29 Mart Burç Yorumları

Haftanın en yoğun gününü yaşayacağız. Hem enerjimiz yüksek olacak hem de harekete geçmek için istek duyacağız. Hayatımızı kontrol altına almak isteyebiliriz. Sabah saatleri iletişim trafiği yoğun olabilir ya da kısa yolculuklara çıkmak durumunda kalabiliriz. Alanında uzman kişilerin de görüşlerini alabilir ve çevremizdeki insanlara danışarak karar verebiliriz. Güçlü kişilerin desteğini alabilir, istediğimiz sonuçları alabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; düşünmeye pek vakit ayırmadan hızlı karar almaya yatkınsın. Bugün başlatmakla olduğun girişimlerin maddi boyutuyla alakalı araştırmalar yapabilirsin.  Yurt dışı, eğitim, hukuk ve medyaya dair konularda yetkin kişilerden destekler alabilir; uzun vadeli projelere imza atabilirsin.Sevgili Boğa; birçok şeyi aynı anda düşünmek zorunda kalabilirsin. Henüz netleşmemiş ancak beklentisi içinde olduğun bir konu ile ilgili ani gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak kontrol dışı ortaya çıkabilecek durumlar aklını bir süre için karıştırabilir. Vergi, kredi, alacak, borç hesaplarını iyi takip etmelisin.

Sevgili İkizler; ekip çalışması ve bağlı olduğun grubun faaliyetlerinde aktif rol alabilirsin. Üstlendiğin işleri pratik ve hızlı bir biçimde yerine getirebilirsin. Ayrıca yeni tanışacağın kişilerle rahat iletişim kurabilirsin. İlişki ve iş birliklerinde seni kısıtlayan koşulları, yeni çözüm yolları bularak aşabilirsin.

Sevgili Yengeç; özel, iş ve sosyal yaşantını etkileyecek ani bir karar alman mümkün görünüyor. Günün ilk bölümünde olaylar hızlı gelişebilir. Yeni bir eğitime başlayabilir, aklında olmayan yolculuğa çıkabilir veya bir anlaşma imzalayabilirsin. Atacağın adımların uzun vadeli olabilir.

Sevgili Aslan; kendi bildiğin yol ve yöntemler doğrultusunda ilerlemekte kararlı olmana karşın bugün yapacakların farklılık gösterebilir. Farkındalık yaratan bir durum  alternatif bakış açısıyla değerlendirmelerde bulunmana neden olabilir. Son süreçte yaşamdan keyif almanı engelleyen koşulları arkada bırakmak ve yeni ufuklar keşfetmek isteyebilirsin.

Sevgili Başak; finansal alanda bugün koşulların değişkenlik gösterebilir. Kredi veya borç almak ihtiyacı duyabilirsin. Aynı zamanda bir anlaşmanın mali tarafı da seni uğraştırabilir. Karar alma sürecinde fikir değiştirebilirsin. Evin, ailen veya gayrimenkulle ilgili bir konu da seni stratejik düşünmeye itebilir.

Sevgili Terazi; kontrolün dışında ve beklenmedik şekilde gündeme gelebilecek olaylara açıksın. Karşındaki kişilerle görüşlerin farklı dahi olsa fikir birliğine varabilirsin. Bu koşullar hem ilişkin hem de iş birliklerin için geçerli olabilir. Uzun vadede senin adına yararlı olacak bir sözleşmeye imza atabilirsin.

Sevgili Akrep; iş hayatına dinamizm katacak bir iş birliği kurabilir; ani bir eğitime başlayabilir veya planda olmayan seyahate çıkabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ilişkilerini yenileyecek durumlar söz konusu olabilir. Her ne kadar rekabete açık şartlarda da olsan, aranızda dostça iletişim sağlayabilirsiniz.

Sevgili Yay; bugün aşk hayatınla, çocuklarınla olan ilişkinle ilgili veya yaratıcılık gerektiren bir çalışmayla alakalı olumlu bir akış var. Her ne kadar hızlıca ve düşünmeden karar alıyor olsan da yenilenen şartlar heyecan ve coşku verebilir. Yatırımla ilgili konuda ise risklerini hesaplayarak hareket edebilirsin.

Sevgili Oğlak; ailevi konuların gündemini fazlasıyla meşgul edeceği bir süreçtesin. Aranızdaki iletişim trafiği yoğun olabilir; her fert düşüncesini açıkça ifade etme şansını yakalayabilir. Ayrıca gün içinde evinde dost ve akrabalarını ağırlayabilirsin. Ancak günün ikinci yarısında kontrol dışı durumlar gidişatının seyrini değiştirebilir.

Sevgili Kova; aniden aklına gelen fikir ve çözümler sayesinde işlerini akıcı ilerletme şansın olabilir. Sana dinamizm ve yaşam enerjisi kazandıracak bir eğitime başlayabilir veya yolculuk kararı alabilirsin. Ayrıca bugün yapacağın görüşme ve anlaşmalar olumlu olabilir. Gruplar içindeki konumunu korumak için yeni hedefler belirleyebilirsin.

Sevgili Balık; kazancına katkısı bulunacak bir anlaşma imzalayabilir, yetenekli olduğun bir iş koluyla ilgili de girişimde bulunabilirsin. Ayrıca bugün ailenden veya kardeşlerinden destek alabileceğin gibi senin de onlara bu desteği verebileceğin gelişmeler yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.