29 Aralık 2017 Burç Yorumları

İnişli çıkışlı bir gün yaşayabiliriz. Özellikle sabah saatlerinde karşımızdaki insanlara duyduğumuz güveni sorgulamamıza neden olacak durumlarla karşılaşabiliriz. Güven krizleri bizi duygusal olarak zorlayabilir, beklenmeyen gelişmelere uyum sağlayamayabiliriz. Aslında genel olarak cesur hissedeceğiz ve taleplerimizi dile getirmekten çekinmeyeceğiz. Ancak beklentilerimiz abartılı olabilir ve fazla talepkar olabiliriz. Özellikle de harcamalarımız konusunda dikkatli olmalıyız, gereksiz harcamalar yapma riskimiz çok yüksek. Akşam saatlerinde güçlü kişilerin desteğini almamız mümkün. Biz de daha kontrollü ve güçlü hissedecek ve yarım kalan işlerimizi tamamlamaya odaklanabiliriz. 

Sevgili Koç; bugün gündemini işgal eden maddi konularla ilgili borç alacak dengelerinde bozulmalar olabilir, gelirlerin paylaşımında kesin sonuçlara ulaşabilirsin. Bir aile gayrimenkulü veya mirasıyla ilgili olaylar olumlu bitebilir. Doğru ve uzun vadeli yatırımlar için planlar yapabilir, verimli ve üretken olabileceğin işlere yönelebilirsin.

Sevgili Boğa; ilişkilerde seni huzursuz eden gelişmelere karşı tepkini ifade ederken aşırıya kaçma ihtimalin var. Beklentilerini fazla abartmamalı, dengede kalmaya çalışmalısın. Duygu ve düşüncelerin arasındaki uyum yeteneklerini sergilemene olanak sağlayacak. Bu sayede yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabileceksin.

Sevgili İkizler; bugün kendini güvende hissetmeye ihtiyacın olabilir. Her ne kadar çalışma arkadaşlarınla aranda çatışmalar yaşansa da finansal açıdan yaşanan olumlu gelişmeler biraz rahatlamanı sağlayabilir. Yoğun çalışma temposu yorgunluğa yol açabilir ya da sağlığını bozacak yiyecekler tüketebilirsin.

Sevgili Yengeç; sevdiklerinin de desteğiyle, ilişkilerde ve iş birliklerinde kalıcı adımlar atabilirsin. Geleceğe dair hedeflerine kararlı adımlarla yürüyebilir, kariyer planlarını uygulayabilirsin. Romantik ilişkilerde fazla sahiplenici ve kıskanç tavırlar sergileyebilir, keyfi harcamalarda abartıya kaçabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün iş ve sosyal hayatında sağlam ve tutarlı adımlar atabilirsin. Çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alabilir, verimli ve üretken olabilirsin. Ancak ailenin beklentileri seni yorabilir, aranızda gerilim yaşanabilir. Akılcı düşünerek, maliyet bilinciyle hareket ederek ve hırsla çalışarak başarılı olabilirsin.

Sevgili Başak; zihinsel gücünün yüksek olduğu bugün, kendini doğru ifade edebilir, ikna etme süreçlerinde başarılı olabilirsin. Ancak fazla iddialı ve büyük sözler vermemeye dikkat etmelisin. Görüş ve inançlarını paylaşarak, ilişkilerinde daha verimli ve üretken olabilir, yazılı ve sözel bir çalışma sürecinin içinde yer alabilirsin.

Sevgili Terazi; finansal güvenliğin için verdiğin mücadelelerde başarılı olabilirsin. Derinden ilerleyerek, uzun vadeli girişimlerde bulunabilir, odaklandığın çalışmalarda başarı sağlayabilirsin. Ancak bir anda artan harcamalar gözünü korkutabilir, daha fazla kazanç için hırslanabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün cesur, akılcı ve tutarlı davranabilirsin. Her ne kadar şartlar sana bağlı olmasa da aldığın çevresel destekler, olumlu gelişmelere yol açabilir. Kardeş, kuzen ya da yakın çevrenin içindeki ikna edici tavrın, mücadelelerine odaklanmanı ve başarılı olmanı sağlayacaktır.

Sevgili Yay; çalışma ortamında başarılı işlerinle göz önünde olabilirsin. Üstünde çalıştığın proje ve sorumluluklarda olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. İş arkadaşlarınla görev paylaşımına gitmen ve onların tecrübelerinden faydalanman lehine olacaktır. Fakat gizli öfke biriktirmen, kontrol sorunları yaşamana ve beklenmedik sonuçlara yol açabilir.

Sevgili Oğlak; bugün görüş ve düşüncelerini sevdiklerinle paylaşarak onların desteğini alabilirsin. Yaşamını ilgilendiren kararlar alarak, uygulamaya koyabilir, uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsin. Aşk ilişkilerinde fazla cesur ve tutkulu adımlar atabilir hatta ufak tefek kıskançlıklar yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; kariyerin için verdiğin mücadelenin yoğunlaşmasıyla paralel olarak başarı şansın da artacaktır. Daha önceki tecrübelerin sayesinde girişimlerinde akılcı davranabilirsin. Çok akılcı ve üretken bir günde oluşunu iyi değerlendirmeli, gerekli hamleleri yaparken aşırıya kaçmamalısın.

Sevgili Balık; yakın çevre, kardeş ve kuzenlerinin desteğiyle akılcı girişimlerde bulunabilir, iş birliklerine gidebilirsin. Senin için çalışan ve destek veren kişilerin tecrübelerinden faydalanman uzun vadeli yatırım ve projelerde başarılı olmanı sağlayabilir. Bildiklerin konusunda fazla ısrarcı olup çevrendeki insanlarla inatlaşmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.