28 Ocak Burç Yorumları

Güne Kova burcundaki Yeniay’ın etkileri altında başlıyoruz. Geçmişi unutup geleceğe konsantre olmak ya da eski olan her şeyi yeni bir forma dönüştürmek isteyeceğiz. Özgürlük ve bireysellik kavramları önem kazanıyor. Aykırı düşünceler ve sıra dışı olaylar söz konusu olabilir ve sorunlar her zamankinden farklı bir şekilde çözülebilir. Parasal konular gündeme gelebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkliyor?
Sevgili Koç; bugün gerçekleşen yeniayla birlikte yaşamında yeni ufuklara ve hedeflere ihtiyacın olduğunu fark edebilir ve yenilenmek isteyebilirsin. Zaten burcunda hareket etmeye başlayan Mars; bunun için gereken enerjiye ve cesarete sahip olacağını göstermekte. Beraber yol alacağın yeni arkadaşlarla tanışabilirsin.Sevgili Boğa; iş hayatında yeni bir görev üstlenebilir veya farklı bir alanda çalışmak için harekete geçebilirsin. Sosyal ortamının farklılaşmasını isteyebilir, kendini farklı konumlandırabilirsin. Fakat önümüzdeki günlerde enerjin düşebilir, gizli düşmanlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsin.Sevgili İkizler; hayata bakış açının yenileneceği bir dönemdesin. Görüş ve inançların doğrultusunda kendini ifade edebilir, yurt dışı, yüksek eğitim, medya ya da yayıncılıkla ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Sosyal yaşamın ve arkadaş çevrende yoğun bir hareketlilik söz konusu.

Sevgili Yengeç; bugün gerçekleşen yeniay, yaşamındaki dönüşümlere ayak uydurmanla ilgili fırsatları beraberinde getirebilir. Finansal konularda yaşadığın krizler için farklı çözüm arayışlarına girebilirsin. Önümüzdeki günlerde iş ve sosyal yaşamında mücadele gerektiren olaylar yaşanabilir.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda gerçekleşen yeniayın enerjisiyle iş birliklerine açık bir döneme giriyorsun. Yakın ilişkide olduğun kişilerin getirdiği teklifleri değerlendirebilir, evlilik ve ortaklık gibi konularla ilgili farkındalığın artabilir. Mars’ın da burç değiştirmesiyle görüşlerini daha cesur bir ifadeyle dile getirebilirsin.

Sevgili Başak; bir süredir devam eden sağlık sorunlarınla ilgili alternatif tedavi yöntemlerini deneyebilirsin. Çalışma ortamında fark yaratmak isteyebilir, yeni bir pozisyon üstlenebilirsin. Fakat finansal açıdan yaşanan hareketlilik seni yorabilir, hemen borçlanma yoluna gidebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşen yeniayla birlikte aşk ilişkilerinde bir yenilenme ve hareketlilik yaşanabilir. Yaşamdan daha fazla keyif alarak, sevdiklerinle zaman geçirebileceğin günler geçirebilirsin. Karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Mars; ilişkilerin önem kazanacağı ve odak noktan olacağı bir süreci anlatıyor.

Sevgili Akrep; önümüzdeki günlerde yaşamında hareketlilik olabilir, ev ve aile gibi konularda harekete geçebilir, gayrimenkul alım satımı ya da taşınmakla uğraşabilirsin. Hem iş ve hem de özel hayatında başlangıçlara açıksın. Yönetici gezegeninin burç değiştirmesiyle enerjin ve cesaretin artıyor, tempon hızlanıyor.

Sevgili Yay; bugün gerçekleşecek yeniay; önümüzdeki günlerde eğitimle ilgili fırsatları da beraberinde getirebilir. Hem iletişim hem de yollardaki trafikte artış yaşanabilir. Kardeşlerinin yaşamında değişimler, başlangıçlar olabilir. Senin aşk hayatında tempo ve hararet yükseliyor.

Sevgili Oğlak; ekonomik konularla ilgili alternatif arayışlarına girebilir, bireysel kararlar alabilir, yeni kazanç yolları bulabilirsin. Yeni bir ödeme planı çıkarman gerekebilir, kontrol dışı harcamaları düzenlemek isteyebilirsin. Zaten Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte iş ve aile yaşamında yeni heyecanlara ve başlangıçlara hazır olacaksın.

Sevgili Kova; bugün burcunda gerçekleşen yeniay yaşamını yeniden düzenleyecek fırsat ve ilişkileri de beraberinde getirecek. Hayatın her alanında başlangıçlar yapmak isteyebilir, fiziksel görünümünü değiştirebilir, kıyafetlerini yenileyebilirsin. Kısa yolculukların artacağı, iletişim trafiğinin yoğunlaşacağı bir döneme giriyorsun.

Sevgili Balık; yaşamını sorgulayacağın, olayları daha objektif değerlendirmeye çalışacağın bir dönemdesin. İçten içe bağımlılıklarından kurtulmak daha özgür ve bireysel kararlar almak isteyebilirsin. Bu süreçte düşmanlarınla yüzleşme gücünü bulabilirsin. Para harcarken daha dikkatli olmalı, gereksiz borçlar yapmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.