29 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün olaylar ucu açık ve öngördüğümüzün dışında olabilir. Böylesi zamanlarda akışa uyum sağlayarak ve diretmeden ilerlemeye bakmalı; tamamlanması gereken işlere yönelerek süreci değerlendirmeye gayret etmeliyiz. Öğle saatlerinde Merkür’ün burç değiştirerek artık yöneticisi olduğu Başak burcuna geçecek. Mantık çerçevesinde değerlendirmeler yapabilecek, analitik ve detaylı düşünebilecek; gerek iş gerekse de özel yaşantılarımızdaki ortaya çıkan gelişmeleri aklımızla yürütebileceğiz. Ayrıca maliyet bilincimiz yükseleceğinden canımız istediği gibi hareket etmeyecek; hesap kitap yapmayı da önemseyeceğiz. Başkalarının fikir ve önerilerine de değer vermeyi bileceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ilişkide olduğun insanla arandaki gerginlik nüksedebilir ve orta yolu bulmada sıkıntı yaşayabilirsin. Motivasyonunu yüksek tutmanda fayda var. Ani kararlar almak ve uygulamak için uygun bir gün olmadığından ağzından çıkabilecek kelimeleri çok dikkatli seçmelisin. Olabildiğince esnek ve bencillikten uzak davranışlar sergilemen senin yararına olacak.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ebeveynlerinle ilgili ani bir gelişme planlarının aksamasına neden olabilir. Bugün olayları biraz akışa bırakmayı denemelisin. İnsanlarla iletişimin artabilir ve fazla mükemmeliyetçi olma eğiliminde olabilirsin. Bu dönem hayatının geri kalanı için planlar yapabileceğin ve düzene sokabileceğin zamanlar olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hayatında bazı şeylerin yoluna girmediği endişesine kapılabilirsin. Fakat maddi ve manevi açıdan desteklendiğin bir gündesin. Taşınma veya dekorasyon işleri yapabilir ya da uygun vadeli kredilerle, ev ya da araba almayı düşünebilirsin. Daha detaylı ve titiz düşüncelerle, araştırmalarla, kendini besleyebilir ve yeni fikirlere açık olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün finansal anlamda dikkatli olmalı ve içgüdülerinle hareket etmemeye özen göstermelisin. Ekonomik anlamda etkilendiğini veya sıkıntı yaşadığını düşündüğün alanlarda kontrolü ele almak isteyebilir ve parasal gücünü kendin yönetmek isteyebilirsin. Kredilerin ve yatırımlarınla daha detaylı ilgilenmen gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hayatının her alanında fırsatlarla karşılaşacağın bir döneme giriyor olabilirsin. Girişimlerinin karşılığını almanın zamanı geldiğini hissedebilir, maddi anlamda getiriler sağlayabilirsin.  Burcunda bulunan ve tüm gün boşlukta olacak olan Ay, dış görünüşün için düşündüğün ufak dokunuşların seni tatmin etmeyeceği konusunda uyarıyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yalnız kalmak için çaba harcayabilirsin. Değerlerini gözden geçirmeyi tercih edebilir, içsel sorgulamalar yapabilir ve geleceğe dair hedeflerini belirlemeyi düşünebilirsin. Endişe ettiğin konular için kendini sakinleştirmenin yollarını arayabilir ve kendine bazı sınırlamalar getirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün umutların ve hayallerin için realist kararlar almaya meyilli olabilirsin. Elle tutulur değerler elde etmek isteyebilir ama fazla detaylarla uğraşmadan büyük resmin içinde kalıp yeni fikirler üretebilirsin. Empati gücünü devreye sokmalı ve ilişkide olduğun insana karşı hayıflanmamalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugünü risk almaktan mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışarak ama aynı zamanda geleceğe dair plan ve hedeflerin üzerinde yoğunlaşarak geçirebilirsin. Yalnız kalmayı düşünebilir, kafandaki sorunları ve istekleri kendi istediğin şekilde planlayabilir ve ayrıntılı düşüncelerle sorunlarına çözüm arayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yabancı ülkelere yapmayı düşündüğün seyahat için biraz daha beklemen gerektiğini fark ettiğin bir gün olabilir. Bu sürede kendini geliştirmek isteyebilir, öğrenebilir ve paylaşımlarda bulunabilirsin. Vizyonunu geliştirecek her türlü konuya ilgi duyabilir ve bilgi dağarcığını geliştirebilirsin. Aşk hayatında yaşadığın sıkıntılar biraz canını sıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yeni başlangıç ya da bitiş yapmak için değil fakat tecrübelerini aktarmak ve duygusal olarak kendini tatmin etmek için uygun bir gün olabilir. Yoğun bir koşturmaca içinde olsan da sonuçlar seni tatmin etmeyebilir. Masraf yapmak istemedikçe harcamaların artabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün zaman geçirdiğin, iş yaptığın insanlarla bir takım sorunları masaya yatırabilir, birlikte ortak çözümler üretme çabasında olabilirsin. Ancak her şeyi bir sonuca bağlamak için diretmemeli, engellerin üzerine gitmemeli, akışta kalmaya özen göstermelisin. Dost ve sevdiklerinle yapacağın uzun sohbetler iyi gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinden itibaren yaşadığın koşuşturmadan verim elde edemeyebilir, tecrübesiz ya da yetersiz olduğun konuları tespit edebilirsin. Çevrenden duyabileceğin söylemlerin doğruluğuna inanmadan önce gerçekliğini araştırmanda fayda var. Bugün kimi zaman fazla sivri dilli veya fazla esprili olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.