28 Nisan Burç Yorumları

Sabah saatleri biraz iniş çıkışlı olabilir, kendimizi biraz gergin ve huzursuz hissedebiliriz. Hızlı düşünüp hızlı bir şekilde karar alacak ve hemen uygulamaya geçmek isteyeceğiz. Sorunlarımıza daha önce düşünemediğimiz sıra dışı çözümler bulabiliriz. Ancak patavatsızlık yapmamak için söyleyeceklerimizi iki kere düşünmemizde yarar var. İletişim trafiğimiz yoğun olabilir, toplantıdan toplantıya koşabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; ilişki, iş birliği veya finansal konularda Şubat ayında yaşadıklarına benzer konular yeniden gündemine gelebilir. Ancak bu kez kararsızlık veya belirsizlik yaratan koşullar yok ve kontrol sende olacak gibi. Ayrıca bugün erken saatlerden itibaren iletişim trafiğin yoğun geçerken eğitim, yolculuk ve görüşmeler vaktinin çoğunu alabilir.

Sevgili Boğa; burç değiştiren Venüs ile Şubat ayı başlarında ilişkilerinde ve parasal konularda yaşadıklarına yakın koşullar içinde olabilirsin. Önümüzdeki günlerde perde arkası durumlar duyguların üstünde etkili olabilir. Bugün ise kazanç ve harcamalarında dengeleri kurabilmek için çaba göstermen gerekebilir. Yeteneklerini ortaya koyman adına girişimler yapabilirsin.

Sevgili İkizler; burcunda ilerleyen Mars’ a katılan Ay ile kendini akıcı ancak biraz agresif ifade edebilirsin. İsteklerini gerçekleştirebilmek için sözel ve zihinsel yeteneklerini rahatlıkla kullanabilirsin. Ayrıca Şubat ayı başlarında hedeflediğin ancak bir türlü halledemediğin konuları artık yola koyabilirsin.

Sevgili Yengeç; Şubat ayı başlarında işin, ailen veya sosyal yaşamında seni meşgul eden konulara tekrar bir geri dönüş olabilir. Önümüzdeki günler seni rekabete ve mücadeleye sürükleyen konularla yoğun geçebilir. Ancak bir yandan da gizli düşmanlık görebilir; dedikodularla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün grup faaliyetleri, takım çalışmaları ve dernek işleri gündeminde yer alabilir. Fikir ve düşüncelerini çevrendekilere ifade edebilir; üzerinde çalıştığın projelerle ilgili görüşebilirsin. Şubat ayı başlarında gündemde olan yurt dışı, eğitim, hukuk ve medyaya dair konulara bir geri dönüş olabilir.

Sevgili Başak; Şubat ayı içinde yaşadığın ancak sonrasında ufak çaplı krize neden olan finansal bir konu veya duygusal olarak seni derinden etkileyen bir durumla ilgili yeni gelişmelere açıksın. Bugün gerek sorumlulukların gerek işin gerekse de aile yaşantınla gözler önünde olabilirsin. Günün fazlasıyla yoğun geçebilir.

Sevgili Terazi; iş birliklerin veya yakın ilişkinle ilgili Şubat ayı içinde yaşanmış ancak bir türlü sonuca ulaşmamış konular yeniden gündeminde yer alabilir. Gün içinde ise yurt dışı, eğitim, bir yolculuk, üzerinde çalıştığın bir anlaşma veya hukuki bir işle ilgili zihnin meşgul olabilir. Geleceğin için yararlı olacağını düşündüğün hamleleri yapmak isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; Şubat ayı başlarında işin, sağlığın veya yaşam düzenini ilgilendiren konuları yeniden bir değerlendirmeden geçirmen söz konusu olabilir. Ancak bu kez kararsız veya tavizkar davranmayabilir; rekabete ve hamlede bulunmaya meyilli olabilirsin. Gün içinde ise iş birlikleri ve ilişkilerin finansal boyutu zamanının çoğunu alabilir.

Sevgili Yay; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile iş birlikleri, ilişkiler artık daha fazla ön plana çıkabilir. Gerek söylemleri gerekse de tavırlarıyla seni etkileyecek, ikna edecek tarzda yaklaşımlarla ve kişilerle karşılaşma olasılığın yüksek. Şubat ayının başlarında gündemde olan ve yatırımlar, yaratıcı bir konu veya aşk hayatına dair gelişmeler yeniden alevlenebilir.

Sevgili Oğlak; Şubat ayı başlarında eve, aileye, işe veya gayrimenkulle ilgili bir konuya yeniden eğilebilirsin. Ayrıca bir süredir değerlendirmesini yaptığın ve hatta ruhunun derinliklerine kadar inip sorguladığın bir kararı alma şansın olabilir. Günün oldukça yoğun ve sorumluluklar altında geçebilir. İletişi trafiğin artabilir.

Sevgili Kova; bugünlerde yaşamdan aldığın keyfi sorgulayabilir, seni enerjik ve hareketli kılacak şeylerin arayışına girebilirsin. Ayrıca bir yolculuk veya bir eğitimle ilgili net kararlar alabilirsin. Şubat ayı başlarında yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla aranda yaşananlara atıfta bulunan durumlar da söz konusu.

Sevgili Balık; eve, aileye, işe ve yatırımlara dair konularda bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Koşulların ikilem içermesi karar alma sürecini etkileyebilir. Şubat ayı başlarında parasal alanda yaşadıklarına benzer koşullara bir dönüş yaşayabilirsin. Bu kez daha rekabetçi bir tutum sergileyebilir; başarı için beceri ve yeteneklerini sonuna kadar ortaya koyabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.