28 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay Yengeç burcundaki yolculuğuna devam etmekte…Duygusal bir ruh hali içindeyiz…Sevdiklerimiz, ailemiz, ihtiyaç ve alışkanlıklarımız ön planda…Koruma ve korunma iç güdüsüyle hareket edecek; duyarlı ve hassas olacağız…

Ay’ın Uranüs ve Güneş ile olumlu açıları geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Yeniay’ da ortaya çıkan konuların daha bir görünür olmasına imkan sağlayacak…Ay’ın bu gezegenlerle olan kontağı bizlere isteklerimizi gerçekleştirme adına pozitif yansırken bir yandan da endişe ve kaygılarımızın artmasına yol açabilir. Zira bugün Boğa burcuna yeni geçmiş olan Merkür’e Kova burcundaki Satürn sert bir bakış atacak…Bu stresli açı zihnen bizleri yorabilir; iletişim, anlama ve anlaşılmayla alakalı alanda sorunlar yaşamamıza neden olabilir. Bilgi alış verilerinde kısıtlanma, randevularda gecikme ve ertelenmeler oluşabilir. İleriyi görememenin getirdiği zihinsel kaygılar da yaşanabilir. Finansal işlerde ise umduğumuzu bulamayabilir; bizleri endişelendiren gelişmelerle karşılaşabiliriz. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işler; internet ve teknolojiyle alakalı konular ise zor ilerleyebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün ailene daha yakın olabilir; korumacı hislerle davranabilirsin. Geçmişini ve anılarını hatırlatan olaylara dalabilir, empati kurarak başkalarının iç dünyasını anlamaya çalışabilir, geleneksel değerlere ayrıca önem verebilirsin. Ev veya gayrimenkulle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yakınlarınla duygusal bağlar kurabilir; onlara ihtiyaçları olan sevgiyi ve şefkati verebilirsin. Çevrendekilere hassasiyetle yaklaşabilir, kendini iyi hissettirecek paylaşımlarda bulunabilirsin. İnternet ortamında iç dünyana ışık tutacak çalışmalar yapabilir, eğitimlere ve seminerlere katılabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugünlerde finansal konular seni meşgul edebilir. Kendini güvende hissedemediğin için yaşadığın endişe ve kaygılar son bulabilir. Ailenden destek ve yardım göreceğin bazı girişimlerin olabilir. Yatırımlarını kazanca dönüştürebileceğin hamlelerde bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kendini ve duygularını rahat ifade edebilir; isteklerinin peşinden gidebilirsin. Çevrendekilere, dostlarına ve sevdiklerine şefkatli ve empati göstererek yaklaşabilir; sıcak ilişkiler kurabilirsin. Manevi değerlerinin yükselmesiyle birlikte inançlarınla ilgili hassasiyet gösterebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; biraz yalnız kalmak ve duygularını çözümlemek isteyebilirsin. Güçlü görünmene rağmen bilinçaltını kurcalayan konularda hassasiyet yaşayabilir, içten içe eve ve aileye dair endişeler taşıyabilirsin. Ayrıca gizliden gizliye ihtiyacı olanlara yardım eli uzatmak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günü sevdiklerinle veya ailenle geçirebilirsin. Duygusal paylaşımların yoğun olduğu olaylar yaşayabilir; çevrendekilere korumacı hislerle ve şefkatle yaklaşabilirsin. Geleceği düşünerek güvenli yatırımlar yapmak isteyebilir, hedeflerine varmak için girişimlerde bulunabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal hayatının hareketlendiği bir süreçtesin. Ailenin ve sevdiklerinin yanı sıra yardımına, desteğine ihtiyaç duyan kişilerle de bir arada olabilirsin. Ancak iş hayatında da aklınla hareket etmek yerine duygusal kararlar almaya daha yatkınsın. Maddi manevi güvenliğini düşünerek girişimlerde bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün duygularının yönlendirdiği şekilde davranabilir, geleceğinle ilgili bazı endişelerine ve kaygılarına çözümler üretebilir; ailenin ve sevdiklerinin desteklerine ihtiyaç duyabilirsin. Sosyal medyada hassas ve manevi açıdan güçlü paylaşımlarda bulunabilir, kendini inançlarınla ifade edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; duygusal konular bugünlerde sana ufak çaplı krizler yaşatabilir. Paylaşımlarında içten içe dalgalanmalar yaşayabilir, finansal açıdan endişe ve kaygı duyabilirsin. Riskli girişimlerden, yatırımlardan uzak durmanda fayda var. Aynı zamanda sigorta, prim, kira gibi gelirlerden ve aile kaynaklarından yararlanma şansında olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugünlerde ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri seni fazlasıyla meşgul edebilir. Karşındakilerin maddi manevi konulardaki hassasiyetleri seni de duygusal olarak etkileyebilir, onları koruma içgüdüsüyle hareket edebilirsin. Ailevi konular bazı fedakarlıklar gerektirebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aileye ve sevdiklerine karşı sorumluluklarını yerine getirmen gereken bir gün olabilir. Onların duygularını ve senden beklentilerini iyi anlamak için çaba gösterebilirsin. Sağlığınla ilgili konularda daha dikkatli olmalı, beslenmeni, uyku düzenini ve çalışma koşullarını düzenleyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hem romantik hem de sosyal ilişkilerinde sıcak ve yoğun duygular içinde olabilirsin. Sevdiklerine, çocuklara ve dostlarına anlayışla yaklaşabilir; empati kurarak onların iç dünyalarını analiz edebilir, sözlerinle sakinleştirip yanlarında olduğunu hissettirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir