28 Şubat 2018 Burç Yorumları

Bugün kendimizi her zamankinden çok daha enerjik, güçlü ve mücadeleci hissedebiliriz. Harekete geçme, girişimlerde bulunma arzumuz yüksek olabilir. Kendimizi çevremize kanıtlamak isteyebilir, bir süredir üzerinde çalıştığımız işleri neticelendirmek için ciddi hamlelerde bulunabiliriz. Aşkam saatlerinde duygularımızı doğru bir şekilde ifade etmekte zorlanabilir, bu nedenle ilişkilerde ve iş birliklerinde sıkıntılar yaşayabiliriz. Bir taraftan karşımızdaki insana empati ile yaklaşmak isterken diğer taraftan da güç ve ego yarışına girebiliriz. Kendimizden ve çevremizden beklentilerimiz yüksek olabilir, fazla gururlu ve kibirli davranabiliriz. Zihinsel olarak gayet aktif olacağımız bir gün, hızlı bir şekilde düşünebiliriz ancak ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemizde yarar var. 

Sevgili Koç; bugün aşırı cesaret göstermen risk almanı kolaylaştırarak kendini fazla zorlamana neden olabilir. Hayattan keyif almak için içinde tehlike barındıran sporlara yönelebilirsin. Kendini şımartmak için abartılı harcamalar yapabilir ya da sevdiklerinle eğlenceli organizasyonlarda bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; evde aniden tadilat gerektiren konular gündeme gelebilir, seni yoracak ama sonunda hoşuna gidecek düzenlemelere girişebilirsin. Yaşadığın yerden taşınmayı ya da yeni bir gayrimenkul edinmeyi düşünerek araştırmalar yapabilirsin. Yakın ilişkilerde ve aile içinde liderliği ele alman gerekebilir.

Sevgili İkizler; bugün kendini ifade ederken fazla cesur bir dil kullanabilir, duygularını açığa çıkarmaktan korkmayabilirsin. Fakat düşüncelerinde çok ısrarcı olmamalısın. Ani gelişen olaylar seyahat planları yapmana ya da var olan planlarını ertelemene neden olabilir. Yakın ilişki de olduğun kişilerin cesaretlendirmesiyle harekete geçebilirsin.

Sevgili Yengeç; ekonomik konularla ilgili adımlar atmak, kazançlarını artırmak isteyebilirsin. Lüks ürünler ya da hizmetler alarak kendini ve sevdiklerini şımartmaktan keyif alabilirsin. Liderlik yeteneklerini kullanarak yaptığın işte öne çıkabilir, beraber çalıştığın kişilerin desteklemesiyle cesur girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün aşırı bir özgüven ve cesaretle harekete geçebilir, romantik ilişkilerde ani adımlar atabilirsin. Sevdiklerinin de seni desteklemesiyle risk alabilir, gireceğin mücadelelerden başarılı çıkabilirsin. Ancak tavırlarında aşırıya kaçman ve fazla ısrarcı olman gerilime yol açabilir, kendini güç savaşları içinde bulabilirsin.

Sevgili Başak; öfkeni ve tepkilerini dışa vurmakta zorlanabileceğin, içten içe yaşadığın kızgınlıkla sağlığını yıpratabileceğin bir gündesin. Ailen için mücadele etmen gereken durumlarda, fedakârlık yaparak harekete geçebilir, gizli düşmanlarına karşı önümüzdeki günler için strateji geliştirebilirsin.

Sevgili Terazi; geleceğe dair hedeflerine varmak için girişimlerde bulunarak, cesur adımlar atabilirsin. Günü toplantılarla ve seyahat ederek geçirebilir, keyif alacağın uğraşlar içinde olabilirsin. Yalnız alış veriş ve eğlence için yapacağın harcamalarda aşırıya kaçma ihtimaline karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatında gelişen olaylar ani kararlar almana ve hızla harekete geçmene neden olabilir. Cesaretinle üstlerinin dikkatini çekebilir ya da içinde bulunduğun sosyal ortamda parlayabilirsin. Yeteneklerini sergileyerek başarı kazanabileceğin fırsatlar yakalayabilir, ekonomik konularda girişimciliğini gösterebilirsin.

Sevgili Yay; bugün biraz fanatik ve inatçı bir tutumla başkalarının fikirlerine karşı saldırgan bir tavır izleyebilirsin. Yurtdışı, medya, mahkeme ya da yüksek eğitimle ilgili konularda cesur girişimlerde bulunabilir, kendini ortaya koymaktan çekinmeyebilirsin. Hayata bakış açın doğrultusunda yaşamak sana düşman kazandırabilir.

Sevgili Oğlak; banka, sigorta, vergi, kredi, nafaka gibi işlemlerinde birden aldığın kararlar krizleri çözmene yardımcı olabilir. Kulislerden ve gizli ilişkilerden alacağın destekler yönetimi elde tutmanı sağlayabilir. Bireysel ve uzlaşmaz tutumunu çevrendekiler onaylamasa da eylemlerinde ısrar edebilirsin.

Sevgili Kova; bugün tek başına harekete geçmekte zorlanabilir, kendini ortak bir tavır içinde hareket ederken bulabilirsin. Her ne kadar başkalarının koşullarına uygun davranman gerekse de kendi hedef ve ideallerin doğrultusunda da cesur adımlar atabilirsin. Fakat karşındakilerin ısrarcılığı gerilime yol açabilir.

Sevgili Balık; yaptığın işlerde risk alarak ön plana çıkabilir, kimsenin cesaret edemediği işlere kalkışabilirsin. Üstlerinin ya da sosyal ortamının seni desteklemesiyle projelerini onaylatabilirsin. Fakat hevesle üstlendiğin işler bir yandan çok çalışmana yol açarken diğer yandan da sağlığına zarar verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.