29 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Ay; hâlâ Akrep burcundaki yolculuğuna devam ederken bayramımızı daha sakin bir atmosferde kutlayabiliriz. Gün boyunca gerektiği kadar iletişim kurup fazla açık vermeden işlerimizi halledebiliriz. Bugünü sosyal ortamlarda, kalabalıklar içinde geçirebilir ancak kendimiz hakkında bilgi vermekten kaçınabiliriz. Bazı sırların açığa çıkmasıyla daha derin bir araştırma içine girebiliriz. Yalnız karşımızdakini sorgular gibi davranmamalı mümkün olduğunca empati kurmalı ve şartları fazla zorlamamalıyız. Çok zor şartlar altında kurulan bu güzel ülkemizin kuruluşunu layıkıyla ve mutlulukla kutlamak bugünün birincil konusu.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün birikimlerini riske atacak durumlardan kaçınmalısın, maddi kaynaklarınla ilgili dalgalanmalar meydana gelebilir. Gün içinde yaşanan olaylar karşısında abartıya kaçabilecek kararlar alma tehliken var. Çevrendekilerden alabileceğin destekle hem kendini rahatlatabilir hem de harcamalarında kontrol sağlayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; eşin veya partnerinle ilgili konularla ilgilenmen gereken durumlar ortaya çıkarken; ilişkinde romantizm seviyesini arttırmaya ihtiyaç duyabilirsin. Gün içinde pozitif tarafını sergilenmekte zorlanmayabilirsin. Fakat ani duygu iniş çıkışları yaşaman etrafındakilerle sorun yaşamana sebep olabilir. Konuşmalarında daha özenli davranarak dargınlıkların önüne geçmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün senin de dahil olduğun bir organizasyonu yoluna koymak için çalışmalar ve derin araştırmalar yapabilirsin. Araştırmacı ruhla hareket ederek, etrafındakileri fazlasıyla irdeleyebilirsin. Bu ara sağlığına özen göstermen ve stresli ortamlardan uzak durmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aşk hayatında oluşabilecek sorunlara karşı gerçekçi yapını ortaya koyabilir, detayları ele alabilir, hareketlerini dikkatli bir şekilde planlamak için zamanını değerlendirebilirsin. Bugün özellikle sevgi, güzellik ve derin duygular konularına odaklanabilir, insanlara karşı olumlu yaklaşımlarının meyvelerini alabileceğin bir günde olabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ev ve aile yaşamın ile ilgili konular gündemini oluşturabilir. Evdeki konularla ilgili risk almaya yatkın olabileceğin gibi küçük aksaklıklar için de dikkatli olmalısın. Karar almadan önce daha hassas davranmaya çalışmalısın. Kendi iç sesine güvenerek hareket ederken, abartılı tepkiler vermemende fayda var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün arkadaşlarınla keyifli zamanlar geçirebileceğin bir gün olurken, pozitif duruşunla herkesi etkin altına alabilirsin. Ancak iletişim halinde olduğun insanlara karşı yüksek tepkiler vermemeye ve eleştiri eşiğini düşürerek konuşmaya özen göstermelisin. Geleceğin için yüksek beklentilerde olabilirsin ve gün içinde aradığın yardımı bulabileceğin zamanlar olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yaşadığın sıkıntı ve endişeleri abartma eğilimde olabilirsin, bu nedenle kriz yaratan durumlardan uzak durmanda fayda var. Finansal anlamda beklentilerini çok yüksek tutman seni zor duruma sokabilir, kontrollü ve planlı hareket etmen gerekebilir. Para kaynaklarını dikkatli harcamaya özen göstermelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün kendin için yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, değişim ve dönüşüme sıcak bakabilirsin. Kendini daha iyi ifade edebileceğinin farkında olman ve bulunduğun ortamda konuşmalarınla göz doldurman olası. Güven içinde hissedebileceğin ve sana keyif veren yerlerde olmak iyi gelirken, gün boyu iyimserliğini korumak için biraz çabalayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün içinde beklenmedik olaylar nedeniyle başına gelenler seni sinirlendirebilir ancak gerginlik göstermemeye dikkat etmelisin. Kabullenme içinde olacağın ve içsel süreçler yaşayacağın zamanlar olabilir, aynı zamanda etrafındaki insanlarla iletişim halinde olmak sana iyi hissettirecektir. Harcamalarında dikkatli olmanda fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bütün hafta süren yoğun çalışma temposunun sonunda nihayet bu tatil gününde bir nefes almak isteyebilir ve hedeflerine yoğunlaşacağın bir günde olabilirsin. Arkadaşlarınla veya sevdiklerinle beraber organizasyonlar yapabilir, derin paylaşımlarda bulunabilirsin. Bugün kendini oldukça yüksek enerjili hissetmen mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ev hayatının ve hedeflerinin arasında kendini sıkışmış hissedebilirsin. Uzun zamandır düşündüğün konuları ve üzerinde çalıştığın işleri projeleri teoride bitirip pratiğe dökme kararı alabilirsin. Ev ve yerleşimle alakalı fikirlerin netleşebilir, gelecek günlerde harekete geçebilirsin. Sabırlı olman senin yararına olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yurt dışından gelen konuklarını ağırlayacağın yoğun bir döneme giriyorsun. Akademik konulara daha çok zaman ayırmak isteyebilir, keşfetme ve özgürleşme isteği içinde seyahat planları yapmaya başlayabilirsin. Kendini geliştirecek aktiviteler içinde olmak seni keyiflendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir