29 Ağustos 2018 Burç Yorumları

İkilemlerle karşı karşıya gelebileceğimiz bir gündeyiz. Bir yandan duygularımızla hareket etmek isterken diğer yandan mantığımızın engellerine takılabiliriz. Bazı içsel çekişmeler, kararsızlıklar yaşayabilir, gerginliğin baskın olduğu ortamlarda kendimizi bulabiliriz. Koşulları fazla zorlamamakta yarar var!

Sevgili Koç; ufak detaylara takılabilir, asıl odaklanman gereken görevlerini aksatabilirsin. Bu durum hem zaman sıkıntısı yaşamana, hem de üstlerinin tepkisine neden olabilir. Hızlı gelişen problemleri iletişim gücünle çözebilir, fikir ve düşüncelerini akıcı bir şekilde ifade edebilirsin. Beklediğin övgü partnerinden gelebilir.

Sevgili Boğa; içten içe endişeli bir ruh halinde olabilir ve karşındaki insanların etkisi altında kalabilirsin. Bazı kararlarında aceleci olabilir ve bu durumdan pişmanlık duyabilirsin. Şartların lehine dönmesi ve daha bilinçli adımlar atabilmen için bir süre beklemekte fayda var.

Sevgili İkizler; bol bol konuşmaktan ve duygularını ifade etmekten keyif alabileceğin bir gün olabilir. Partnerinle zaman zaman yaşayabileceğin sorunları büyütebilir, iyimserliğini yitirebilirsin. Yakınlarından alabileceğin her türlü fikir ve destek yaşamını daha eğlenceli kılmakla birlikte, planlarını da revize etmene yardımcı olabilir.

Sevgili Yengeç; iş hayatın ve çalışma arkadaşlarınla ilgili konularda yoğun olabilir, zihnini toparlamakta zorlanabilirsin. Ailenden gelebilecek maddi destek beklentilerini tam olarak karşılamıyor olsa da kendi imkanlarınla durumu düzeltebilirsin. Duyarlılıklarınla daha sağlıklı başa çıkmak için dengeli ve objektif olabilmelisin.

Sevgili Aslan; eğitim hayatın veya akademik konularda olumlu sonuç alabilir, yeni başlangıçlar yapmak, yaşamını şekillendirmek için heyecan duyabilirsin. Düşünce ve planlarını uzun vadeli düzenleyebilirsin. Gün içerisinde yakınlarının öğütlerini dikkate almaman, bazı sorunlarını tek başına çözmeni gerektirebilir.

Sevgili Başak; haklı olduğunu düşündüğün bir konuda, sert ifadelere başvurabilir, yaptığın derin araştırmalardan edindiğin bilgi ve belgeleri cesurca sergilemek isteyebilirsin. Bu aralar yaptığın masrafların fazlalığından şikâyet ediyor olsan da gün içerisinde duygu ve isteklerine yenik düşebilirsin.

Sevgili Terazi; daha önceden aldığın kararlar doğrultusunda adım atabilir, yeni planlarını devreye sokmak için aceleci olabilirsin. Gün içinde sevdiklerinin hayatına müdahil olması ve beklenmedik eleştirilere maruz kalman mümkün. Yaşadığın durumlara karşı hassasiyet duyuyor olsan da durumu toparlamakta zorlanmayabilirsin.

Sevgili Akrep; toplantı, organizasyon ve davetlerin yoğun olduğu bu dönemde kafanı dağıtmak isteyebilir, kendini mutlu etmek, şımartmak isteyebilirsin. Hedef ve ideallerin konusunda ben merkezci olabilir, karşıt görüşte olan arkadaşlarınla ortak bir konuda buluşamayabilirsin.

Sevgili Yay; kariyerinle ilgili konularda olumlu haberlerinin gelmesiyle, planlarında istikrarlı bir şekilde ilerleme sağlayabilirsin. Öte yandan artan seyahatlerin partnerine yeterli zaman ayıramamana ve ilişkide gerginlik yaşanmasına sebep olabilir. Bu aralar yeni bir hobiye de ilgi duyabilirsin.

Sevgili Oğlak; hukuksal ve resmi işlerinle ilgili beklemede kalmış olan konuların sonuçlarını alabilirsin. Önemli bir karar vermenin eşiğinde olman, hayatınla ilgili yargılarını da bir kenara bırakmanı gerektirebilir. Üstlerinden ya da aile büyüklerinden gelebilecek olası baskılara karşı söz ve tavırlarına özen göstermen gereken bir dönemdesin.

Sevgili Kova; gelirlerini arttırmak için yeni fikirler üreteceğin, cesur duruş ve tavırlarınla karşındaki insanların ilgisini çekeceğin bir gündesin. Sahip olduğun bir gayrimenkulle ilgili gelişen olaylar endişelenmene neden olsa da sorununu çözüme ulaştırmak için sosyal çevrenden rehberlik alabilir, kararsızlığına son verebilirsin.

Sevgili Balık; işinde uzun süreli başarı yakalayabilmek için daha aktif olman gerektiğini fark edebilirsin. Yakınlarının maddi ve manevi desteklerini görebilir, sana verdiği güven duygusunu fazlasıyla hissedebilirsin. Yine de gelir ve giderlerin konusunda gerçekçi olman ve istikralı davranman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.