29 Kasım 2017 Burç Yorumları

Bugün oldukça enerjik ve hareketliyiz. Fazlasıyla yoğun olsak da işlerimiz hızla ve akıcı bir şekilde ilerleyebilir. Ancak beklenmedik olaylar yaşayabilir, sürpriz durumlarla karşılaşabiliriz. Akşam saatleri biraz daha zorlayıcı olabilir. Otorite konumundaki kişilerle sorun yaşayabilir, üzerimizde fazla baskı hissedebilir, küçük krizler yaşayabiliriz. Bu saatlerde tartışmalardan kaçınmamızda yarar var, çünkü duygularımız yoğun olabilir ve karşımızdakileri kıracak epkiler verebiliriz. 

Sevgili Koç; bugün girişimlerde bulunmak, harekete geçmek ve kendini daha fazla ifade etmek isteyebilirsin. Burcunda hareket etmekte olan Ay sayesinde enerjik ve yoğun bir gün seni bekliyor. Yaşamına ve ilişkilerine dair girişimlerde bulunabilir, hayata bakış açını cesaretle açığa çıkarabilirsin.

Sevgili Boğa; gün içinde olayların kontrolünde olmaması ve kadersel gelişmesi seni biraz zorlasa da bir yandan karşına çıkan sürprizler hoşuna gidecek. Finansal konularla ilgili risk alman gerektiğinden huzursuz olsan da kaybetmediğini görünce fazlasıyla mutlu olacaksın. Kredi, vergi, sigorta gibi işlerini halletmek için karşına çıkan fırsatları kullanmalı, iyimserliğini muhafaza etmelisin.

Sevgili İkizler; bugün iyimser bir bakış açısıyla ve cesaretle girişimlerde bulunabilir, içinde bulunduğun grup ve derneklerde liderlik mücadelesi verebilirsin. Kendindeki gücü keşfetmeye kararlı olan içsel enerji sayesinde, geleceğe yönelik hedeflerinde değişiklikler yapabilir, arkadaşlarınla bir anda gelişen sosyal ortamlarda buluşabilir, keyifli bir gün geçirebilirsin.

Sevgili Yengeç; toplumsal alanda ön planda olacağın, becerilerine takdir toplayacağın ve sunduğun projelerde bolca onaylanacağın bir gündesin. İş ve sosyal hayatında yaşanan değişimlere hevesle ayak uydurabilir, son derece istekli ve cesurca girişimlerde bulunabilirsin. Çalışma ortamında risk alabilir, iş arkadaşlarının desteğini görebilirsin.

Sevgili Aslan; bugün hayata bakış açını fanatik bir tavırla savunabilir, köktenci kararlar alarak harekete geçebilirsin. Yine de kontrolü elden bırakmamanda fayda var. Görüşlerini ifade ederken gösterdiğin cesaretle karşılaştığın herkesin dikkatini çekeceksin. Konu romantik ilişkiler olunca da durulmayacaksın; taleplerini açıkça ifade edebilecek, riskli alanlarda iddialı tavırlar sergilemekten çekinmeyeceksin. Dikkatli olmalısın.

Sevgili Başak; finansal konularda risk içeren girişimlerde bulunabilir, heves ve cesaretle yatırımlar yapabilirsin. Gayrimenkul alım satımı için harekete geçebilir, ailenin de desteğiyle anlaşmalar yapabilirsin. Kredi, vergi, sigorta ya da borçlarla ilgili sorunlarını çözmek için vaktinin geldiğini düşünüp, yeni ve sağlam adımlar atabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün ilişkilerinde oldukça hareketli saatler geçirebilir, eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişilerle kuracağın iletişimde enerjiyi yükseltebilirsin. Başkalarıyla ortak girişimlerde bulunabilir, onların önderliğinde mücadeleye girişebilirsin. Hevesin devam eder, cesaretin kırılmaz ise korkusuzca attığın adımlardan harika sonuçlar elde edebilirsin.

Sevgili Akrep; ekonomik konularda cesaret ve hevesle girişimlerde bulunabilir, hatta kontrolsüz riskler alabilirsin. Çalışma ortamında gelişen fırsatlar karşısında aldığın beklenmedik kararlar, işlerinde seni bir adım üste taşıyacak. Beraber çalıştığın kişilerin de desteği ile üstlendiğin işlerde liderlik yapacak ve başarılı sonuçlar alacaksın.

Sevgili Yay; bugün yaşamdan daha fazla keyif alabilir, kendini şımartabilir, heyecan duymanı sağlayacak adımlar atabilirsin. Yaşamını ve ilişkilerini ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilir, romantik ilişkilerde cesaret ve hevesle hareket edebilirsin. Çalışmaların karşılığında ödüllendirilebilirsin.

Sevgili Oğlak; aileye ve eve dair konularda cesaretle kararlar alabilir, hayatında bitiş ve başlangıçlara yol açacak adımlar atabilirsin. Bugün gelişen olaylar seni hem heveslendirecek hem de zaten sahip olduğun mücadele gücünü saha da artıracak. Elinde olmayan kadersel gelişmelerden dolayı risk alabilirsin.

Sevgili Kova; gün içinde gelişen olaylar seyahatlere çıkmanı, eğitimlere başlamanı gerektirebilir. Geleceğe dair hedeflerin için cesaret ve hevesle adımlar atabilir hatta gereğinden fazla risk almaya cesaret edebilirsin. Yoğun bir iletişim trafiği içinde arkadaşlarınla harika organizasyonlar yapabilirsin.

Sevgili Balık; bugün iş ve sosyal hayatında değişikliklere yol açacak girişimlerde bulunabilir, risk alarak cesaret gösterebilirsin. Ekonomik konularla ilgili aldığın kararlar, pozitif gelişmelerle harekete geçmeni kolaylaştırabilir. Amirlerinin seni desteklemesiyle üstlendiğin işlerden daha fazla gelir elde edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.