29 Burç 2018 Günlük Burç Yorumları

Şu sıralar yeni girişimlerden uzak durmalı, eksik kalan ve tamamlanması gereken işlere odaklanmalıyız. Eşimiz, dostumuz, yakın çevre ve kardeşlerle iletişim trafiği artabilir; eğitim ve yolculuk konuları gündeme gelebilir. Ayrıca anlaşma ve sözleşmelerle de alakalı yeni durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Koç; hafta sonunun verdiği keyif ve hazla kapılabilir, yeme ve içmeye yönelik arzularını abartabilirsin. Öğleden sonra değişen ruh halin, daha aktif olmanı sağlarken, yakınlarınla organizasyonlara katılmana, plan ve projelerini doyasıya anlatmana imkân verebilir. Hedeflerine kolay ulaşabileceğin bir hafta sonu içindesin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde halen burcunda hareket eden Ay pratik ve somut bakış açını koruyarak elindeki işleri kolaylıkla bitirmene yardımcı olabilir. Öğleden sonra kazancının değerini önemseyebilir, kendi işine yatırım yapmak isteyebilirsin. Günlük rutinlerini kolaylaştıracak pratik aletler almak için uygun bir gün.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde özel ilişkilerinle ilgili kaygı ve endişelerini abartma eğiliminde olabilirsin. Günün ikinci yarısından sonra burcuna giriş yapan Ay, kısa ve uzun yolculuklardan gelen fırsatları değerlendirmene imkân verirken, romantik ilişkilerinde gelişebilecek güzel olaylar sana adeta çifte bir bayram yaşatabilir.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde geleceğe dair hedeflerini gözden geçirip, finansal koşullarını değerlendirebilirsin. Kariyer veya ailevi konuda sorumluluklarınla ilgili değişen koşulları içselleştirmeye başlayabilir, kar ve zarar analizi yapabilirsin. Fikirlerini kendine saklamak istiyor olsan da sevdiklerinden gelen desteklere de açık olmalısın.

Sevgili Aslan; güne, plan ve hedeflerini gözden geçirerek başlayıp, işlerindeki eksiklikleri tamamlamanda fayda var. Günün ilerleyen saatlerinde ilişkilerini dengeye koyabilir, iletişim kanallarında ya da medyatik alanlarda aktif olabilirsin. Yakınlarınla organize olabilir hem eğlenip hem de iletişim ihtiyacını giderebilirsin.

Sevgili Başak; eğitim ya da kültürel alanlarda planlamış olduğun seyahatlere çıkmak için sabahtan hazırlıklarını tamamlayabilirsin. Diğer taraftan ise ev içi ufak tefek tadilatlarla uğraşabilir veya detay gerektiren işlerini organize edebilirsin. Bu arada telefon trafiğinin de yoğun olması seni yorabilir.

Sevgili Terazi; aile büyüklerinin maddi sorunlarını dinlemekten ya da bu alanda bir düzen kurmaya çalışmaktan dolayı ufak krizler yaşıyor olabilirsin. Aktif ve enerjisi yüksek arkadaşlarının davetiyle kendine gelebilir, sıkıntılarına ara verip, zihnini boşaltabilir, özgürlüğünü yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; hafta sonunu, eşin, ortağın veya yakın ilişkide olduğun kişilerin programına uyum sağlayarak renklendirebilirsin. Öğleden sonra bir takım borç ve ödemelerine dair alacağın haberler keyfinin kaçmasına neden olsa da kendini motive edebilir, hedeflerini kazançlarını artırma yönünde tekrar revize edebilirsin.

Sevgili Yay; güne biriken işlerin rehavetiyle başlayabilir, elinde var olan işleri tamamlamak ve eksiklerini gidermek için harekete geçebilirsin. Akşamüzeri ilişki ve ortaklıklardan yana şansın artarken, seminer ya da workshoplara da katılabilir, zihinsel ve ruhsal alanda bilgi ve deneyimler yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; güne keyifli bir başlangıç yapabilir, çocuklarla vakit geçirebilir veya sevdiklerinle ilişkini değerlendirmek isteyebilirsin. Akşamüzeri oldukça hareketli olabilir, birden çok işle aynı anda ilgilenmen gerekebilir. Arkadaş ve akrabalarınla yoğun aktivite içinde olabilirsin. Bu arada dinlenmeyi de ihmal etmemelisin.

Sevgili Kova; evde vakit geçirmek isteyebilir veya ailenle birlikte keyifli sohbetler yapabilirsin. Akşamüzeri artan tempon romantik ilişkilerine de yansıyabilir. Ayrıca kültürel etkinliklere aktif olarak katılabilir, düşünce ve fikirlerini eyleme dökebilirsin. Eğitim aldığın yeni bir konuda bilgilerini paylaşma fırsatı çıkabilir.

Sevgili Balık; hafta sonu yakın çevren ve kardeşlerinle hasret giderebilir, ticari anlaşmalarınla ilgili olumlu haberler sayesinde kendini keyifli hissedebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ailenden alacağın maddi ve manevi destek, projelerini başarıya götürmene yardımcı olabilir. Ayrıca yeni bir eğitime de merak salabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.