29 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Hümanist ve toplumun çıkarlarının ön planda olduğu enerjiler yine günün enerjisi. Farkındalıkların ve farklılıkların görünür olacağı bir gün yaşama ihtimalimiz yüksek. Sabah saatlerinde Merkür bir süredir ilerlediği Yay burcundan ayrılarak Oğlak burcuna geçiş yapacak. Fikir ve düşüncelere gerçekçilik; kararlılık gelebileceği gibi bazen katılıkla veya hırslarımıza yenilerek de hareket edeceğiz. Evrensel düşünce yerini daha geleneksel; örfe adete uygun davranacağız sanki.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne toplumsal konulara karşı daha duyarlı başlayabilir, olayları idealist bir düşünceyle değerlendirebilirsin. Gelecek planların ve kariyer hedeflerini gözden geçirirken içinde bulunduğun sosyal çevreden destek bulabilirsin. Gün içinde ilişkilerinde hareketlilik yaşayabilir, arkadaş veya mesleki gruplarda aktif olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün içinde kariyer alanından alacağın destekler farklı projelere girmeni sağlayabilir.  Kendini disiplinli şekilde geliştirmen ve eksiklerini tamamlaman konusunda uyarılar alabilirsin.  Toplum önünde olmanı gerektiren görevler üstlenirken, geleceğinle ilgili konular gündeminden düşmeyecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bir süredir devam eden maddi sorunları çözmek için yeni adımlar atman ve planlar yapman konusunda desteklenebilirsin.  Diğer taraftan yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir, görüşlerini paylaşabileceğin fırsatlar bulabilirsin. Konular üzerinde ciddiyetle dururken katı duruşunu abartmamaya özen göstermelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç: sabahın erken saatlerinde Ay’ın Venüs’le yapacağı kavuşum, finansal konuları gündemin yaparken çözüm ve destek bulman da kolay olacaktır. Merkür’ünde karşıt burcuna geçmesiyle birlikte; yolunda gitmeyen iş ve ilişkilerindeki sorunları konuşarak çözmenin tam zamanı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; partnerinle romantik bir hafta sonu geçirebilir, farklı ve entelektüel sohbetler edebileceğin ortamlar yaratabilirsin.  Önümüzdeki süreçte; sağlık ve işyeri ile ilgili konular uzunca bir süre gündemin olabilir. İş yerinde yeni düzenlemeler yapılabilir. Yeni iş arkadaşlarıyla çalışmaya başlayabilirsin. Sorumluluk alacağın yeni planların olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; pazar sabahına yüksek motivasyon ve keyifle başlayabilir, şımartılmaktan hoşlanabilirsin.  Özel ilişkinde ciddi adımlar atabilir, süregelen ilişkini bir sonraki seviyeye taşıma kararını ciddiyetle ele alabilirsin. Çocuğunla iletişimin artarken onunla ilgili önemli kararlar alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün şansın oldukça açık.  Romantik ilişkinde yaşanan gelişmeler yeniden umutla dolmanı sağlalarken, aşkın büyülü havasını gün boyu soluyabilirsin. Öte yandan evindeki hareketlilik devam ediyor. Yaşça büyük aile bireylerinden yararlı tavsiyeler alman geleceğe yönelik kararlarına ışık tutabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabahın ilk saatlerinden itibaren aktif bir güne başlayabilir, evde hareketli olabilir ve ailenle daha fazla vakit geçirebilirsin. Çevrendekiler senin fikir ve görüşlerine ihtiyaç duyabilir ya da yakın aile bireyleriyle bir araya gelip, birbirinize yararlı tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Yazılı ve sözlü diyalogların önem kazanacağı bir gün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün çok yönlü olmak farklı konulara daha fazla eğilim göstermeni sağlayabilir. Sosyal medya paylaşımlarınla dikkat çekebilirsin. Öte yandan finansal konularda yeniden yapılanmaya gidebilir, yeni yatırım planları oluşturabilir, kazançlarına odaklanabilirsin.  Bütçeni düzene sokmak için güzel bir dönemdesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; Merkür’ün burcuna geçişiyle daha iyi konsantre olabilir ve hedeflerinin peşinden kararlılıkla gidebilirsin.  Finansal anlamda destek bulabileceğin bir gün olmakla birlikte keyifli ve duygusal paylaşımların yoğun olabilir. Bu ara alacağın olumlu haberler kendine olan güvenini arttıracaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün iç dünyana yönelmek ve bir süreliğine sosyal hayattan uzaklaşmak sana kendini daha iyi hissettirecektir.  Zihinsel anlamda oldukça aktif olabilir, rehber olabilecek anlamlı rüyalar görebilirsin.  Gün genelinde burcunda olacak Ay; ilişkilerinde güzel bir gün geçirmene yardımcı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinden itibaren kendi içine çekilip kısa bir mola vermek isteyebilirsin. Geleceğe yönelik plan ve projeler için konsantre olabileceğin bir gündesin. Öte yandan sosyal ortamlar ve ekip çalışmaları için hareketli ve uygun bir süreç gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.