28 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Tutulmanın ertesi günündeyiz. Bulunduğumuz gruplar içindeki konumumuzu sorgulayabilir, üstüne düşünmemiz gereken konular ortaya çıkabilir. Bağımsız ve özgür kalmak isteğimiz artabilir, bu durum isyankar bir tavır sergilememize yol açabilir. Abartılı tepkiler vermemeye dikkat etmeliyiz.

Sevgili Koç; dün yaşanan tutulmanın etkileri bugün de devam ediyor. Hedef ve planlarını tekrar gözden geçirebilir, arkadaşlarınla birlikte girişimlerde bulunmak isterken inatlaşmadan dolayı sıkıntılar yaşayabilirsin. Atacağın adımlarda beklentilerin büyük olduğundan finansal yetersizlikler can sıkıcı olabilir.

Sevgili Boğa; yaşanan Ay tutulmasının ardından aldığın riskleri daha net görebilirsin. Girişimlerin partnerin veya yakın ilişkide olduğun kişiler nedeniyle engellenebilir. Yaşamını etkileyecek başlangıçlar yapmak için zorlu bir mücadeleyi göze almalı, özgürlüğünü kazanmak için iş birliği yaptığın kişilerden bağımsız hareket etmeyi öğrenmelisin.

Sevgili İkizler; dün yaşanan karmaşanın ardından bugün harekete geçmek isteyebilirsin. Özellikle sosyal medya paylaşımlarında dikkatli olmalı, fazla ısrarcı davranmamaya çalışmalısın. Çalışma arkadaşlarınla yaşadığın fikir ayrılıkları çatışmalara yol açsa da doğru bildiğini okumaya devam edebilirsin.

Sevgili Yengeç; romantik ilişkilerinden, sevdiklerinden ve çocuklarından istediğin desteği bulamayabilirsin, dolayısıyla beklentilerini fazla yüksek tutmamaya çalışmanda yarar var. Aldığın finansal risklerde aşırıya kaçman girişimlerinde engellerle karşılaşmana neden olabilir. Bireysel karar almak istediğin konularda krizler yaşayabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün eşin ve ortağınla ilişkilerinde sıkıntılar yaşayabilir, aile içi ilişkilerden beklediğin desteği bulamayabilirsin. Kontrolün sende olmadığı durumlarda karşındakilerle mücadele etmen gerekebilir, seni engellemeye çalışan kişilerle inatlaşarak çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; gündelik yaşamında çatışmalar yaşayabilir, yanlış bilgilendirme veya yanlış anlamalardan dolayı işlerinde aksamalarla karşılaşabilirsin. Güvendiğin kişilerden beklediğin desteği bulamaman başlayacağın projelerin aksamasına yol açabilir. Karşılıklı inatlaşmalara girmemelisin.

Sevgili Terazi; bugün duygusal ve kişisel sınırlarının içine girilmesi sevdiklerinle çatışmalara yol açabilir. Dün yaşanan tutulmanın ardından başkalarının kaynaklarına daha fazla ihtiyaç duyabilirsin ancak beklentilerinin karşılanmaması ya da senin aşırı talepkar tavırların soğuk rüzgârların esmesine neden olabilir.

Sevgili Akrep; aile içi ilişkilerin seni zorladığı bir gün geçirebilirsin. Hayatında yeni bir döneme başlamak istemene rağmen sorumlulukların ve bağlılıkların önüne engel çıkartabilir. Kendi istek ve hedeflerinin peşinden giderken başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duymalı, fazla iç içe ilişkilerden kaçınmalısın.

Sevgili Yay; bugün kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. Dedikodular ve yanlış hatta gizli bilgiler hayal kırıklığına yol açabilir. Kontrolünde olmayan durumlar üstünde çalıştığın girişimlerin engellenmesine neden olabilir. Uzlaşma kanallarını açık tutarak inatlaşmadan yoluna devam etmelisin.

Sevgili Oğlak; ekonomik konularda sorunlarla karşılaşabilirsin. Maddi kaynaklarla ilgili girişimlerinde hayal kırıklığı yaşayabilir, geleceğe dair beklentilerin karşılanmadığını hissedebilirsin. Gelirlerini artırmak için atacağın adımlarda verdiğin mücadele şu an için zorlu olabilir fakat uzun vadede kazançlı çıkabilirsin.

Sevgili Kova; dün burcunda gerçekleşen tutulmanın ardından yoğunluk devam ediyor olabilir. İlişkilerinde ve yaşamını düzenlemekle ilgili girişimlerinde ertelemeler ve engellemelerle karşılaşabilirsin. İş ve sosyal yaşamına dair başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsin fakat tecrübesizliğin daha fazla efor sarf etmene ve mücadeleye neden olacaktır.

Sevgili Balık; bugün inanç ve görüşlerinden dolayı düşmanlıklarla karşılaşabilirsin. Mahkemeler, yurt dışı ve akademik eğitimle ilgili girişimlerinde engellemeler ve aksaklıklar yaşanabilir. İçten içe yaşadığın öfkeyi yavaş yavaş dışarı vururken kontrolsüz tepkiler sergileyebilir ve sonrasında daha fazla içe kapanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.