29 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Çok verimli bir gündeyiz. Bir çok işimizi halledebilir, eksiksiz görevlerimizi yerine getirebiliriz. Geçmişten kalan sorunları çözebilir, pürüzleri giderebiliriz. Ayrıca maliyet bilincimiz yüksek olduğundan doğru harcamalar yapabilir, alacağımızı vereceğimizi iyi hesaplayabilir hatta kılı kırk yararak en uygun fiyatı bulabiliriz. Araştırmalar yapmak, sağduyulu olmak ve duyguları işe karıştırmadan hedeflere odaklanmak için de çok uygun bir gün.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kariyer alanında ve iş hayatında başarı sağlayabileceğin bir gün olurken üstleneceğin sorumlulukları yerine getirmekte zorlanmayacak ve liderlik vasfında yeteneklerini gösterebileceksin. Ekonomik alanda kendine olan güvenin artabilir. Ancak günün sonunda içsel olarak yalnız hissedebilir, karamsar bir ruh halinde olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Fikirsel olarak ve akademik konularda desteklendiğin bir gün yaşarken seyahat etme düşüncesi de seni meşgul edebilir. İlişki içinde olduğun insanlarla yapacağın görüşmelerde sağduyulu ve güvenilir tavrınla düşüncelerinin arkasında sonuna kadar durabilirsin. Akşamüzeri karşındaki insanlara karşı daha hassas olmanda fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; maliyet bilincinin yüksek olduğu bugün, alacak verecek konularına zihnini yorabilir, ortaklaşa gelirlerindeki planlama görevini üstlenebilir ve finansal sorunlara görev bilinciyle yaklaşabilirsin. Elindeki kaynakları daha iyi değerlendirecek olanaklar bulmaya çalışabilir ve maddi konular üzerinde durabilirsin. Kaliteye ve verimliliğe odaklandığın bir gün olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ortaklı işlerinde veya eşinle ilgili konularda harekete geçmeyi gerektiren durumları için pozitif bir gün olabilir. İlişkinde uzun vadeli hedeflerine odaklanabilir, ortaklı iş ve ilişkilerinden yana desteklenebilirsin. Günün sonunda oluşabilecek karamsar duygulara dikkat etmelisin, zira baskı altında kaldığını hissedebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yükümlülüğünü aldığın insanların ve sorumlu olduğun işlerin artmasıyla sevdiklerinden destek alman gerektiğini fark edebilirsin. Ötelediğin işleri düzenleyebilir, bazı pürüzleri ortadan kaldırabilirsin. Olası sağlık sorunların için desteklendiğin bir gündesin.  Akşamüzeri oluşabilecek negatif duyguların seni engellemesine izin vermemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aşk hayatında bir hareketlenme söz konusu olabilir. Uzaklardan gelebilecek bir kişiyle bir aşk yaşayabilir veya sevdiğin insanla seyahat etme şansı bulabilirsin. Gün içinde yaratıcılığını kullandığın işlerde hedefini yakalaman mümkün görünüyor. Akşam saatlerindeki organizasyonlarda olası birtakım aksaklıkların enerjini düşürmesine izin vermemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; parasal alanda şans yakalayabileceğin ve destek görebileceğin enerjiler güne damgasını vurabilir. Sorumluluklarınla ilgili olarak yeni koşullar ortaya çıkabilir. Ev hayatında ve aile yaşantında daha önceden başlanmış fakat çözüme kavuşmamış durumlar için hareketlenebilir ve krizleri fırsata çevirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün içinde yaratıcılığınla ilgili yaptığın işlerde yeni fırsatlar yakalayabilir ve kendine yeni bir yapılacaklar listesi oluşturabilirsin. İletişim alanında olarak oldukça aktif bir gün geçirebilir ve işlerinde başarı sağlayabilir, ailenin de güvenini kazanabilirsin. Alanında önce olmak, başarını kaçınılmaz kılabilir fakat keyif aldığın konuları öteleyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün beraber çalıştığın insanların karşına çıkardığı fırsatları yakalayabilir ve kazanca çevirebilirsin. Bütçen konusunda oldukça hassas olabilir, alışverişlerini maliyet bilinciyle yaparak karlı çıkabilirsin. Akşamüzeri kişisel yeteneklerini sorgulatan durumlara karşı temkinli olmalı, enerjini yüksek tutmaya bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; birçok gezegenin burcundaki iş birliği, daha fazla hedef odaklı olmana, çıkarlarını gözetmene, görev ve sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirmene fırsat veriyor. Bu konumu avantaja çevirmeli, sürüncemede kalan işlerine yönelmelisin. Ancak kişisel arzu ve ihtiyaçlarını da görmezden gelmemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sakinliği tercih edeceğin bir gün olurken, dış hayattan kendini izole etmek ve ruhsal olarak kendini dinginleştirmeye özen gösterebilirsin. Kimi zaman zihnindeki sorunları irdeleyip didikleyebilir, kimi zaman karamsar duygulara kapılıp hayattan keyif almayı unutabilirsin.  Duygularına değil hedeflerine yönelmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün sosyal içerikli konulara görev bilinciyle yaklaşabilir, üzerine düşen sorumluluklara karşı sağduyulu olabilirsin. Mantık çerçevesinden baktığın ve duygularını karıştırmadığın konularda liderlik rolünü üstlenirken, özgüveninin ve cesaretinin ölçülü olması girişimlerinde başarı çıtanı yükseltebilir. Akşamüzeri boyundan büyük işlere atılmamalısın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.