29 Mart 2018 Burç Yorumları

Gece yarısından sonra yaşayacağımız olumlu gelişmeler ayaklarımızın yere sağlam basmasına yardım edebilir. Diğer yandan ise bu durum içsel bir huzursuzluğa yol açabilir. Üzerimizdeki gerginlik, ayrıntılarda kaybolup resmin bütününü göremememize neden olacaktır. Yolumuzda emin adımlarla ilerlerken gözümüzü kör eden başarılı olma hırsının ve otoritelerin yolumuza taş koyması an meselesi. Ancak sorumluluklarımızı bildiğimiz taktirde bu engelleri aşarak yeni yollar bulabiliriz. Akşam saatlerinde ise suyun bulandığını gördüğümüz anda mantıklı düşünerek kendimize yönelik kararlar almaya gayret edelim. İç sesimizi dinlememiz de yararımıza olacak ancak tehlikeli yollardan geçerken yanılgılara düşebileceğimizi ve daha temkinli olmamız gerektiğini unutmayalım!

Sevgili Koç; bugün, detaylı çalışma isteyen uğraşlar tüm vaktini alabilir. Kariyerinde sağlam bir yer edinmek için planlı programlı hareket etmen gerektiğini fark edebilir; uzmanlık isteyen alanlara yoğunlaşabilirsin. Akşama doğru duygusal paylaşımlar gerginlik yaşamana sebep olabilir, programında aksamalar yaşanabilir.

Sevgili Boğa; bugün sevdiklerin veya keyiflerin için aşırı harcamalar yapabilirsin. Yatırımlarını doğru planlamak için başkalarından fikirler alman gerekebilir. Maddi konularda gerçekçi düşünmeli, yüksek beklentiler içinde olmamalısın. Yurtdışı işlerin için harekete geçebilir; cesur girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; bitiş ve başlangıçların yaşandığı şu günlerde iç huzuruna kavuşman kolay olmayabilir. Ev ve aileyle ilgili sorunların için finansal destek alacak olman seni cesaretlendirebilir ancak duygusal iletişimlerinde yaşadığın zorluklar seni yeniden değerlendirme yapmaya itebilir.

Sevgili Yengeç; detay gerektiren çalışmalarda başarı sağlayabilir ve çevrene düşüncelerini istediğin gibi aktarabilirsin. Eğitim ve yolculuklardan yana yeni fırsatlar kendini güvende hissetmeni sağlayabilir. Bugün trafikte fazla zaman harcayabilir ya da zamanını iyi planlamadığın için gitmen gereken yerlere geç kalabilirsin.

Sevgili Aslan; maddi kazançlarını doğru planlayarak iş yaşantını düzene koymak isteyebileceğin bir gündesin. Güçlü kişilerden alacağın destekler gelecekle ilgili endişelerini yatıştırabilir. Yatırımlarını doğru değerlendirmek adına girişimlerin olabilir. Ancak beklentilerini yüksek tutmamalısın.

Sevgili Başak; bugün daha planlı, girişimci ve cesur hamleler yapabilir, kendini güçlü ve kontrollü hissedebilirsin. Ancak karşındakiler senin beklentilerini karşılamayabilir ya da iş birlikleri seni hayal kırıklığına uğratabilir.  Yine de kendini rahat ifade edeceğin fırsatlarla karşılaşabilir ve yaşamdan daha fazla keyif alabilirsin.

Sevgili Terazi; kendi içine dönmek ve düşüncelerinle baş başa kalmak ihtiyacında olabilirsin. Birkaç gün boyunca planlarında aksamalar olabilir. Ailendeki güçlü kişilerden maddi konularda güvence isteyebilir, yatırımlarla ilgili fikir ve destek alabilirsin. Ancak yine de arzu ettiğin huzurlu ortamı yakalaman kolay olmayabilir.

Sevgili Akrep; grup ve dernekler içinde yoğun geçecek birkaç gün yaşayabilirsin. Fikir ve düşüncelerini kabul ettirmen kolay olabilir, ikna gücün yüksek olduğundan çevrendekilerin senin hedeflerin doğrultusunda ilerlemesini sağlayabilirsin. Detaylı ve planlı çalışmalarında aksamalar yaşanabilir.

Sevgili Yay; iş hayatında detayların önemli olduğu bir gün seni bekliyor. Özellikle ekonomik konularla ilgili çok ince hesaplar yapman, maliyetleri tutturman ve bütçe hazırlaman gerekebilir. Yoğun çalıştığın şu günlerde kendine fazla zaman ayıramayabilir, ailenden de beklediğin desteği alamayabilirsin.

Sevgili Oğlak; yurtdışı, hukuk ve eğitimle ilgili işlerin hız kazanabilir. Geleceğini şekillendiren gelişmeler yaşayabilirsin. İş hayatın için yaptığın çalışmaların karşılığını hemen alamasan da uzun vadede sana güç kazandıracak projeler içinde yer alabilirsin. Akşam saatlerinde verdiğin sözleri unutmamaya dikkat.

Sevgili Kova; bu günlerde finansal konularda bazı endişelerin olabilir. Kontrol edemediğin gelişmeler karşısında temkinli olman gerektiğini fark edebilir, bütçeni yeniden düzenleyebilirsin. Ancak harcamaların artmasını önlemekte de geç kalmış olabilirsin. Seni huzursuz edecek ortamlardan uzak durmanda fayda var.

Sevgili Balık; ikili ilişkiler ve ortaklıklar birkaç gün gündeminde öne çıkabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin eleştirisel tavırları kendini huzursuz hissettirmesine rağmen, sana hizmet, düzen ve sağlıkla ilgili işlerinde yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Grup çalışmalarında güçlü kişilerle bir araya gelebilir, arkadaşlarınla sosyal faaliyetlere katılabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.