28 Mayıs Burç Yorumları

Güne sakin ve huzurlu bir şekilde başlayabiliriz. Dinlenmek ve sevdiklerimizle birlikte vakit geçirmek isteyebiliriz. Öğle saatlerinde tepkilerimizi kontrol altında tutmamızda yarar var, abartılı tepkiler verebilir, fazlasıyla alıngan davranabiliriz. Yine de anlayışlı olmaya çalışacak, karşımızdaki kişiyi dinleyecek ve kendi duygularımızı dile getireceğiz. Sevdiğimiz insanlarla bağımızı güçlendirmek isteyeceğiz. Gece yarısına doğru kendimizi daha huzursuz ve baskı altında hissedebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; duygularının etkisiyle hareket edecek, yuvan ve ailenle ilgili konulara yöneleceksin. Sabah saatlerinde evinle alakalı bazı kararlar alabilir veya harcamalarda bulunabilirsin. Bitiş ve başlangıçlar içinde şu günlerde eşinle veya ortak paylaşımda olduğun kişiyle yerleşime veya geçmişe dair bir konuda farklı bir yol çizebilirsiniz.

Sevgili Boğa; bugün olaylara vereceğin tepkiler duygusallık içerebilir. Kararlarını ise mantığını sezgilerinle birleştirerek almak isteyebilirsin. Yakın çevre, ailen ve kardeşlerinle alakalı bir konu da seni derinden etkileyebilir. Onlarla ortak paydada buluşmak için karşılıklı taviz ve tolerans gösterebilirsiniz. Parasal işler ise yıpratabilir.

Sevgili İkizler; parasal konular, alacak ve borçlar gündeminde olabilir. Seni huzursuz eden ve kısıtlayan maddi şartları aşmak için ailenden destek alabilirsin.  Ayrıca bugün yetenekli olduğun alandan veya bir becerinden artık kazanç sağlayacak şartları oluşturmak isteyebilirsin. Ancak ilişkilerden yana yorucu ve çekişmeleri koşullar var.

Sevgili Yengeç; burcunda ilerleyen Ay seni hassas ve duygusal kılmakta. Günün ilk bölümünde arkadaşlarından beklediğin desteği alabilir; güveni bulabilirsin. Bilinçaltını kurcalayan ve çözümleyemediğin konularla ilgili hala bazı şüphelerin varlığı ailenle ilişkilerini etkileyebilir. Anlayış ve yüksek beklenti içine girebilirsin.

Sevgili Aslan; ailen, sevdiklerinle ilgili kendine sakladığın bazı durumlar içten içe endişe ve kaygıya neden olabilir. İş veya sorumluluklarına dair bazı gelişmeler de bilinçaltını bu günlerde kurcalayabilir. Sabah saatlerinde şartlarını sağlamlaştırmak ve emin adımlar atabilmek için bazı görüşmeler yapabilirsin. Aşktan yana şansın yaver gitmeyebilir.

Sevgili Başak; hedeflerine zihnen ve ruhen bağlı olabilir, bu uğurda istikrarlı ilerlemek isteyebilirsin. Arkadaşlarının ihtiyaçlarına karşı da hassas davranabilir; onları koruyup kollayabilirsin. Ancak sorumlulukların getirdiği yükler bir tarafıyla seni yorabilir. Ailene veya evinden kaynaklı görevler iş hayatını aksatabilir.

Sevgili Terazi; bugünlerde yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili planlarını istediğin gibi uygulamakta zorlanabilirsin. Anlaşma ve sözleşmelerde çıkan problemleri çözmek için çaba içine girebilirsin. İş ve sosyal hayatın yanında ev ve aileyle alakalı konular da seni meşgul edebilir. Paylaşımların maddi kısmıyla ilgili bir karar alabilirsin.

Sevgili Akrep; duygularının seni yönlendirdiği gibi hareket edebilirsin. İçinde bulunduğun ruh halinden dolayı abartılı tepkiler vermeye meyillisin. Değerlendirmeden geçirdiğin ilişkin veya iş birliğiyle alakalı bir karara varmak isteyebilirsin. Ancak işin maddi boyutu henüz içine sinmediğinden yer yer tartışmalı durumlar yaşanabilir.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde duygusal paylaşımların ve finansal işlerin seni kaygılı ve endişeli kılarken sana yardımcı olacak destekler bulabilirsin.  Ortak olduğun veya sevdiğin kişiyle olan ilişkinde ise bugün yaşadığınız sorunları aşmak için çaba gösterebilirsiniz. Karşındakilerin söylemleri gerçekleri görmene neden olabilir.

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile karşındakilere anlayışlı, yakın ve duyarlı davranmanı gerektirebilir. Sizi mutlu ve şartlarınızı güvenli kılacak kararları almak için iletişimde olabilirsiniz. Ancak arka planda sizi zorlayan bazı sorunları aşmanız için önceliğiniz olabilir. İş birliklerinde ise gizli kapaklı durumlar seni zorlayabilir.

Sevgili Kova; aşk hayatındaki hızlı gelişmeler seni kararsız kılmakla birlikte hedeflerinden uzaklaştırabilir. Bağlı olduğun gruplarla ilişkilerinde bugün bazı çekişmelere ve sorunlu durumlara da açıksın. Sorumlulukların ve üzerinde aldığın görevlerle ilgili bazı endişe ve kaygı duyduğun konuları alacağın doğru kararlarla aşabilirsin.

Sevgili Balık; duygusal bir gün seni beklemekte. Sevdiğin kişiye, arkadaşlarına ve çocuklara karşı duyarlı ve seni hassas kılan gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak bir taraftan da eve, aileye dair konularda bir süredir canını sıkan ve seni kısıtlayan konular hararetlenebilir. Artık konuyu belli bir sonuca varmanı gerektiren noktaya getirebilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.