29 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumu

Güne uyum ve denge içinde başlayabilir, ilişkilerden destek görebilir, ani gelişen olaylara doğru stratejiler belirleyebilir, farklı çözümler bulabiliriz. Farkındalığımız da yüksek olduğundan sabah saatleri oldukça verimli geçebilir. Fakat yaklaşık iki gündür devam eden bu bahar havası saat 14:00’dan sonra dağılabilir. Endişe ve kararsızlıklar devreye girmeye başlayabilir. Attığımız her adımdan şüphe duyabilir, sürekli arkamıza baktığımızdan ilerleme kaydedemeyebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün ilk yarısına kadar sosyal konularla veya ebeveynlerinle ilgilenebilirsin. Gün içerisinde çalışma arkadaşlarınla yaşayabileceğin fikir ayrılıkları çatışmalara ve kendini kötü hissetmene neden olabilir. Bazı konuların tekrar üzerinden geçebilir veya araştırmak isteyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün ortasına kadar motivasyon ve enerjin düşük olabilir. Beklediğin paraların gecikmesi yüzünden kendini huzursuz ve endişeli hissedebilirsin. Öğleden sonra içinde bulunduğun karamsar ruh halinden sıyrılarak, sorunlarına pratik çözümler bulabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yakınlarınla fikir birliğine varmakta ve ortak çözümde buluşmakta zorlandığın bir güne başlayabilirsin. Önceliklerini belirlemek ve kendinle daha fazla zaman ayırmak için günün kalan kısmını evinde geçirmek veya yalnız kalmak isteyebilirsin. Ailenle ilgili bir sorun gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; maddi girişimlerindeki aksaklıklar, telaşa kapılmana neden olabilir. Yakınlarınla iletişimin artarken, kendini ifade etmek ve kanıtlama peşinde olabilirsin. Bugün son derece mükemmeliyetçi bir ruh hali içindesin. Ancak bu sana hem zaman kaybettirebilir hem de sorunların çözüm sürecini uzatabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde eski bir dostunla ya da eski bir aşkla karşılaşabilirsin. Kazançlarınla ilgili birtakım endişelerin, ayrıntıları gözden kaçırmana ve yanlış hesaplar yapmana neden olabilir. Gücünün sınırlanmasından hoşlanmıyor olabilirsin ancak kelimelerini dikkatli seçmende yarar var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bilinçaltındaki takıntılı düşüncelerin yüzünden harekete geçmekte zorlanabilir, detaylarla boğuşabilirsin. Yaşamında dağınık ve göze batan konuları düzenlemek ve organize etmek isteyebileceğin bir gündesin. Gün ortasında artan enerjinle, kendini ortaya koyabilir ve ailenle ilgili konularda söz sahibi olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; tempolu ve yorucu geçen birkaç günün ardından, analiz gerektiren birtakım işlerine odaklanabilir, organizasyon işlerini planlayabilirsin. Yakınlarınla ilgili ilginç olaylar duyabilirsin. Sağlığınla ilgili başlatmış olduğun yeni bir düzenin hemen sonuç vermesini bekleyebilir, büyük beklenti içine girebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çalışma koşulların ilgili duyacağın sürpriz bir haber, önce heyecanlanmana ve ardından da sorumlulukların artması nedeniyle endişelenmene sebep olabilir. Gün içerisinde sosyal alanlarda iletişimin artarken, kendini ifade etme konusunda net olmalısın. Söylentilere araştırmadan inanmamanda ve mantığını kullanmanda yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hayallerini gerçekleştirme yolunda olduğun şu günlerde beklentilerini yüksek tutabilirsin. Eski deneyimlerinden veya deneyimli arkadaşlarının tecrübelerinden yararlanabilir, stratejik planlar yapabilirsin. Kararlarını iyice gözden geçirmeli ve ani kararlar almaktan kaçınmaya çalışmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; güne unutmuş olabileceğin bir borcun gündeme gelmesiyle başlayabilir ya da finansal konunda sana yardımcı olabilecek kişi ya da kurumlarla irtibata geçebilirsin. Birtakım plan ve projelerini hayata geçirmen için sezgilerine kulak vermen, hedeflerine daha kolay ulaşmanı sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendine çizdiğin yolda seni motive eden ve tekrar harekete geçmeni sağlayan kişilerle bir araya gelebilirsin. Farkındalığını artıran durumlar, olaylara bakış açını değiştirerek yeni alternatifler bulmanı kolaylaştırabilir. Öğleden sonra ekonomik durumunla ilgilenebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; çalışma ortamındaki yoğunluğun yanı sıra, günlük rutinlerindeki belirsizlik elindeki işleri toparlamanı zorlaştırıyor olabilir. Gün ortasında güçlü kişilerle yapabileceğin iş birliği sayesinde daha fazla güçlenebilir, bir türlü ilerleyemeyen planlarına hareket kazandırabilirsin. Üstlerinle aranı iyi tutman gereken bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.