29 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Birkaç gündür devam eden endişeli ruh halinin ardından sosyalleşmek bize iyi gelebilir. Ay; gece yarısından itibaren Terazi burcunda ilerlediğinden daha uyumlu olma, karşımızdakilere anlayışlı davranma ve duygusal bir denge arayışında olabiliriz. Sürekli görevlerimizi ve sorumluluklarımızı hatırlatan kişi ve faktörler devrede olacağından gönlümüzce hareket edemeyebilir ve yeterli desteği de alamayabiliriz. Akşam saatlerinde biraz daha rahatlayabilir, kendimizi daha rahat ifade edip, paylaşımcı olabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde karşındaki insanlara anlayışlı yaklaşabilir, öğleden sonraki saatlerde duygusal dengeni ayarlamakta zorlanabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin tavırlarından dolayı rahatsızlık duyabilir, yapman gereken işleri tamamlamaktan vazgeçebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa;  günlük rutin işlerini yerine getirirken, kontrol edemediğin gelişmeler, sorumluluklarının artmasına neden olabilir. Sağlığına özen göstermen gereken bir gün olmakla birlikte, katılmayı düşündüğün organizasyonlarda yediklerine ve içtiklerine özen göstermelisin. Muhalif insanlar da canını sıkabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gerek özel ve genel ilişkinde, gerekse çocuklarla olan iletişiminde mümkün olduğunca yapıcı olmaya gayret göstermende yarar var. Sevdiğinin hazırladığı sürprizle heyecanın artarken, sende kendini çekinmeden ifade edebilir, aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsin. Bugün aşk senden yana.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ev ve aile içinde uyumlu olma gayretine rağmen, öğleden sonra yaşça büyük insanların baskıcı ve seni kontrol altına almaya yönelik tavırları demoralize olmana neden olabilir. Sonrasında kendini bu ruh halinden çıkarmanın bir yolunu bulabilir veya akrabalarınla kafanı dağıtabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün görüşmeler, sosyal medya veya yılın son gezisini planlamak için bir hayli meşgul olman mümkün. İletişimlerinde nezaketi elden bırakmamana rağmen karşındakilerin tutumu senin kadar duyarlı olmayabilir. Ruhsal konuları, enerji ve şifa çalışmalarını içeren seminerlere katılabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yeni bir yıla girmeye hazırlanırken sen de sevdiklerine bazı hediyeler almak isteyebilirsin. Kazançlarının artması veya sevdiklerinden gelebilecek sürpriz maddi destekle, harcamalarını rahatlıkla yapabilirsin. Romantik ilişkilerinde bir parça alıngan olman ve kıskançlık yapman mümkün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcuna geçen Ay’ın etkisiyle, hafta sonunun keyfine varabilir, iş birliklerinden ve ilişkilerinden kazançlı çıkabilirsin. Ancak duygusal yönünün zaman zaman baskın olması, mantığının hırsına yenik düşmesine neden olabilir. Bakım yaptırmak, estetik operasyon olmak da bu ara planlarının içinde olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygularınla, mantığın arasında kalman ve ikilem içinde olman mümkün. Bu sebeple, ruhunu ve bedenini dinlendirmeyi amaçladığın ve sakinliği tercih ettiğin bir gün olabilir. Canını acıtan bir ilişkiyi, bağımlı olman nedeniyle bırakamayabilir diğer taraftan özgürleşmek isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay: son birkaç gündür içinde bulunduğun sosyal alanlarda yaşamış olabileceğin gerilim ve asılsız haberler canını sıkmış olsa da bugün iyimserlik ve uyum hâkim. Bazı arkadaşlarının arasında esen soğuk rüzgârlara tarafsız bakabilir, uzlaşma ortamı sağlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ailenle veya aynı konumu paylaştığın insanlarla iş birlikleri ve ortaklık konuları gündem olabilir. Arka plandaki bilgi alışverişleri ve çıkar hesapları dengeni korumanı zorlaştırabilir ve kararsız kalabilirsin. Çevrende dürüst ve medeni insanlara ihtiyaç duyacağın bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; geleceğe yönelik fikirlerin çoğalırken, hayallerine de bir adım daha yaklaştığını hissedebilirsin. Ekonomik problemini en kısa sürede çözümleme fırsatı bulabilir, hesaplarını toparlayabilirsin. Çevrendeki olaylar hızla ilerlerken, arkadaşlarının fikirlerini, yaratıcılığını ve alışılmadık bakış açılarını benimsemeye bakmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kriz yaşadığını düşündüğün konuların üzerine giderek, çözüme için biraz zorlansan da ilerleyebileceğin bir gündesin. Zorluklar canını sıksa da bunların da bir deneyim olduğunu kabullenmelisin. Günden güne artan sezgilerin, hatalarını daha kolay fark etmeni sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.