29 Ağustos Burç Yorumları

Sabah saatlerinde olaylara iyimser gözlerle bakabilir, kendimizi özellikle ilişkilerle ilgili konularda çok daha şanslı hissedebiliriz. Güne iyi bir başlangıç yapmamızda ve işlerimizi hızlıca toparlamamızda yarar var çünkü  sonrasında gerginlikler ve aksaklıklar bizi zorlayabilir. Öğle saatlerinde yaptığımız programlara uymakta zorlanabilir, görüşmeler istediğimiz gibi gitmeyebilir, zihnimizi toplayamayabiliriz. Akşam saatlerinde yanlış anlaşılmalar ve aksilikler işlerin istediğimiz gibi gitmesine engel olabilir. Dağılmamız ve hayal kırıklığı yaşamamız olası. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; pek çok işi aynı gün içinde tamamlamakla yükümlü olduğundan daha planlı ilerlemen gerekebilir. Seni motive eden ve dinamik kılan bir ruh halinde olacağından bu koşulları sorun etmeyebilirsin. Yurt dışı işler, eğitim ve seyahatlerle alakalı hazırlıklarını tamamlayabilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerin bir hayli telaşlı geçebilir. Ertelediğin veya unuttuğun ödemeleri yapabilir, evinle veya çocuklarınla ilgili harcamalarda bulunabilirsin. Sevdiğin kişiyle aranda duygusal gerginlik yaratacak konuşmalar geçebileceğinden ağzından çıkanlara dikkat etmelisin.

Sevgili İkizler; geçtiğimiz hafta başlayan bir konu bugün uzayabilir; eşinle, sevdiğin kişi veya iş birliği içinde olduğun insanlarla aranda gerilimler yaşanabilir. Karşındakilerin özgürlüğüne müdahale eden tavırları seni huzursuz kılabilir. Aile büyüklerinden biri ile geçmişle ilgili bir konuyu paylaşabilirsiniz.

Sevgili Yengeç; tamamlanması gereken işler bugün seni fazlasıyla telaşlı kılabilir. Üzerindeki görev ve sorumlulukları bir an evvel bitirmek için yüksek bir performans gösterebilirsin. Yakınlarınla veya çalışma arkadaşlarınla aranda çıkabilecek sorunları sağduyulu davranarak çözmeye çalışmalısın.

Sevgili Aslan; ailene, çocuklarına veya sevdiklerine karşı cömert olabilir, onların beklenmedik istekleri için harcamada bulunarak bütçenin dışına çıkabilirsin. Bugünlerde keyiflerine de düşkün olacağından kendini şımartmaktan kaçınmayabilirsin. Seni huzurlu hissettirecek bir yolculuğa çıkmak isteyebilirsin.

Sevgili Başak; kendi isteklerinle evin ve ailene olan sorumluluklarının arasında kalman mümkün. Bugün herkesi mutlu etmek ve görevlerini yerine getirmek için fazlasıyla çaba harcayabilirsin. Unuttuğun bazı şeyler veya programda olmayan gelişmeler ise planlarının değişmesine neden olabilir.

Sevgili Terazi; bilinçaltı korkularını tetikleyen bazı gelişmeler ortaya çıkabilir. Yakın çevren ya da kardeşlerinle iletişimin artabilir, onlarla derinlerde gizli kalmış konuları konuşabilirsiniz. Hayalini kurduğun veya ertelediğin bir yolculuğa çıkma fırsatını yakalayabilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde ertelediğin veya unuttuğun bazı ödemelerini yapabileceğin gibi alacaklarını da tahsil edebilirsin. Gruplarla veya arkadaşlarınla çıkacağın bir yolculukta öngöremediğin bazı harcamalarla yapıp bütçeni sarsman mümkün. Sevdiğin kişiyi etkilemek için yeteneklerini ortaya koyabilirsin.

Sevgili Yay; burcunda ilerleyen Ay’ın etkisiyle yaşanacak olaylar karşısında kontrolü elde tutmak daha kolay olacaktır. İşle alakalı bir konuyu her ne kadar zorlu da olsa kendi yöntemlerinle çözmen mümkün. Ruhsal olarak kendini iyi hissetmek için dini ritüellere yönelebilir, terapiye gidebilirsin.

Sevgili Oğlak; bilinçaltının derinliklerine yolculuk yapabilir veya gözlerden uzak kalarak inzivaya çekilmek isteyebilir, gelecekte yapacaklarınla ilgili düşünmeye zaman ayırabilirsin. Ailevi bir konuyla alakalı çekimser kalabilir, bazı şeyleri akışına bırakmaya karar verebilirsin.

Sevgili Kova; ailevi konuların veya parasal işlerin yol açtığı huzursuzluk ile daha gerçekçi düşünmeye başlayabilirsin. Bireysel hareket etmeye alışık olmana karşın çevrendekileri de gözetmen gereken bir gündesin. Günün ikinci yarısında daha fedakâr ve anlayışlı olmanı gerektiren gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Balık; bugün ilişkiler alanında dikkatli olmalısın. Koşulların değişkenliği seni de öngörüsüz kılabilir. Ailenle, işinle veya bir yolculuk ve anlaşmayla ilgili kararsızlıklara açıksın. Her ne kadar sorumluluktan kaçsan da çözmen gereken sorunlar ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.