29 Mayıs 2018 – Yay Burcunda Dolunay

Yay burcunda gerçekleşen dolunay önümüzdeki on beş gün boyunca bazı gerçeklerin açığa çıkmasına ama açığa çıkan gerçeklerin daha fazla kafa karıştırmasına neden olabilir. Bilgi kirliliği piyasalarda spekülasyona yol açabilir, çok fazla iniş çıkış yaşanabilir. Bu sıralarda atacağımız adımlarda tutarlı olamayabilir, kararsızlığa düşebiliriz. Aslında dolunay ticari ve eğitim faaliyetlerinde tıkanmış konuların önünü açabilir, verdiğimiz tekliflerde geri dönüşler yaşanabilir. Fakat bir taraftan da ilişkilerde ya da iş birliklerinde yaşanan gerginlik ayrılıklarla sonuçlanabilir. Bu dolunayın teması şartlara uyum sağlama becerimizle ilgili olacaktır. Girişimlerde bulunmamızı cesaretlendiren ortamlar oluşabilir ancak şartların her an değişiyor olmasından kaynaklanan riskleri iyi hesaplamalı, uyanık ve kurnaz davranabilmeliyiz.

Koç: Ağzından çıkan sözlere dikkat etmeli, sonradan pişman olacağın büyük laflar sarf etmekten kesinlikle kaçınmalısın. Kısa zamanda çok fazla karar değiştirebilir, bu nedenle gerginlik ve sorunlar yaşayabilirsin.

Boğa; Ticari faaliyetlerinde olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Finansal konularda beklenmedik gelişmeler seni mutlu edebilir. Borç alma ya da kredi başvurusu gibi konular olumlu sonuçlanabilir ve rahatlamanı sağlayabilir.

İkizler: İkili ilişkilerde çok dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Karşındaki kişilerin taleplerini çok aşırı bulabilir, bu nedenle ilişkilerinde gerginlik yaşayabilirsin. İş birliği yaptığın ya da yapmayı düşündüğün kişilerden ilginç bir teklif alabilirsin.

Yengeç: Hayatındaki gerginliklerin seni yoracağı bir döneme giriyorsun. Kontrolünde olmayan koşullar ruhsal sıkıntılar yaşamana sebep olabilir. Sağlığına çok dikkat etmen gereken bir dönemdesin. İş ortamında ve günlük yaşamında canını sıkacak gereksiz tartışmalardan kaçınmalısın.

Aslan: Aşk hayatında gelişmeler olabilir. İlişkin yoksa, romantik teklifler alman söz konusu olabilir. Çevrenden hamilelik haberleri alabilirsin, ya da çocuklarla bol bol zaman geçirmen gerekebilir. Kazançlarında olumlu gelişmeler olabilir ancak yine de alışverişte abartıya kaçmaktan kaçınmalısın.

Başak: İş hayatında olumlu ve önemli gelişmeler yaşayabileceğin bir dönemdesin. Ancak fırsatların birden fazla olması, kafanın karışmasına sebep olabilir. Hangi yöne doğru ilerlemen konusunda kararsız kalabilir, bu yüzden bazı fırsatları kaçırabilirsin.

Terazi; Sosyal medyadaki iletişimlerinde çok dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Hakkında seni üzecek ve sinirlendirecek çok sayıda asılsız haber çıkabilir. Dedikoduya maruz kalman canını sıkabilir. Aynı şekilde sen de sonradan pişmanlık yaşamamak için dedikodu yapılan ortamlardan uzak durmaya çalışmalısın.

Akrep; Finansal konularda kontrollü davranman gerekiyor. Parana sahip çıkmalı, keyfin için müsriflik yapmaktan kaçınmalısın. Alım satım işleri yapabilir, borçlanabilirsin. Beklenmedik bir yerlerden seni rahatlatacak bir para gelmesi de mümkündür.

Yay; Ani bir heves ve coşkuyla boyundan büyük işlere kalkışmaman gereken bir dönemdesin. Sonradan pişman olacağın eylemlerde bulunabilirsin. Bir ilişkiyi sonlandırabilir ya da uzun zamandır ilgilendiğin birilerine açılarak, yeni bir ilişki başlatabilirsin. Karşına yeni fırsatlar çıkabilir.

Oğlak; Dedikodular ve kulis yapmaktan uzak durman gereken bir dönemdesin. Aksi takdirde sevdiğin insanlara karşı mahcup duruma düşebilirsin. Elindeki işleri tamamlaman ve sorumluluklarını aksatmaman işte sıkıntılı bir süreci rahat atlatmanı sağlayabilir. Akrabalarla ve aile bireyleriyle ufak tefek sıkıntılar yaşaman mümkündür.

Kova: Arkadaşlarınla bir araya gelip keyifli zamanlar geçirebileceğin bir döneme giriyorsun. Sosyal ortamların aranan kişisi olabilir, çevren ve yeni tanıştığın kişiler vasıtasıyla yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Sanatsal ya da yaratıcılık gerektiren konularda başarı ve buna bağlı olarak kazancında artış olabilir.

Balık: Karşına bir sürü fırsat çıkabilir, bu nedenle büyük bir kafa karışıklığı yaşayabilir, altından kalkamayacağın karmaşık işlere girişebilirsin. Başladığın işleri bitirmek için heveslisin ancak uzun vadeli konularda konsantrasyonunu kaybetmemeye dikkat etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.