29 Kasım – Yay Burcunda Yeni Ay

Bu yeni ay, özellikle 28 – 29 – 30 Kasım doğumlu yayları çok etkileyecek. Tüm yaylar ve özellikle de 28 – 29 – 30 Kasım doğumlu yaylar; hayatlarında yeni bir başlangıç yapma, eski defterleri kapatma fırsatı yakalayacak. Bu yeni ay, tüm burçlar için de yenilikler, sürprizler, başlangıçlar ile ilgili konuları gündeme getirecek.
Özellikle önümüzdeki 15 günlük dönemde sürprizlere hazırlıklı olmakta fayda var. Hayatımıza yeni insanlar girebilir ya da yeni bir işe girebiliriz. Hayatımızla ilgili ani kararlar alabilir, değişim için riskler alabiliriz. Bu 15 günlük dönem hepimizi, bu tarz başlangıçlar yapmak için destekleyecek. Hayatımızda yeni bir sayfa açmak için çok uygun bir zaman. Yeni ay yay burcunda gerçekleştiği için hepimize başlangıçlar için sıra dışı bir iyimserlik ve cesaret verecek, bu nedenle karar verirken iki kere düşünmek iyi olacaktır.Sevgili Koç; bu yeni ay sana yurt dışı seyahatleri ve eğitim konularında şans getiriyor. Öğrenmek istediğin bir şeyler varsa, örneğin yeni bir dil öğrenmek istiyorsan bu yeni ayla birlikte bir kursa başlama kararı alabilirsin. Sürpriz bir şekilde yurt dışına gitmeye karar verebilirsin. Tüm bunlar senin için faydalı olacaktır. Bu tarz başlangıçlar yapmaktan çekinmemelisin. Özellikle eğitim alanında yapacağın başlangıçlar geleceğini nasıl etkileyecek?

Sevgili Boğa; bu yeni ay, sana finansal konularda şans getirebilir. Beklediğin paraları rahatlıkla toplayabilirsin ya da sürpriz kazançlar elde edebilirsin. Yay burcunun iyimserliği bu yeni ay ile senin gibi sağlamcı birini bile iyimser bir ruh haline sokabilir. Özellikle finansal konularda bir iyimserliğe kapılabilirsin. Finansal riskler alabilir, kredi çekebilirsin. Önümüzdeki 15 gün yeni işlere başlamak için uygun bir zaman ama parasal riskleri iyi hesaplamakta fayda var. Yeni bir işe başlamak parasal durumunu nasıl etkileyecek?

Sevgili İkizler; yeni ay sana yeni ortaklıklar getiriyor. Ani bir evlilik kararı alabilirsin, yeni iş birlikleri kurabilirsin. Yakın ilişki içinde olduğun kişiler sürprizler yapabilir. Çevrendeki insanlar aracılığı ile yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Bu fırsatlar sana yeni ortaklıklar getirebilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsin. Bir ilişkin varsa sevgilin çok hoşlanacağın bir sürpriz ile karşına çıkabilir. Evlilik teklifi alabilirsin. Bu dönemde alacağın teklifleri değerlendirirken nelere dikkat etmelisin?

Sevgili Yengeç; yeni ay senin hayatında da sürpriz gelişmeler meydana getirebilir. Özellikle iş hayatında beklemediğin gelişmeler yaşayabilirsin. İş yerinde yeni bir pozisyon doğabilir, terfi edebilirsin. Bu gelişme sorumluluklarını da arttıracak. Fakat son günlerde artan enerjin çok çalışma konusunda seni destekliyor. Eğer çalışmıyorsan ev hayatında da sorumluluklarını arttıracak sürpriz gelişmeler olabilir. Sürpriz gelişmelerin getireceği sorumlulukları yerine getirebilmek için ne yapmalısın?

Sevgili Aslan; yeni ay senin hayatında keyifli ve neşeli bir dönemin kapılarını aralıyor. Yeni bir hobi edinmen mümkün. Yeni ortamlarda bulunabilir, yeni insanlarla tanışabilirsin. Bir ilişkin yoksa hayatına yeni bir aşk girebilir. Bu kişi ile arkadaş ortamlarında tanışabilirsin. Evliysen hamile olduğunu öğrenebilir ya da eşinin hamilelik haberini alabilirsin. Genel olarak keyifli vakit geçireceğin ve sürpriz gelişmeler yaşayacağın bir dönem. Bu gelişmeler hayatını nasıl etkileyecek?

Sevgili Başak; yeni ay sana ev ve iş hayatınla ilgili sürpriz gelişmeler getiriyor. Gayrimenkul alım satımı söz konusu olabilir. Ev değiştirebilirsin. Evle ilgili ve ailesel konular gündemini meşgul edebilir. Mesela bu dönemde çok misafirin olabilir, evde tadilat temizlik gibi konular gündeme gelebilir. İş hayatında beklemediğin gelişmeler olabilir. Karşına yeni iş fırsatları çıkabilir, güzel bir iş teklifi alabilirsin. Bu dönemde alacağın teklifleri nasıl değerlendirmelisin?

Sevgili Terazi; yeni ay yakın arkadaşların ve kardeşlerinle ilgili sürpriz gelişmeler getirebilir. Eğer yakın çevrenizle yaşamakta olduğun sorunlar varsa bunları çözebilirsin. Arkadaşların ya da kardeşlerin yardımını isteyebilir, onlarla ilgilenebilirsin. Şaşırtıcı haberler duyabilirsin. Ani yolculuk ihtimali söz konusu. Şaşırtıcı bir haber üzerine ani bir kararla yola çıkabilirsin. Yeni anlaşmalar yapabilirsin. Bu anlaşmalar sana neler getirebilir?

Sevgili Akrep; yeni ay sana parasal konularda şans getirebilir. Yeni bir gelir kaynağı bulabilirsin. Sürpriz kazançlar elde edebilirsin. Önümüzdeki 15 günlük dönemde karşına çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirmeye çalış. Yeni iş fırsatları ya da iş birlikleri söz konusu olabilir. Bu gelişmeler kazanç sağlaman için sana yardım edebilir. Karşına çıkan fırsatları doğru şekilde değerlendirmek için neler yapmalısın?

Sevgili Yay; bu yeni ay senin burcunda gerçekleşecek ve seni herkesten fazla etkileyecek. Hayata iyimser bakacağın bir dönem. Yeni adımlar atmak için cesaretli olabilirsin. Bu yeni ay, her konuda sana yeni fırsatlar vadediyor. Evinle, işinle ya da ilişkinle ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Yeni bir iş teklifi alabilirsin. Yeni bir aşka yelken açabilirsin. Başlangıçlar açısından şanslı olan bu dönemi iyi kullanmaya çalış. Hayatında yeni bir dönem başlayabilir. Bu yenilikler seni nasıl etkileyecek?

Sevgili Oğlak; bu yeni ay senin iç dünyanı ve düşüncelerini etkiliyor. Bir aydınlanma yaşayacaksın diyebiliriz. Farkındalığın artacak. İç sesini rahatlıkla duyabileceğin, hayatta gitmek istediğin yönü belirleyebileceğin bir dönem. Artılarını ve eksilerini rahatlıkla görebilir, kendinle barışabilirsin. Zihinsel olarak yeni bir döneme girebilirsin. Daha olumlu daha iyimser bir bakış açısı benimseyebilirsin. Bu bakış açısı hayatını nasıl etkileyecek?

Sevgili Kova; yeni ayla birlikte kendine yeni hedefler belirleyebilirsin. Bu hedefler doğrultusunda ilerlemek için istekli ve azimli olabilirsin. Amaçların uğruna harekete geçeceğin bir dönem. Yeni gruplar içinde yer alabilir, farklı ortamlara girebilirsin. Çevrenden destek görebilirsin. Hayatında keyifli bir evre başlayabilir. Yeni arkadaşlıklar ve yeni romantik ilişkiler açısından şanslı bir dönem. Tanışacağın insanlar hayatını nasıl etkileyecek?

Sevgili Balık; yeni ay sana özellikle sosyal ortamınla ilgili değişiklikler getiriyor. Sosyal iletişim içinde bulunduğun insanlar farklılaşabilir. Yeni bir çevreye girebilirsin. Bunu bir iş değişimi tetikleyebilir. İş değiştirmesen bile çalışma ortamında değişiklik olabilir. Toplum içinde öne çıkacağın, adeta parlayacağın bir döneme giriyorsun. Dikkatleri üzerine çekeceğin bu dönem hayatını nasıl etkileyecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.