28 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün yüksek beklentiler ve yoğun gayretler eşliğinde başlayacak gibi. İçinde bulunduğumuz koşullar ucu açık; pek net değil. İstediğimiz akıcılığı yakalamak kolay değil. Yeni girişimlerde bulunmak yerine eksik kalan işlerimizle ilgilenebilir; tamamlama yoluna gidebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çevrende birçok insan ve gelişen olaylar olmasına rağmen kendini soyutladığın bir günde olabilirsin. Hayatının bazı alanlarında ya da fiziksel görünümünde değişim yapma fikri, motivasyonunu yükseltebilir. Ancak Ay’ın gün boyunca boşlukta olması girişimlerini desteklemeyebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sosyal alanda gönüllülük esasına dayalı çalışmalarda yer almak bugün kendini daha huzurlu hissetmene sebep olabilir. Finansal konular hakkında hissettiğin gereksiz endişelerden uzak durmanda fayda var. Günün enerjisi, plan yapmak, birikmiş işlerini toplamak ve kendine zaman ayırmak için oldukça uygun.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal anlamda seni destekleyen iş birliklerine adım atabalir, hayatına katabileceğin yeniliklere yer açmak için fazlalıklarından kurtulabilirsin. Yakın çevrenle ilişkilerinde fedakâr ve duyarlı hallerin gözlerden kaçmayabilir. Akşam saatlerinde artan enerjin sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirmeni sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; Hayal kırıklığı yaşamamak adına girişimde bulunduğun plan ve projelerinin takibini yapman ve beklentilerini azaltman için iyi bir gündesin. Her türlü ilişkini sorgulayabilirsin. Yakınlarınla ilişkilerinde de duygular ön plana çıkabilir. Biriken işlerini evine taşımamanda yarar var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde üstlendiğin sorumluluklar başkalarına ait olsa da kolaylıkla üstesinden gelebilirsin. Duygusal paylaşımlarında veya maddi konularda seni zorlayan gelişmeler olabilirsin. Abartılan konuların yaşattığı krizler moralinin bozulmasına sebep olabilir. Akşamüzeri koşullar senin lehine değişebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gün içerisinde sana ve ailene keyif veren bir takım konularda uzlaşma sağlamakta zorlanabilir, isteklerin konusunda inatlaşabilirsin. Eğitim ya da yurtdışı bağlantılı alanlarda üstlendiğin görev ve sorumluluklarına odaklansan da ertelemeler ve aksiliklerle karşılaşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; dün içinde bulunduğun belirsiz koşulları düzenlemiş ve bir programa oturtmuş olman mümkün. Şu ara sadece bir konuya odaklanmış olman, zamanla ilgili sıkıntı yaşamana ve elindeki işleri tamamlamakta zorlanmana sebep olabilir. Akşam saatlerinde yakın olduğun kişilere aklını kurcalayan konuları danışabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde çocuklarla ya da sevdiğin insanlarla hoşça zaman geçirmeye ve günü akışa bırakmaya çalışmalısın. Sevdiğin insanı mutlu etmek için fedakâr davranabilir, harcamalarını abartabilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde yakın çevrenle olan diyaloglarına ve ufak tefek sakarlıklara dikkat etmen gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; değer yargına ve sezgilerine önem verdiğin, geçmişi geçmişte bırakma kararı aldığın bir gün olabilir. Bu ara yeni ilişki ve iş birliği teklifi alabilir, ancak karşındaki insanın gizemli hallerinden hoşnut olmayabilirsin. Akşamüzeri eş zamanlı gelişen olaylar enerjini yükselterek, girişimine fırsat verebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; arkadaşlığa, dostluğa ve sosyalliğe önem verdiğin bir gün olmasına rağmen yakınlarınla yapacağın duygusal konuşmalar içgüdüsel olarak özgüvenini sorgulatabilir. Enerjinin daha içe dönük olduğu akşam saatlerinde hırsına yenik düşmemeli, yaşam alanında yapabileceğin bir takım dekorasyon değişiklikleriyle enerjini yükseltmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; işin ya da ilişkinle ilgili içselleştirip içinde büyüttüğün konular, hiç de korktuğun gibi gelişmeyebilir. Ekonomik konularla ilgili girişimlerinin askıda kalması ya da beklediğin gibi gelişmemesi seni huzursuz kılabilir. Gün sonunda artan iletişim trafiğin, negatif düşüncelerinden sıyrılmana yardımcı olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda ilerleyen Ay, günün çoğunluğunda boşlukta olacağından kişisel kararlarını uygulamaya koymakta zorlanabilir, kontrolün dışında gelişmeler olabilir. Evinin ihtiyaçları ve bitmemiş işlerini tamamlayabilir, yakınlarına ya da ihtiyaç sahiplerine maddi manevi yardımda bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.