29 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk bölümü oldukça sıkışık geçeceğinden planlı programlı hareket edebilir; koşullarımızın farkında olarak davranabilirsek önümüze çıkan engel ve zorlukları aşabiliriz. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlere yine günün ilk yarısını ayırmak durumunda kalabilir; üstesinden gelebilmek için gayret gösterebiliriz. Duygusal manada ise karamsar ve depresif hissedebilir; var olan düzenimizi sürdürebilmek için ise çaba içinde olabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; maddi konuların gündemde olması seni daha planlı ve geleceği düşünerek hareket etmeye yöneltebilir. Fazlasıyla göz önünde olduğun birkaç gün geçirdiğinden duygularını baskı altına almaya çalışabilir, bulunduğun ortamda başarı ve yetkinliklerinle göz önünde olmaya çalışabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; geleceğini düşünerek atacağın adımların sağlam temellere dayanmasına dikkat ediyorsun. Maddi konularda sana yeni fırsatlar getirecek ve iş yaşantını hareketlendirecek koşulları bulabilirsin. Yurtdışı, yüksek eğitim ya da uzun yolculuklarla ilgili hamleler yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birçok olasılığı bir arada düşünerek kendini karamsar bir ruh haline sokabilirsin. Özellikle maddi konularda yaşadığın güvensizlik üstündeki baskının artmasına yol açacağından önlem amaçlı girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün düzelmesi daha rahat hareket etmeni sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün sosyal ortamındaki ilişkileri yönetmen ve çevrendekilere görevlerini hatırlatman gerekebilir. Her ne kadar kontrol sende olmasa da cesur ama hesaplı davranabilir, duygularına kapılmadan baskıların altından kalkabilirsin. İleriye yönelik hedeflerine varabilmek için ilişki ve iş birliklerinde daha ciddi olman gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; özellikle kariyer hedeflerine doğru ilerlerken daha fazla mücadele etmen gerekebilir, içinde bulunduğun koşulları veya üstlendiğin görevleri ciddiye alarak çalışma temponu yükseltebilirsin. Başarı odaklı olduğun bugünlerde zorlu mücadelelerden kaçınmayarak uzun vadeli planlar üretebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Merkür’ünde düz harekete başlamasıyla birlikte iş hayatında ilerleme sağlayacak gelişmeler yaşanmaya başlayabilir. Bugün bir yandan hayatın getirdiği keyiflere yönelirken sorumluluklarını da bir kenara bırakmayacaksın. Hayata bakış açını büyük bir ciddiyetle ifade edebilir, sosyal medya da kendini anlatmaya çalışabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son günlerde üstlendiğin sorumlulukların baskısını fazlasıyla hissetmeye başlayabilir, özellikle mali kaynak için sana destek verecek kişilere ihtiyaç duyabilirsin. Yorucu ve yük getiren koşullara rağmen akılcı hareket ederek sağlam bir zemin üzerinde ilerleme kaydedeceksin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün duygularını tamamen kendine saklayarak olaylara gerçekçi bir gözle bakabilirsin. Bazı anlaşma ve sözleşmelerin sonuçlanabilmesi için karşındakileri ikna etmen gerekebilir. Eğitim ve yolculuklarla ilgili son onayları alabilir, eksik evrakları tamamlamak için koşturabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; maddi kazançlarınla ilgili seni kısıtlayan koşulları bertaraf etmeye başlayacak, üstündeki baskıdan kurtulmak için uzun vadeli, sağduyulu ve sağlam adımlar atabileceksin. Bugün tam anlamıyla kendi değerinin ve yapabileceklerinin farkındasın.  Harcamalarını planlı ve belli bir bütçeye sadık kalarak yapabileceksin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hâlâ burcunda ilerleyen Ay gücünü ortaya çıkarmanı sağlayabilir. İşin ve hayatın getirdiği sorumluluklara daha rahat tolerans gösterebilir; görevlerine bilinçli yaklaşabilirsin. Mücadeleden kaçmayarak gerekli hamleleri yapacak ve özellikle romantik ilişkilerde kontrolü ele alabileceksin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hedeflerine ilerlerken seni yolundan alıkoyan durumlarla baş etmeye çalışacak, gerekirse ailenden destek isteyeceksin. Karamsar bir ruh halinde olmanın ve duygularını paylaşamamanın zorluklarını yaşayabilirsin ancak gece yarısından sonra şartlar senin lehine değişmeye başlayacak sabırlı ol.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geleceğin ve hedeflerinle ilgili bilinçli kararlar alabilir; grup çalışmalarında sorumluluk getiren projelerde bulunabilirsin. Bugün duyguların yerine planlarını paylaşabilir, sağlam bir zemin üzerinde ilerlemek için sağduyulu davranabilirsin. Yaptığın görüşmelerden istediğin sonuçları alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir