28 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün fazlasıyla iyimseriz ve adeta umut doluyuz. Zihinsel ve bedensel manada kendimizi aktif hissedebilir; istek ve planlarımızı hemen hayata geçirmekten çekinmeyebiliriz. Grup faaliyetlerine katılabilir; arkadaşlarımızla birlikte programlar yapabilir; kendimizi geliştirebileceğimiz çalışmalarda yer alabiliriz. Ancak yüksek beklenti içine gireceğimiz durumlara veya abartılı davranışlara karşı ise dikkatli olmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günü tamamen keyif aldığın konulara ayırabilir, sevdiklerinle ve dostlarınla zaman geçirebilirsin. Açık havada hareket halinde olmak kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Çevrendekilerle görüşlerini paylaşırken fazla iyimser ve abartılı ifadeler kullanabilir, aktivist bir tutum içinde olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ailenin bir arada olabileceği ortamlara katılabilir, içinde biraz görev biraz da keyif barındıran organizasyonlarda yer alabilirsin. Bu sosyal ortamın sana getirdiği ekonomik yükü kaldırabiliyor olsan da abartılı harcamalardan kaçınmalısın. Risk alarak yatırım yapman için seni destekleyenler olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ilişkilerden beklentilerinin arttığı bir gündesin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelebilir, onlardan aldığın destekle abartılı ve harekete geçirici söylemlerde bulunabilirsin. Sosyal medyada aktivist ve dikkat çekici paylaşımlarda bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; dinlenmek ve kafanı boşaltmak isterken birçok işle uğraşman ve krizleri çözmen gerekebilir. Bugün seni zorlasa da karşılaştığın olaylara objektif bir yaklaşım sergileyebilir, duygularına kulaklarını tıkayarak kararlar alabilirsin. Akrabalarının desteği seni fazla iyimser bir ruh haline sokabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yakın ilişkide olduğun kişilerin yaptığı organizasyonlara katılabilir, sana keyif verecek yeni kişilerle tanışarak sosyal çevreni genişletebilirsin. Romantik ilişkilerle ilgili beklentilerini yüksek tutmamalı, anı yaşamalısın. Kafandakileri çevrendekilerle paylaşman farkındalığını artırabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün biraz ailene zaman ayırmak isteyebilir, ziyaretlerde bulunabilirsin. Bu arada kendinle ilgilenmeyi de unutmamalı, kişisel bakımına ve sağlığına özen göstermelisin. İhmal ettiğin düzenlemeleri yapmak ve birazda sosyalleşmek için fırsat bulabilir, teknolojiyle iç içe olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakın çevrenle iletişim kurarak ufak çaplı organizasyonlar yapabilir hatta çevre gezilerine çıkabilirsin. Kendini özgür hissedeceğin ve kalabalıklar içinde olacağın ortamları tercih edebilirsin. Duygularını açık yüreklilikle paylaşabilir, sosyal paylaşımlarda bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne tembellik yaparak başlayabilir, bütün zamanını evde geçirmek isteyebilirsin. Gerçi gelen giden ziyaretçiler veya aile fertleri yalnız kalmana fırsat vermeyerek dinlenmeni engelleyebilir. Günün kalanını evin ya da ailen için alış veriş yaparak geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde kendini iyimser, neşeli ve enerjik hissedebilirsin fakat harekete geçerken abartılı ifadelerden kaçınmalısın. Açık havada yapılacak aktiviteler, kısa yolculuklar sağlığına iyi gelebilir. Bu arada ihmal ettiğin kardeş, kuzen ya da yakın çevrenle iletişimde olabilir, beraber zaman geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yapacağın harcamalar sonradan gözüne batabilir, aşırıya kaçtığını düşünebilirsin. Gün boyunca yeni bir girişimde bulunmadan eksiklerini gidermek ve ihmal ettiğin işleri tamamlamak için uğraşabilirsin. Sosyal medyada zaman geçirebilir, ders çalışabilir ya da araştırmalar yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Ay hâlâ burcunda hareket ederken gönlünce bir gün geçirebilirsin. Geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için ilişkilerden destek görebilirsin fakat bugün için beklentilerini yüksek tutmamalısın. Arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yeni başlangıçlardan uzak durmalı, kendi içinde çözüm üretmelisin.  Yalnızlığa ihtiyaç duymana rağmen sosyal ortamlarda yer alabilir ve bundan da büyük keyif alabilirsin. Yine de fazla kalabalığa girmeden günün sonunda evin içinde ve dinleniyor olmayı tercih edebilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.