29 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Etkisini birkaç gün daha hissedeceğimiz Merkür/Jüpiter kavuşumu iletişimin kolay olacağı, derin araştırmalar yapabileceğimiz ve konsantrasyonumuzun arttığı bir süreçte olacağımızı gösteriyor. İthalat, ihracat gibi ticari faaliyetler olumlu sonuçlanabilir, beklemede olan anlaşmalar imzalanabilir, sosyal medya trafiği artabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; huzur ve güven arayışı içinde olduğun bir gün olmakla birlikte, ailenin gelirlerini artırma konusunda fikir üretebilir veya ortak kaynaklarının değerlendirilmesini görüşebilirsin. Birtakım konular ailenin fikirlerine ters düşüyor olsa da hedeflerinden şaşmayabilirsin. Hem evinde hem işinde istediğin düzeni kurman için uygun bir gün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Yaptığın anlaşmalarla ilgili birtakım durumlar üzerinde baskı yaratabilir. Fakat bunların temeli eski konulara bağlı olduğundan, çözüm üretmekte zorlanmayacaksın. Sana yük olduğunu düşündüğün konulara çözüm getirebilir, alacağın geri bildirimlerle somut değerlendirme yapma fırsatı bulabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ayın son günleri olması sebebiyle, finansal kaygıların da artmış olabilir. Hassas olduğun ve aynı zamanda konuşmaktan çekindiğin konuların üzerini örtemeyebilirsin.  Günün destekleyici enerjisi, iletişim becerilerini kullanarak kendin ve ailenle ilgili birçok konuyu netleştirmene öncülük edebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün ailene ve sevdiklerine olan bağın daha güçlenebilir. Çalışkanlığın ve sorumluluk bilincinle örnek davranışlar sergileyebilir, sevdiklerine ve genç insanlara deneyimlerinle rehber olabilirsin. Hedeflerinle ilgili vereceğin kararlar çok isabetli olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; geçen hafta içerisinde yaşanan ani ve olumsuz koşullar içe kapanmana ve duygusallaşmana neden olabilir. Bu dönemde beklediğin bir emlak satışını yapman ya da evlilik gibi uzun vadeli kararlarını ailenle paylaşman mümkün. Barış ve huzuru önemsediğin ve empati kurduğun bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; daha önceden yaptığın bir ticari işten gelir elde etmeye başlayabilir, yakınlarını da bu oluşuma dâhil etmek isteyebilirsin. Fikir ve duygularını açıkça ifade etmekten çekinmeyeceğin gibi arkadaşlarınla bağlarını da güçlendirebilirsin. İletişimi bol, hareketli ve duygu yüklü bir gün yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş yeri ya da kişisel harcamalarınla ilgili maliyet analizini yapabilir, gider ve gelirlerinin detaylı bir listesini tutabilirsin. Ailenle ilgili olası sağlık sorunları günlük programını değiştirmene neden olabilir. Özel hayatında seni keyiflendirecek gelişmelerin yanı sıra, yaratıcılığını ve felsefi görüşlerini de dile getirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yarım kalan işlerinle uğraşmak zorunda kalacağın bir gündesin. Diğer taraftan medya, yayıncılık ya da akademik konularda kısa vadeli planların destek görebilir. Kendine yeni uzun vadeli hedefler koyabilirsin. İletişim becerilerine, duygularını da katarak, çevrenin güvenini kazanman mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün duygusal paylaşımlarında derinlik ve sezgisellik hâkim olurken, finansal işlerin de önem kazanabilir. Başkalarıyla olan ilişkilerin yeni bir boyuta taşınırken, ufak tefek krizler hedeflediğin yoldan geri dönmene engel olmamalı. Çevrenle ilgilenirken, kendinle ve ruhsal gelişiminle de ilgilenmeyi unutmamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; duygusal veya kariyer hedeflerin destek bulurken, sen de geleceğini ilgilendiren alanlarda büyük resme odaklanabilirsin. Toplumsal konulara merakın artarken, düşünce ve fikirlerini arkadaşlarına aktarabilirsin. Birkaç önyargılı insanın moralini bozmasına izin vermemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bu ara artan sorumluluğun, kendinle ilgilenemediğin hissi yaratabilir. Genel olarak iyimser ve saygın çizginden uzaklaşmayacağın bir gündesin. Kariyerine veya çalışma koşullarına yön verirken, stratejik düşünme yeteneğinin yanı sıra duygusal yaratıcılığını da işin içine katabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; özel ilişkilerin, görüşlerin ve yaratıcı yeteneklerin ile gözler önünde olabileceğin bir gün olabilir. Düşüncelerin ve fikirlerin, kariyerinde başarılı olmuş profesyoneller tarafından destek görebilir. Önüne çıkan fırsatları değerlendirmek isteyeceğin bir gündesin. Bazı kişiler tarafından kararların sorgulanabilir ancak bunları ciddiye almamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.