29 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Sakin ama kararlı bir güne başlayabiliriz. Güçlü ve otorite sahibi kişilerden destek görebilir, mücadele gerektiren konularda tutarlı ve azimli bir ilerleme sağlayabiliriz. Sabırla attığımız adımlar, uzun vadeli başarı getirebileceği gibi başladığımız işlerde de sonuç almamıza yol açabilir. Bugün hayallerimizi somut ve akla yatkın bir hale getirmek isteyebilir, bunları yaparken de sezgilerimizi kullanabiliriz. Akşam saatlerinde enerjimiz biraz daha yükselebilir ve daha fazla fiziksel güç sarf etmek isteyebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bütçe hesabını doğru belirlemen ve yönetmen gereken bir süreçtesin. Bugün evine, ailene veya sana keyif veren uğraşlara bazı yüksek harcamalar yapabilirsin. Üzerinde çalıştığın bir iş ve projeyle ilgili de daha önce aklına gelmeyen çözüm yolları üretme ihtimalin var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hâlâ burcunda ilerleyen Ay bugün kendini iyi hissetmeni sağlayacaktır. Ancak bazı konularda aşırıya kaçarak hareket etmen de söz konusu. Birden karar alarak karşındakilere söz verebilirsin. Aile ziyaretleri için yolculuk planları yapabilir ya da aile içi organizasyonlara katılabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ilişkilerde güvensizlik yaratan durumlar veya kontrolün dışında ortaya çıkan gelişmeler seni zihnen huzursuz kılabilir. Koşullarını iyileştirmek ve sağlamlaştırmak için çözüm yolları arayabilirsin. Her ne kadar yalnız kalmaya ihtiyaç duysan da duygusal paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; geleceğe pozitif bakabileceğin; kendini daha güvende hissedeceğin imkanlara kavuşabilirsin. Sağlam adımlarla ilerleyebileceğin fırsatlarla karşılaşabilir; yaşamdan daha fazla keyif alabilirsin. Romantik ilişkilerde kendini rahatlıkla ifade edebilir ve duygusal bir tatmin yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün iş hayatı, aile veya kazançlarına dair gelişmelerle gözler önünde olabilirsin. Ayrıca istek ve hedeflerinde de ısrarcı olabilir; belirlediğin çizgide ilerleyebilirsin. Arka planda seni öfkelendiren veya engel çıkaran durumlar söz konusu olsa bile mücadele ederek üstesinden gelebileceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; geleceğini ilgilendiren konulara odaklanabilir; bir taraftan da tatil planları yapabilirsin. Görüşlerinde ısrarcı olabilir; maddi manevi tatmin peşine düşebilirsin. Dernek ya da gruplar içinde üstüne düşen görevleri yerine getirebilir, çeşitli organizasyonlar düzenleyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kredi, prim veya ortak olduğun gelirlerden kazanç elde edebilirsin. Destek aldığın kişi, kurum veya işbirliklerinden ufkunu açan gelişmeler ortaya çıkabilir. Maliyet hesabını ve planlarını doğru ve elle tutulur biçimde yapmalısın. Yüksek beklentiler içinde olman hırslı davranmana yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın ilişki ve işbirliklerinden yana şanslı bir günde olabilirsin. Maddi manevi tatmin olmanı sağlayacak; kendini güvende hissetmene yol açacak biriyle tanışman veya bir anlaşmaya imza atman mümkün görünüyor. Gelen teklifleri hemen geri çevirmemeli, biraz daha araştırıp soruşturmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hem gündelik yaşamında hem de iş hayatında sana sorumluluk getiren gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca bugün sağlığınla ilgili bir şikayetine de kalıcı çözüm bulabilirsin. Ailenin ekonomik durumuna katkıda bulunmak için kendini yıpratmayı göze alarak çalışabilir, biraz da duygusal sömürüye maruz kalabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; son zamanların en şanslı gününü geçirebilirsin. Aşkta, sevgide mutluluk verici olaylarla karşılaşabilir; yatırımlarınla alakalı maddi manevi tatmin sağlayan gelişmeler yaşayabilirsin. Sana keyif veren faaliyetler için de plan program yapabilirsin. Üzerinde emek harcadığın bir anlaşmayla ilgili olumlu haber alman mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gayrimenkul veya taşınmazlarla ilgili yatırımlardan yana şansın açık. Seni güvende ve huzurlu hissettirecek; maddi anlamda rahatlatacak gelişmelere açıksın. Ayrıca ailenle ilişkilerine de pozitif bir hava hâkim olabilir. İsteklerinde ısrarcı olmamalı; akışta ilerlemeye çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yakınlarınla iletişiminde daha iyimser ve hassas olabilir, ilişkilerinde karşılıklı uyumu önemseyebilirsin. Ayrıca gün içinde yapacağın görüşme, anlaşma ve sözleşmeler de seni maddi manevi tatmin edebilir. Sevdiklerinle bir arada olmak için yolculuğa çıkabilir ya da hobilerinle ilgili bir eğitime başlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.