28 Nisan 2018 Burç Yorumları

Güne her ne kadar iyi başlasak da akşam saatlerinde dikkatli hareket etmemiz  gereken dakikalar bizleri bekliyor. Sorumluluğumuz altındaki durumlar, programlar bazı iletişim bozuklukları nedeniyle aksayabilir, planlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Akılcı davranarak üstesinden gelebileceğimize odaklanmalıyız.

Sevgili Koç; dengeli davranman gereken bir gündesin.  İş ve sosyal ortamında karşına çıkan zorlu rekabet taviz vermeni gerektirebilir. İlişkilerinin fazla zedelenmemesi için uyumlu olmaya çalışmalı, aşırı tepkiler vermekten kaçınmalısın.  Günün ilerleyen saatlerinde üstünde ki baskının arttığını hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; gün boyunca savunmada kalabilir, kendini yaptığın işleri açıklamak zorunda hissedebilirsin. Hem zihinsel hem de fiziksel sağlığına dikkat etmeli, kendini fazla zorlamamalısın. Herkesi memnun etmeye çalışmak yerine yaptığın işe odaklanmalı, gerektiğinde geri çekilmeyi bilmelisin.

Sevgili İkizler; bugün olaylar kontrolünden çıkabilir, bu nedenle yüklü harcamalar yapabilir ya da senin hakkın olan bir paradan vazgeçmek zorunda kalabilirsin. Kurumsal firmalarla ya da devlet kurumlarıyla olan borç alacak işlerine dikkat edersen işlerin daha kolay ilerleyecektir. Sevdiklerinle arana kıskançlık girebilir.

Sevgili Yengeç; oldukça enerjik ve risk almaya yatkın bir gündesin. Evin, ailen ve sevdiklerin için daha önce cesaret edemediğin girişimleri yapmaya meyilli olabilirsin. Bugün içinde bulunduğun ortamlarda uyum ve dengeyi yakalayamayabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin seni yönlendirmesine izin vermemelisin.

Sevgili Aslan; yakın çevre veya kardeşlerle ilgili aniden gelişebilecek durumlara hazırlıklı olmalısın. Onların ihtiyaçları için koştururken kendini ikinci plana itmek zorunda kalabilirsin. Çalışma ortamında bu günlerde yaşanan rekabet ve gerilim seni yanlış iletişim kurmaya ve çatışmalara yöneltebilir.

Sevgili Başak; bugün sevdiklerini memnun etmek için yapacağın harcamalar bütçeni zorlayabilir. Temkinli davranmak istemene rağmen koşulları kontrol edemeyebilir, keyfi alış verişler yapabilirsin. Becerilerini ön plana çıkarmalı, tartışmaya izin vermeden orta yolu bulmaya çalışmalısın.

Sevgili Terazi; gönlünce bir gün geçirmek istemene rağmen iş ve aile hayatının getirdiği sorumluluklar üstünde baskıya yol açabilir. Herkesi idare etme ve aradaki iş birliklerini koruma görevi sana düştüğünden fazlasıyla yorulabilir ve yoğun çaba sarf edebilirsin. Aceleyle hareket etmen sakarlıklara neden olabilir.

Sevgili Akrep; duygularınla baş etmen gereken bir gün seni bekliyor. Geçmiş, aile, ilişkiler ve bilinçaltında yer etmiş düşünceler seni etkisi altına alabilir. İçten içe endişe, kaygı duyabilirsin. Aldığın haberler seni hemen harekete geçirebilir, kendini savunmak için sert tartışmalara girmen gerekebilir.

Sevgili Yay; bugün aşk hayatın, çocuklarınla ve arkadaş çevrenle olan ilişkilerin oldukça hareketli geçebilir. Kendini gruplar içinde bir yandan aktif bir yandan da isyankâr tavırlarınla ortaya koyabilirsin. Uyum ve dengeyi kaybetmemeye çalışmalı, gereksiz tartışmalarla keyfini kaçırmamalısın.

Sevgili Oğlak; bugün iş ve sosyal hayatında ilişkilerinde uyum ve dengenin önemi çok büyük olacaktır. İş birlikçi tavrını ortaya koyman gereken, tolerans göstermek zorunda kalacağın durumlarla karşılaşabilirsin. Kendi kapasiteni ve gücünü ortaya koymak için çevrendekileri fazla zorlaman ilişkileri yıpratabilir.

Sevgili Kova; bugün için yaptığın planları uygulamakta zorlanabilir, kontrolünde olmayan gelişmeler yüzünden kendi düşüncelerinden taviz verebilirsin. Yapılması gereken işler ve ailevi sorumluluklar sana yük gibi gelebilir. Gizlemeye çalıştığın konuların aniden ortaya çıkma ihtimalini göz ardı etmemelisin.

Sevgili Balık; maddi ve manevi paylaşımlarda uyumlu ve işbirlikçi olmakta zorlanacağın bir gün var önünde. Hızlı karar alma ve tek başına davranma isteğin gerginliğe sebep olabilir. Ayrıca yapacağın hamleleri engelleyen otorite konumundaki kişiler karşına çıkabilir. Hedeflerine varabilmek için neye ihtiyacın olduğunu iyi hesaplamalısın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.