28 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftanın son gününe geldiğimizde hâlâ iletişime açığız ancak abartmaya da çok meyilliyiz. Bilmediğimiz konularda ahkâm kesmemeli, her sohbete dalmamalı ya da herkese söz vererek günü birçok parçaya bölmemeliyiz. Birçok fırsat içinden seçim yapmakta zorlanabilir, bir türlü karar veremediğimiz için hiçbir şey yapmadan da günü geçirebiliriz. Günün sonunda hayal kırıklığı yaşamamak, yanılgıya düşmemek için aklı selim olmalı, aşırılıklardan ve dedikodudan uzak durmalıyız. Tabii enerjimiz ve cesaretimiz yüksek olduğundan kendimizi fiziksel olarak zorlayabilir, risk içeren hareketlerde de bulunabiliriz. Gün genelinde seyreden olumlu havayı doğru kullanabilmek için neşemizi ve iyimserliğimizi muhafaza ederken temkini de elden bırakmamalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sürekli telefon elinde olabilir, sosyal medya da kendini ifade edebilirsin. Alacağın haberler seni bir anda heveslendirerek girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Fakat beklentilerini yüksek tutman sonuçta hayal kırıklığına yol açabilir. Tutamayacağın sözler vermemeli, abartılı isteklerden kaçınmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ekonomik konularla ilgili beklentilerini yükseltecek gelişmeler yaşanabilirsin ancak harcamalarında dikkatli olmalı, aşırıya kaçmamalısın. Bugün yeteneklerini çok rahat açığa çıkarabilir, kurnaz ve akıllıca davranabilirsin. Yine de erteleme ve gecikmelere karşı önlemini almayı unutmamalı, başkalarına fazla bel bağlamamalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün ikili ilişkilerde seni mutlu edecek ve neşelendirecek gelişmeler yaşanabilir. Kişisel bakım ve gelişiminle ilgilenebilir, kendine zaman ayırabilirsin. Fakat karşındakilerden beklentini yüksek tutmamalı, aynı zamanda birden fazla kişiye ve organizasyona da yetişmeye çalışmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bir çok programa birden dahil olmana rağmen elinde olmayan sebeplerden dolayı erteleme ve engeller yaşayabilirsin. Kendi içinde huzurlu olabilir, yakın çevrene yardım etmekten mutluluk duyabilirsin. Fakat dedikodu trafiği ve abartılı bilgiler kafanın karışmasına yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Venüs’ ün de burcunda hareket etmeye başlamasıyla önümüzdeki günlerde ortaklık, evlilik ve işbirlikleriyle ilgili hareketlilik yaşayabilir, fiziksel görünümünle ilgilenebilirsin. Bugün arkadaşlarınla neşeli programlar yapabilir, gruplar içinde aktif rol alabilirsin. Fakat sevdiklerinden beklentilerini yüksek tutmamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün gelişen olaylar sosyal ortamını fazlasıyla hareketlendirebilir, arkadaşlarına, ailene ve sevdiklerine aynı anda zaman ayırmak ve hatta kısa bir de yolculuğa çıkmak isteyebilirsin. Bu her şeye yetişme telaşına karşındakiler ayak uyduramayabilir ve birkaç programı iptal edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aşk ilişkilerinde hareketli günler yaşayabilir, sevdiklerinle sürekli bilgi ve fikir paylaşabilirsin. Bugün görüş ve düşüncelerini ifade edebilir, yurtdışı, yayıncılık ve yüksek eğitimle ilgili konularda beklentilerini yükseltecek gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak ikilemde kalman fırsatları kaçırmana neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün alış veriş yaparken dikkatli olmalısın. Sana fırsat gibi görünen harcamalar aslında boşa giden paralar olabilir. Finansal konularda seni mutlu edecek gelişmeler sonunda beklentilerini yüksek tutabilirsin. Fakat abartılı iyimserliğin sonunda kararsızlığa düşebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kişisel gelişimin için yeni eğitimlere katılabilir, yolculuklara çıkabilir, yeni kişiler tanıyabilirsin. Bugün ortaklık, işbirliği ve evlilikle ilgili girişimlerde bulunabilir, teklifler alabilirsin. Fakat beklentilerin yüksek olduğundan, seçim yapmakta zorlanabilir, ikilemde kalabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sakin bir gün geçirme beklentisi içinde olmana rağmen kontrolünde olmayan gelişmeler yaşayabilirsin. Seni hem duygusal hem de zihinsel karmaşaya sürükleyen olaylar kararsızlığa yol açabilir, sonunu göremediğin bir çaba ve koşturma içinde olabilirsin. Bir yandan da akrabalarının angaryalarıyla uğraşman gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Venüs’ ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte hayatına renk ve keyif getiren kişilerle tanışabilir, ilişkilerde şımartılabilirsin. Bugün aşktan yana seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, şansın senden yana olduğunu hissedebilirsin. Fakat ikilemde kalacağın ya da öngöremediğin sorunlar çıkabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün iş ve aile hayatın arasında kalabilir, ikilemler yaşayabilirsin. Eve ve yuvaya dair olaylar seni mutlu edeceğinden, abartılı bir iyimserlik içine girebilirsin. Fakat karar almak zannettiğin kadar kolay olmayabilir. Bir çok organizasyon içinde yer alırken bazı randevuları kaçırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.