29 Haziran Burç Yorumları

Sabah saatlerinde zihnimiz dağınık olabilir, duygusal iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Yanlış anlamalar yaşama ve yanlış kararlar almamız mümkün. İlerleyen saatlerde olayları daha net bir şekilde görebilecek, hem mantığımızın hem de sezgilerimizin yardımıyla daha net kararlar alabileceğiz. Eğitimler, seyahatler, toplantılar, fikir alışverişleri gibi konularda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. İş birlikleri, sözleşmeler ve de pazarlıklar için de uygun bir gündeyiz. Güçlü kişilerin desteğini alabiliriz. Akşam saatlerinde biraz daha zorlu enerjiler bizi bekliyor olacak. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; zihnen ve bedenen üretken olmaya yönelten enerjiler altındasın. Detay ve çalışma gerektiren işler gün boyunca seni uğraştırabilir. Ev, yerleşim veya ailevi bir konu hakkında ani bir karar alabileceğin gibi duygusal olarak etkileyen gelişmeler de olabilir. Akşam saatlerinde sorumluluklar yük gibi gelebilir.

Sevgili Boğa; seni keyifli kılan ve kendini güvende hissetmene olanak sağlayan enerjiler güne hâkim olurken bir yanıyla da zihnen karışık olma ihtimalin var. Fikirlerini öfkeyle ifade edebilir veya pasif agresif davranabilirsin. Günün ikinci kısmında duygularınla hareket etmek yerine gerçekler çerçevesinde davranabilirsin.

Sevgili İkizler; bitiş ve başlangıçlar içindesin. Ailevi konularda yaşananlar veya kurallar çerçevesinde hareket etme zorunluluğu özgürce hareket etmeni kısıtlayabilir. İlişki ve iş birliklerinde alacağın sorumluluklar veya otorite konumundaki kişi veya kurumlarla yapacağın kontratlar olabilir. Parasal işler çaba gerektirebilir.

Sevgili Yengeç; duygularının yoğunluğu bugün ifade ve kararlarına yansıyabilir. İsteklerinin hemen yerine gelmesinde ısrarcı olabilir; elde etmek için çeşitli yollar deneyebilirsin. Yakın çevre, kardeş ve arkadaşlarınla ilişkilerinde sorumluluklar çerçevesinde hareket edebilirsin. Zihnen seni huzursuz eden noktaları konuşabilirsiniz.

Sevgili Aslan; yükselen harcamalarına artık bir dur demen gerektiğini düşünebilirsin. Gelir gider tablonu masaya yatırabilir; gerçekçi bir gözle değerlendirebilirsin. Ayrıca birikimlerinle ilgili de kararlar alabilirsin. Arka planda ailevi veya eve ait bir konu seni duygusal olarak yıpratabilir.

Sevgili Başak; halen burcunda ilerleyen Ay ile planlı programlı ve üretkensin. Ele aldığın konularda bilgi ve becerini ortaya koymaktan çekinmeyecek gerek ilişki gerekse de iş birliklerinde kontrolü elde tutmayı isteyeceksin. Bağlı olduğun gruplar veya takım çalışmalarında seni yoran durumlara rağmen canla başla ilerleyebileceksin.

Sevgili Terazi; zihnini yoran birçok düşünce olabilir. Yaşadıklarından anlam çıkarmaya çalışabilir veya geleceği düşünerek belli kararlar almak isteyebilirsin. Henüz adım atmak için uygun koşulları sağlaman zor olacağından ön hazırlıklarını ve planlamalarını yapmak isteyebilirsin. Ailevi veya işe dair bir konuya emek ve çaba harcayabilirsin.

Sevgili Akrep; hedeflerine planlı ilerlemektesin. İçinde olduğun grup çalışmalarında üretken olabilirsin. Ancak parasal boyutuyla ilgili detaylar uğraştırabilir; mükemmeli yakalamak için çaba gösterebilirsin. Bir yandan da duygularını fazlasıyla etkisinde kalarak hareket edeceğinden ailevi bir konuda mantıklı davranman zor olabilir.

Sevgili Yay; sorumluluk duygusu ve görev bilinciyle hareket edeceğin yoğun bir süreçten geçmektesin. Detay gerektiren işler, eğitim veya yolculuklarla ilgili konularda kontrolü ve yönetimi ele alabilirsin. Ancak koşullar seni zorlayabilir. Parasal işlerde veya ortak paylaşımlarda ise duygusal davranma ihtimalin yüksek.

Sevgili Oğlak; karşındakilerin düşünmeden sadece duygularının etkisiyle hareket etmesi seni bir şekliyle yorabilir. Tarzın olan mantıklı tavır ve davranışları onlardan göremeyebilir; onlara tabi olmak durumunda kalmanın sıkıntısını yaşayabilirsin. Yurt dışı, eğitim, yolculuk veya hukuksal bir konu ise kontrol dışı engellere takılabilir.

Sevgili Kova; bugün sağlığına özen göstermen ve şikayetlerini dikkate alman gerekebilir. Ailevi bir konu veya çalışma arkadaşlarını ilgilendiren bir durum duygusal olarak seni endişelendirebilir. Finansal alanda ise dilediğin gibi bireysel ve rahat hareket edememek özgürlüğünün kısıtlandığı hissini verebilir.

Sevgili Balık; karşındakiler, eşin, dostun veya iş birliği içinde olduğun kişilerden gelebilecek eleştiriler seni duygusal olarak etkileyebilir. Sanki hayallerinin engellendiği hissine kapılabilirsin. Yakın ilişkinde ise seni tepkisel davranmaya iten veya karar almaya yöneltecek gelişmelere de açıksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.