29 Haziran 2018 Burç Yorumları

Bugün kendimizi geride bıraktığımız günlere göre daha güçlü hissedeceğiz. Elimizdeki işlere hayal gücümüzü de ekleyerek daha verimli sonuçlar alabiliriz. Fakat zamanımızı iyi değerlendirmeye dikkat etmeli, ihmal ettiğimiz bütün sorumlulukları yerine götürmeye odaklanmalıyız.

Sevgili Koç; bugün çalışma ve sosyal yaşamında hareketlilik yaşayabilir, sorumluluk almak zorunda kalabilir, üstünüzde baskı hissedebilir, güçlü kişilerin talepleriyle bunalabilirsin. Önümüzdeki günlerde aşk hayatında seni mutlu edecek haberler alabilir, spekülatif kazançlar üzerine kafa yorabilirsin.

Sevgili Boğa; uzun yolculuklar, yüksek eğitim, medya ve mahkemelerle ilgili adımlar atabilir, sorumluluklarınla ilgili önceliklerini belirlemeye çalışabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi ilişkilerde iletişim artabilir ya da gayrimenkul alım satım anlaşmaları gündeme gelebilir.

Sevgili İkizler; finansal sorumluluklar ve baskılar hedef değişiklikleri yapmana neden olabilir. Bugün vergi, sigorta, nafaka, kredi gibi konularda yaşanan gelişmeler harcamalarını daha düzenli yapmanı gerektirebilir. Önümüzdeki günlerde yakın çevrenle daha fazla diyalog kurabilir, kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimlere katılabilirsin.

Sevgili Yengeç; eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin talep ve beklentileri doğrultusunda davranmak seni duygusal baskı altında bırakabilir. Şartların sana bağlı olmaması kararlarını etkileyecektir. Ekonomik konularla ilgili daha fazla görüşme yapıp, üstünde düşüneceğin bir süreçte olabilirsin.

Sevgili Aslan; Merkür’ün burcuna geçmesiyle birlikte, hem yaşamında hem de ilişkilerinde önemli kararlar alabilirsin. Çok çalışman ve sorumluluk alman gereken bir gündesin. İş ortamında seni zorlayan görevlerin altından kalkmak için çabalarken çalışma arkadaşlarınla aranda güç birliği yapabilirsin.

Sevgili Başak; bugün hobilerine zaman ayırabilir, yapmaktan keyif aldığın uğraşlar içinde olabilirsin. Çocuklar ve sevdiklerinle ilgili aldığın sorumluluklar üstünde baskıya yol açabilir. Önümüzdeki günlerde gizli bilgiler ve dedikodular fikrini değiştirmene neden olabilir, kulisler içinde yer alabilirsin.

Sevgili Terazi; aileyle ve evle ilgili sorumluluklar gündeminde olabilir. İş ve özel yaşamında bitiş ve başlangıçlarla ilgili aldığın kararlar üstündeki baskının artmasına yol açabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle sosyal yaşamın hareketlenebilir, arkadaşlarınla keyifli sohbetler yapacağın ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün iletişim trafiğin yoğun olabilir. Verdiğin sözlerin veya yaptığın konuşmaların sorumluluğunu üstlenmen gerekebilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte farklı kariyer fırsatları bulabilirsin. Yaptığın iş görüşmelerinden olumlu geri dönüşler alabilir ya da birçok toplantıya katılabilirsin.

Sevgili Yay; bugüne kadar yaptığın harcamaların ya da aldığın risklerin sonuçlarıyla yüz yüze gelebilir, sıkı bir bütçe uygulamak zorunda kalabilirsin. Akademik eğitim, uzun yolculuklar, yurtdışıyla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilecek bir süreçtesin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle fikir alışverişleri yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; sorumluluklarının bilincinde hareket etmene rağmen kendini fazla zorlayabilir ya da ilişkilerde baskıcı bir tavır sergileyebilirsin. Finansal konularda yapılacak anlaşmalardan kazançlı çıkabilir, ortak kaynakların paylaşımında yüce gönüllü davranabilirsin.

Sevgili Kova; bugün kendini yalnız ve mutsuz hissedebilir, içine kapanabilirsin. Fakat bu zamanı düşünmek ve kararlarınızı planlamak için kullanabilirsin. Önümüzdeki günlerde eşinden, ortağından ya da iş birliği yaptığın kişilerden fikir alabilir, karşındakilerle uzlaşma ve anlaşma yolları arayabilirsin.

Sevgili Balık; hedeflerine varmak için çaba içinde olabilirsin. Arkadaşlarının ya da içinde bulunduğun sosyal grupların sorumluluğunu alman, duygusal baskıya neden olabilir. Fakat Merkür’ün burç değiştirmesiyle çalışma ortamında daha fazla iletişim kurabilir, akraba ziyaretleri yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.