28 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Güne gergin ve huzursuz başlamış olsak bile öğlene doğru gelişen olaylar farklı bir bakış açısı geliştirmemizi sağlayabilir. Saat 10:30’ da Ay’ ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte artık daha sakin ve huzurlu bir atmosfere kavuşabiliriz. Ancak durağan olmak yerine sürprizlere açık olabilir, önceden planlanmamış ama keyif alacağımız ortamlara girebiliriz. Çevremizdekilerle haberleşebilir, kendimizi ifade edebilir, eski arkadaşlarla bir araya gelebiliriz. Gerçi ilişki ve iş birliklerindeki ikna, baskı ve zorlama devam ediyor olabilir ancak daha soğukkanlı ve mantıklı hareket edebilir, gereksiz tartışmalardan uzak durabilir, dahası güvenliğimizi ön plana çıkarıp tehlikeden uzak durabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çok hareketli geçen birkaç günün ardından sabah saatleri biraz gerilimli olabilir, kendini engellenmiş hissedebilirsin. Öğlene doğru ani gelişen olaylar farkındalıklar yaşamana yol açabilir. İlerleyen saatlerde sakinleşebilir ve parasal alandaki işlerine yönelebilirsin. Gün boyunca özel ilişkilerde zorlayıcı ve baskıcı bir durum söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde burcunda ilerlemeye başlayan Ay; bir anda harekete geçmene neden olabilir. Ancak ilişkilerde yaşanan rekabet hâlâ huzurunu kaçırmaya devam edebilir. Son günlerde arka planda kalarak olayları izlemeyi tercih ederken şimdi kontrolü ele almak isteyebilir, beklenenin aksine alternatifler geliştirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birkaç gündür yoğun ve aktif olmana rağmen bir anda yaşadığın farkındalık kendi dünyana çekilmene ve sana maddi manevi nelerin huzur verdiğini düşünmene neden olabilir. Sosyal çevrenle veya sevdiklerinle aranda paraya ya da statüye dayalı bir gerilim oluşabilir. İçten içe nelere güveneceğini sorgulayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yaşamındaki gerilim ve zorlanmalar devam ederken, seni neyin mutlu ettiğini bulmaya çalışabilirsin. Sevdiklerinle veya dostlarınla yapacağın organizasyonlar günü sakin ve huzurlu geçirmeni sağlayabilir, ancak sabah saatlerinde ani plan değişikliklerine uyum sağlaman ve gerekirse hemen harekete geçmen gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; son günlerde kendini ifade etmekte zorlanabilir, sevdiklerin tarafından suçlanabilirsin. Zamanını dinlenerek geçirmeyi ummana rağmen birden program değişikliği yapıp dışarı çıkabilir, sosyal bir ortamın içinde yer alabilirsin. İş ortamında güvenirliliğini kanıtlayacağın gelişmeler olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne zihinsel bir farkındalık ve uyanışla başlayabilir, rekabet gerektiren ilişkiler içinde olabilir ya da parayla ilgili konularda üstünde baskı hissedebilirsin. Bugün sosyal medya dedikoduları ilgini çekebilir, fiziksel olarak harekete geçmesen bile zihinsel olarak aktif olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; maddi manevi paylaşımların öne çıkacağı bir gün geçirebilirsin. Güne planlanmamış ödemelerin getirdiği sıkıntıyla başlasan bile hemen kendini toparlayacak ve alternatif kaynak arayışlarına girebileceksin. Fakat karşındakilerin seni zorlayan ve rahatsız eden tavırları canını sıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde karşıt burcunda harekete geçen Ay; gün boyu kontrolün senden çıkmasına neden olabilir. Bir yandan da iş ortamında süregelen rekabet baskı hissetmene yol açabilir. Yakın ilişki de olduğun kişilerin ani tekliflerine açık olabilir, onlar için kendi programını iptal edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hareketli ve keyiflerine yönelik birkaç günün ardından artık sorumluluklarına odaklanabilirsin. Günlük programın beklenmedik şekilde değişebilir, işten ya da akrabalardan kaynaklı konularla uğraşman gerekebilir. Parayla ilgili gelişmeler seni rahatsız edebilir, kaynaklarını doğru kullanamayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sorumlulukların ağır bastığı birkaç günün ardından artık kendini daha keyifli hissedebilirsin. Ancak yine de sevdiklerine ve ailene karşı zorlayıcı davranabilir, onlara verdiğin değeri gösteremeyebilirsin. Güne başlarken yaşanan gelişmeler seni mutlu edebilir, aşk ilişkilerinde beklenmedik bir hareketlilik yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günü evinde geçirmek isteyebilir, biraz dinlenip sakinleşmeye ihtiyaç duyabilirsin. Fakat ani bir misafir bastırması ya da evde tadilat gerektiren bir durumla karşılaşman biraz keyfini kaçırabilir. Bugün yaptığın paylaşımlar uzun süredir açığa çıkmamış düşmanlıkları harekete geçirebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah sabah gelen telefonlar iletişim trafiğini yoğunlaştırabilir, yakın çevrenle bir araya gelebilirsin. Bir yandan da duydukların ya da gördüklerin farkındalığının artmasına ve olaylara farklı bir gözle bakarak değerlendirme yapmana neden olabilir. Sosyal çevrenle yaptığın organizasyonlar maddi olarak sarsılmana yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.