28 Temmuz Burç Yorumları

Bugün daha sakin ve rahat enerjileri altındayız. Hedeflerimize ulaşmak için uygun koşullar var, motivasyonumuzu isteklerimiz doğrultusunda kullanabilecek, doğru adımlar atabileceğiz. İkili ve sosyal ilişkiler, anlaşma ve sözleşmelerle alakalı da olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Bir taraftan özgüvenle öne çıkıp çevremize liderlik etmek ve onları yönetmek istese de çevremizdekilerle uyumlu bir şekilde ilerlemeyi başarabileceğiz. Özellikle akşam saatlerinde bu olumlu etkileri net bir şekilde hissedebileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile ikili ilişkiler, ortaklık ve iş birlikleri konularında gelişmeler gündeme gelebilir. Günün erken saatlerinden itibaren içinde bulunduğun hareketli koşullara rağmen, sevdiğin kişiler veya dostlarınla ilişkilerini uyum içinde sürdürebilir, keyiflerine zaman ayırabilirsin.

Sevgili Boğa; evinle ilgili yapılması gereken işlerle uğraştığın bir gün geçirebilirsin. Bu bir davet hazırlığı olabileceği gibi dekorasyon değişikliği veya tadilat da olabilir. Detayları önemsediğinden ve görsellik senin için ön planda yer aldığından titizlenebilirsin. Ayrıca bedenin, görüntün veya sağlığın için terapiye gidebilirsin.

Sevgili İkizler; söylem ve ifadelerinle çevrendekileri etkin altına alabilirsin. Gerek ısrarcılığın gerekse de yaratıcı fikirlerinle ortada olabilirsin. Anlaşma ve kontratlarda iş birliği geliştirebilir, aşkta hayatında dengeyi yakalayabilirsin. Sosyal yaşamın bugün renkli geçebilir.

Sevgili Yengeç; tüm yeteneklerini belli bir değer oluşturmak için aktif kullanabilirsin. Maddi kazanç elde etmek için girişimde bulunmakta çekinmeyebilirsin. Eğlence, sanat, yaratıcılık gerektiren işlerle de yakından ilgilenebilirsin. Ailenle iş birliği ve uyum içinde hareket edebilirsin.

Sevgili Aslan; maddi tarafını hale yola koyduğun girişimlerini artık geliştirme ve duyurma çabası içinde olabilirsin. Yakın çevrenden bilgi ve deneyim desteği alabilirsin. Şu günlerde seni rekabete çeken durumlara rağmen uyumlu ve işbirlikçi ilerlemeyi seçebilirsin.

Sevgili Başak; henüz açıklamadığın bir işin, projenin mali kısmıyla ilgili değerlendirme yapabilirsin. Yine arka planda seni uğraştıran bir durumu çözüme ulaştırmak için tüm beceri ve yeteneğini ortaya koyabilirsin. Parasal konularda ise harcamalarını arttıracak gelişmeler seni bekliyor olabilir.

Sevgili Terazi; burcunda ilerleyen Ay ile bugün hedeflerine ulaşman daha kolay olabilir. Aklında olan iş ve projeleri kendi istediğin gibi yönlendirme imkânı bulabilirsin. Ayrıca ilişki ve iş birliklerinden yana da şanslısın. Kendini rahat ifade edebilirsin. Yeni bir beraberliğe de adım atabilirsin.

Sevgili Akrep; arka planda seni zorlayan durumlar, perde arkasında gelişen olaylar veya gizli bir ilişki seni mücadeleye itebilir.  Kendi isteklerinde ısrarcı olman da uyum ve dengeleri sarsabilir. Kendinle baş başa kalarak iç sesini dinlemek iyi gelecektir. Ayrıca bu inziva sürecinde bazı planlar da yapabilirsin.

Sevgili Yay; içinde farklı grupların da olduğu ve keyif alacağını umduğun bir seyahat programı yapabilirsin. Eğer bir proje üzerinde çalışmaktaysan bu konuda destek görebilirsin. Ancak kendi fikir ve isteklerinde fazla ısrarcı olmamalı, başkalarının da düşüncelerine değer vermeye bakmalısın.

Sevgili Oğlak; parasal anlamda sana kriz yaratan gelişmeleri dengelemek için hamleler yapabilirsin. Finansal işlerde yeni anlaşmalar yapman söz konusu olabilir. Duygusal paylaşımlarında içten içe kendinle savaşsan da açık vermemeyi başaracaksın.

Sevgili Kova; seni motive eden ve harekete geçmene neden olacak teklif ve önerilere açık olduğun bir gündesin. İlişkilerinde yeni bakış açıları kazanabileceğin gelişmeler yaşayabilirsin. Problem yaşadığın bir kişiyle aranı düzeltme fırsatın olabilir. Yurt dışı, eğitim veya seyahatlerinle ilgili yeni planlar yapabilirsin.

Sevgili Balık; sorumlulukların bugünlerde sana ağır gelebilir. Özellikle işin içinde maddiyat varsa daha da zorlanabilirsin. Uyumlu davranmak istemesen de koşullar seni işbirlikçi hareket etmeye zorlayabilir. Sağlığınla ilgili yaşadığın sorunlar duygusal olarak seni huzursuz kılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.