28 Şubat Burç Yorumları

Hareketli bir gün bizi bekliyor. Kendimizi düne göre daha rahat ifade edebilir ve enerjimizin yükseldiğini hissedebiliriz. Motivasyonumuz daha yüksek olabilir, cesur adımlar atabiliriz. Karşımıza ciddi engeller çıkmayacağından gün boyunca daha rahat edebiliriz. Ancak öfkemizi kontrol etmemiz gerekebilir, bu konuda dikkatli olmakta yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç YorumlarıSevgili Koç; birçok gezegenin burcundaki yolculuğu seni fazlasıyla aktif, hatta agresif kılabilir. Gün boyunca fevri ve içgüdüsel davranışlar gösterebilir; zaman zaman da öfkeni kontrol edemeyebilirsin. Ancak günün enerjisi yeni girişimler ve başarıyı yakalaman adına sana destek vermekte. Gerektiğinde abartılı isteklerini törpülemeyi bilmelisin.

Sevgili Boğa; bilinçaltın oldukça hareketli ve uçuşan düşüncelerle dolu olabilir.  Bugün kontrolün dışında gelişen olaylar, enerjini düşüren bir sağlık konusu veya kendini geri planda kalmışlık duygusu seni yıpratabilir. İç dünyana çekilmek ve sakin kalmaya çalışmak iyi gelebilir.

Sevgili İkizler; geçtiğimiz günlerde başlattığın girişimlere yeni bir ivme kazandırabilirsin. Gerek kendi başına gerekse de bağlı olduğun grupların desteğini alarak ilerleme şansın var. Ancak arkadaşlarınla aranda sorun ve gerilim yaşamaya da açıksın. Bu yüzden fevri ve fazla atak olmamak, çıkabilecek çatışmaları biraz olsun engelleyebilir.

Sevgili Yengeç; bugünlerde rekabetçi yönün sosyal yaşamda fazla görünürolabilir.  Üzerinde çalıştığın işve projelerle ilgili yeni açılımlar gündeme gelebilir. Kişisel beceri vebaşarınla ön plana çıkabilirsin. Ancak ailevi bir konu, eve ait bir gelişmetepkilerini yüksek oktavdan vermene de sebep olabilir.

Sevgili Aslan; finansal işlerini farklı bir açısıyla ele alarak yeni bir zemine taşıyabilirsin. Yurt dışı, medya veya hukuksal alandan gelecek destekler yeni ufuklar açabilir. Kendi fikirlerinin yanı sıra,başkalarından da alacağın öneriler olabilir. Ancak düşünmeye fazlasıyla vakit ayırmadan hamle yapmamalısın.

Sevgili Başak; ortaklıkların ve ikili ilişkilerin parasal veya duygusal tarafının öne çıkacağı gelişmeler içindesin. Paylaşımların adil olması için gereken çabayı verebilirsin. Alacak ve borçlarla ilgili seni ufak çaplı krize iten durumlar yaşanabilir. Bütçeni aşan harcamalara karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Terazi; üzerinde çalıştığın projelerle ilgili yeni oluşumlar söz konusu. Bugünlerde daha önceden hiç düşüncelerinde olmayan teklif ve önerilerle karşılaşma ihtimalin yüksek görünüyor. Tarzının dışında kişilerle bir araya gelebilir; iş birlikleriniz hakkında görüşmeler yapabilirsin.

Sevgili Akrep; geçtiğimiz günlerde başlattığın girişimleri, yatırımlarınla ilgili aldığın kararları veya aşk hayatını etkileyen gelişmeler içindesin. Hayallerini gerçek kılmak için de çaba harcamaktasın. Ancak içinde bulunduğun koşulların yoruculuğu ve yıpratıcılığı seni fevri kılabilir. Tepkilerini ayarlamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Yay; aşk hayatını canlandıran, seni birçok alanda yaratıcı kılan enerjiler altındasın.  İçinde rekabetin olacağı bir sporla veya hobiyle ilgilenebilirsin. Eve, gayrimenkule ve işine dair başlattığın girişimlerinle ilgili yatırımlar yapabilirsin. Ancak beklentilerini yüksek tutmaktan ve abartılı harcamalardan kaçınmalısın.

Sevgili Oğlak; yakın çevre, kardeş ve arkadaşlarınla ruhunun en derinliklerinde olan düşüncelerini paylaşabilirsin. Ev, aile ve yerleşimle alakalı girişimde bulunma ihtimalin yüksek. Ayrıca aranızda geçen diyaloglar fırtınalı olabilir. Ani verilebilecek tepkiler veya düşünmeden ağızdan çıkanlar ilişkilerin rengini değiştirebilir.

Sevgili Kova; parasal koşullarını iyileştirmek için yeni anlaşmalar peşine düşebilir; yeni bir eğitime başlayabilir veya yakınlarınla iletişime geçebilirsin. Ayrıca zihnini kurcalayan ve gerçekleştirmekte tereddüt ettiğin bazı isteklerini hayal olmaktan çıkarıp somutlaştırmak için adımlar atabilirsin.

Sevgili Balık; başlattığın girişimlerinin parasal yönü, ilgi ve meşguliyet alanında olabilir. Risk almaktan çekinmeyerek hayallerinin peşinden gidebilirsin. Ayrıca bugün harcamalarının artmasına neden olabilecek giderler çıkabilir. Ortak gelir ve paylaşımlarından veya kredilerden faydalanmak için talepte bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.