile getirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; bugün ortak kaynaklarındaki sorumluluğu üzerine alabilir ve kredi kullanmayı düşünebilirsin. Kredinin şartlarını incelemeli, objektif olarak değerlendirmeli ve atacağın imzaya dikkat etmelisin. Sevdiğin kişinin sorumluluğunu üstlenmek ve bu konuda duygusal baskı hissetmek seni yorabilir. Duygularının yoğun olduğu bir gün yaşaman mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; eğitiminle veya geleceğinle ilgili planlarını üstlerinle ya da büyüklerinle paylaşmak için sabırsız olabilir, duygusal yönü ağır basan fikirler sunabilirsin. Bugün kendine ait tarzından ötürü düşüncelerinin yanlış anlaşılması olası bir durum. Şanslı bir dönemdesin fakat iyi değerlendirmeler yaparak girişimlerini sıraya koymalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; gün içinde büyük özverilerle yürütmeye çalıştığın ve hiçbir art niyet gözetmeden paylaştığın işlerinle ilgili fedakârlıkların çevrenin dikkatini çekebilir. Farkında olmasan da becerilerin seni ön planda tutacak. Gelirlerindeki dalgalanmalar, borç ve alacak dengeni ayarlamak adına planlar yapmanı gerektirebilir. Sevdiklerinin desteğini göreceğin bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; güne plan yaparak başlayabilir ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsin. Evinde ve işinde gerçekleştirmen gereken organizasyonları planlama konusunda ortaya koyduğun başarı çevreni etkileyebilir. Şans oyunları veya riskli yatırımlara abartılı harcamalar yapma ihtimaline karşı dikkatli olmalısın. Bu yüzden hayatındaki kişiyle duygusal gerilimler yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; ikili veya ortaklı ilişkinde yaşanması muhtemel ani gelişmeler sonrası duyguların doruk noktasına ulaşabilir. İlişkilerinde yeni başlangıçlar olabileceği gibi geçmişten kurtulmak ve özgür olmak adına sonlar da yaşayabilirsin. Kariyer hayatında sorumlulukların artması ve bir dönüşüm içinde olman, dağılmana ve yanlış hesaplar yapmana sebep olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; kafanı karıştıran düşüncelerin olabilir fakat bugün dikkatini, yapman gereken işlere odaklayabilir ve isteklerini gerçekleştirmek için büyük gayret gösterebilirsin. Devlet daireleri, hukuk ve resmiyet gerektiren işlerle ilgili baskı hissettirecek durumlar olabilir ve sen bunları çözmek için bazı alışkanlıklarını değiştirmek durumunda kalabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; bugün ciddiyet gerektiren konularda ortaya koyduğun rahat davranışlar çevrenin dikkatini çekebilir ve sorunları mesele haline getirmeden çözüme ulaştırabilirsin. Boş vakitlerini değerlendirmek ve keyifli zaman geçirmek adına yeni bir hobiye başlayabilir ve bununla birlikte yaratıcı kimliğini ortaya çıkarabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; Güne duygusal gerilim hissederek başlayabilirsin. Özellikle sabahın erken saatlerinde inişli çıkışlı bir ruh halinde olman mümkün. Fakat bu halin uzun sürmeyecek ve dikkatini yapman gereken, önemsediğin işlere yöneltebileceksin. Disiplinli ve kararlı tutumun çevrendeki önemli kişileri etkileyebilir, takdir ve destek görebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; bugün kendini fazlasıyla gergin hissedebilirsin. Düşüncesiz harcamaların bedelini çektiğin şu günlerde daha fazla borçlanmamaya özen göstermelisin. Sevdiklerin ve ailenle bir araya gelmek sana fazlasıyla iyi gelebilir, kafandaki sorunlarda sıyrılıp gününü pozitif bir hale getirebilirsin. Partnerin aranızdaki problemlerden sıkıldığını dile getirebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; bugün çalışmalarını daha rahat yapacak ve isteklerini gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksin. Parasal konulara yönelik bazı sıkıntıların olabilir. Ancak iyimser ve yapıcı davranmayı elden bırakmamalısın. Bastırdığın, hatta yok saydığın sezgilerine güvenmeyi öğrenmeli ve duygularını özgür bırakmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.