29 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren Ay; İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak. İletişim trafiği artacak ama bilgi yayarken de temkinli olacak ve kendi korkularımızı başkalarına bulaştırmadan en doğru ve işe yarar bilgiyi paylaşacağız. Sosyalleşme ihtiyacının artması sosyal medya paylaşımları tavan yapabilir, birbirimizi dinleyip yardımcı olmaya çalışabiliriz. Son derece zorlu günlerden geçmemize rağmen umutların ve yardımlaşmanın devam ettiği, aydınlık günlere doğru ilerleyebileceğiz. Tedbirli ama cesur olma zamanındayız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün duygularını ifade etmeye ve düşüncelerini yakın çevrenle paylaşmaya istekli olabilirsin. Geleceğe dair hedeflerini ve projelerini, içinde olduğun gruplara veya arkadaşlarına anlatabilir; fikirlerini alabilirsin. Yoğun bir iletişim trafiği içinde en doğru ve akılcı olanı yapmaya çalışabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; önümüzdeki birkaç gün boyunca sahip olduğun yetenekleri geliştirmek ve hatta yeni beceriler kazanmak için çaba sarf edebilirsin. Bugün alacağın kararlarda ticari düşünmek, araştırma ve analiz yapmak gerekebilir. İşle ilgili projelerin mali hesaplarını yapabilir; yeni kaynak arayışı içinde olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; artık Ay; burcunda hareket etmeye başladığından biraz daha kendini rahat ifade edebilirsin. Çevrenle yoğun iletişim içinde olabilir; düşüncelerini geniş kitlelerle paylaşabilirsin. Yayıncılık ve sosyal medyayla ilgili konularda öne çıkabilir; hatta aynı görüşü paylaştığın kişilerden oluşan bir gruba katılabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kontrolün dışında gelişen olaylara mantıklı tepkiler verebilmek için iç sesine kulak vermende fayda var. Faiz, kredi gibi mali konular içten içe zihnini kurcalayabilir ve finansal konularda yeni bir yön belirlemen gerekebilir. Bilgisine güvendiğini kişilerin fikrini alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; dışarı çıkmaktan imtina etsen bile en azından sanal olarak sosyal ortamlarda yer alabilir; grup veya ekip çalışmalarında sözcü olarak görev yapabilirsin. Hatta yeni oluşumlar içinde yer alıp, görüşlerini yaymak ve yardım derneklerinde çalışmak isteyebilirsin. Arada mesafe olsa bile sevdiklerinle iletişim halinde olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün düşüncelerinle ve fikirlerinle ön planda olabilir, yeni projeleri hayata geçirmek için uzmanlardan bilgi desteği alabilirsin. Artık gündelik rutinlerini, çalışma düzenini değiştirmek, yeni ve farklı bir şeyler yapmak istiyor olabilirsin. Bunun için ihtiyacın olan becerileri kazanmak için girişimlerde bulunabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; telefonun ya da bilgisayarın elinden düşmeyeceği birkaç gün geçirebilirsin. Aslında biraz gezmek, hava almak istiyor olabilirsin. Şimdi yapamasan bile sonrasının gezi planlarını yapabilir, araştırmaya girebilirsin. Sosyal medya gruplarında bilgi ağırlıklı paylaşımlar yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aileyle ve kazançlarla ilgili yeni koşulları değerlendirmek ve karar almak için harekete geçebilirsin. Duygusal paylaşımlarına hem fiziki hem de zihinsel bir mesafe koyman, ufak çaplı krizlere yol açsa da hislerinin yanı sıra mantığını da kullanarak çözüm üretebilirsin. Hayatına yeni bir yön vermek için daha akıllıca kararlar almalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; koşulları birkaç gün boyunca karşındakinin belirleyeceğine işaret etmekte; ancak bugün ikili ilişkilerden yana şanslısın. Eşinle veya ortağınla iletişim içinde olabilir; danışmanlık hizmeti alabilirsin. Karşı tarafın düşünceleri ve sözleri sende yeni ufuklar açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün aşırı hareketlilik yaşayabilir, yazışma, rapor tutma ve sözleşmelerle ilgilenebilir; hatta iş yerini taşıyabilirsin. Sağlığına vakit ayırabilir; kendine yeni kurallar koyabilirsin. Günlük uğraşlarına birkaç işi birden sığdırmak zorunda kaldığın için hızlı hareket etmek zorunda kalabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son günlerde evden dışarı çıkmaya fırsat bulamamış olabilirsin; ancak bugün biraz daha sosyalleşmek veya keyiflerine zaman ayırmak isteyebilirsin. Sevdiklerinle ve çocuklarla vakit geçirebilir; eğitici ve seni geliştiren hobilere yönelebilirsin. Seni mutlu edecek uğraşların arayışında olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ev ve aile konularında bitişler ve başlangıçlar; hatta yeni düzenler gündeme gelebilir. Yerleşimini ya da evin dekorasyonunu değiştirmek isteyebilir; aile fertlerinden birini yolculuğa uğurlayabilirsin. Arkadaşlarla ve dostlarla keyifli ve bol sohbetli toplantılar yapabilir veya günü ev işlerine ayırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.