29 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay Satürn kontağından dolayı güne daha endişeli ve sorumlulukların bilinciyle başlamamız söz konusu. Aile büyükleri, otorite konumundaki kişilerle ilişkiler veya yapılması gereken işler bizden ilgi bekleyebilir. Uyum ve dengeleri yakalayabilmek için çaba harcayacak; nezaket ve saygı çerçevesinde ilerlemekten yana olacağız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün evine, eşine veya sevgiline zaman ayırdığın ve duygusal açıdan seni meşgul eden konularla ilgilenebilirsin. Sevgini dışa vurmak ve değer verdiğini göstermek için doğru, tutku ve romantizm için güzel enerjilere sahip bir günde olabilirsin. Konuşmaların içten ve samimi olduğu sürece aradaki bağ da bir o kadar güçlü olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yeni bir haftaya başlamadan önce biraz kafanı boşaltmak, motivasyonunu artırmak ve deşarj olmak için gezip eğlenmek isteyebilirsin. Uzaktan bir akrabanla iletişime geçebilir veya bir evcil hayvan sahiplenebilirsin. Akşam saatlerinde yaptığın planlarda aksamalar olsa da enerjini düşürmeden keyfini çıkarabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün kendini duygusal anlamda ifade etmekte oldukça başarı sağlayabileceğin bir gün olabilir. Hali hazırda hayatına giren yeni şeyler; uzun vade de mantıklı ve olumlu sonuç doğuracaktır. Kalbinin sesini dinlemeli duygularını açığa vurmaktan korkmamalısın. Zamanını ve enerjini bolca kullanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün ev hayatınla ilgili olarak; ani bir ev değişikliği veya ev içinde dekorasyon değişiklikleri yapman mümkün olabilir. Aile içinde şifa bekleyen kişilerin olumlu haberleri içine su serperken; hanede oluşabilecek yeniliklerle karşılaşıyor ve pozitif gelişmeler yaşıyor olabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; pazarlama, satış, reklam veya dijital gibi kaynağı iletişim olan işlerde çalışıyorsan; başarı sağlamakla birlikte finansal kaynaklarında yükselişe geçecektir. Maddi getirilerle birlikle yeni iş teklifleri veya terfiler alabileceğin bir döneme adım atabilirsin. Kardeşlerin veya yakın çevrenle hoş vakitler geçirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; finansal konular gündemi kurcalarken; aklında olmayan büyük bir yatırım projesine imza atmayı düşünebilirsin. Şüphelerinden ve korkularından sıyrıldığın; parasal anlamda yükselişe geçebileceğin enerjiler içinde olabilirsin. Yeni gelebilecek bir iş teklifini düşünüyor veya var olan işinden alacağın bir prim olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; adım atacağın her yeni başlangıç için şansının çok yüksek olduğu bir döneme giriyor olabilirsin. Burcundaki Ay; güzelliğin, estetiğin ön planda olmasını ve girdiğin ortamlarda daha fazla göz önünde olmanı veya ünlenmeni destekliyor olabilir. Kendinle yapabileceğin her değişiklik sana çok iyi gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün zihnini yoklamak sana iyi gelebilir. Kalbinin zihnine hapsolduğunu düşünüp ikisinin de birlikte çalıştığından emin olabilirsin. Günün duygu ve düşünce kalıplarının davranışlarını nasıl etkilediğini düşünebilir, planlarına ve yapacaklarına gerçekçi zihnin ve güçlü sezgilerinle yön vermek isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; geçmişi zihninden sildikten sonra; gelecek hedef ve ideallerin için başvurular konusunda geri dönüş almayı başarabilirsin. Bugün; sosyal yardım kuruluşlarında aktif bir çalışma yapabilir, başkaları için gösterdiğin çabayla toplumda kendine güzel bir yer açabilir ve ön planda olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; başvurduğun bir işten geri dönüş veya yöneticinin sana verebileceği bir destekle kariyerin açısından olumlu haberlerle güne başlayabilir, sorumluluklarını planlayabilirsin.  Akşamüzeri  bulunduğun ortamda oluşan koşullar seni çekişmelere sürükleyebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; şanslı olduğun bir dönemdesin.  Uzun süredir mücadele içinde olduğun  akademik veya maddi kökenli bir konunun sonucunu alabilirsin.  Kontrolün dışında gelişen bir takım sorumluluk içeren konulara uyum ve dengeyi bozmamak adına ister istemez kabul etmek durumunda kalabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karamsarlığı ve melankoliyi bir kenara bırakıp pozitif enerjiyle güne başlayabilirsin. Finansal konularda aklını kurcalayan gelişmelerin getirdiği bir takım gerginlikler günün sonuna hakım olsa da ummadığın alanlardan destek bulabilir, ufak tefek alacaklarını toparlayabilişin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.