28 Mart – Koç Burcunda Yeniay

Bugün Koç burcunda gerçekleşen Yeniay; önümüzdeki günleri oldukça yüksek bir tempoda yaşayacağımıza işaret ediyor. Zodyak’ın ilk burcu olan Koç; başlangıçları, hareketi ve öncülük etmeyi anlatıyor. Bu dönemde hayatımızla ilgili kararları hızla alıp aynı hızla da uygulamaya geçebilir, yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yeni maceralara atılmak için fazlasıyla istekli olabiliriz.
Koç burcu, aynı zamanda baharın gelişini de anlatıyor. Biz de tıpkı tabiat gibi üzerimizdeki ölü toprağını atmak, kendimizi yenilemek isteyebiliriz. Bu enerjiler, bizi yaşamımızla ilgili değişimlere açık hale getirebilir.Koç burcundaki Yeniay, bizi her durumda hızlı hareket etmeye zorlayacak. Değişimi isteği olumlu olsa da bu dönemde atacağımız adımlara dikkat etmekte yarar var. Jüpiter ve Venüs geri harekette olduğu için girişimlerimiz düşündüğümüz kadar olumlu bir şekilde sonuçlanmayabilir ya da büyük bir hevesle ve hızla başladığımız işleri yarıda bırakabiliriz, işler istediğimiz hızda gitmeyebilir ve aksaklıklarla karşılaşabiliriz. Bu nedenle düşünerek karar vermeli ve temkinli olmalıyız.

Önümüzdeki 15 gün, finansal konular gündemde olabilir. Para piyasalarında dalgalanma olabilir, bu nedenle ülke genelinde ekonomik bir belirsizlik hissedilebilir. Bireysel açıdan baktığımızda bu süreçte, yeni başladığımız işlerden gelir elde etmek mümkün olmayabilir.

Sevgili Koç; önümüzdeki süreçte parasal konular gündeminde olabilir, yeni kazanç yolları arayabilirsin. Rekabet ve çatışmalara açıksın. Fevri davranışlar sergilemekten ve inatçı tavırlardan kaçınmalısın.

Sevgili Boğa; Yeniay, bilinçaltındaki konuları su yüzüne çıkarabilir. Özgüvenini zedeleyen ve seni huzursuz eden düşüncelerle yüzleşebilir ve bu konuların üstesinden gelebilirsin.

Sevgili İkizler; Yeniay’la birlikte hedeflerini gerçekleştirmek için planlar yapmaya başlayabilir ve bu doğrultuda somut adımlar atabilirsin. Bağlı olduğun grupları ve arkadaş çevreni bu kapsamda yeniden gözden geçirebilirsin.

Sevgili Yengeç; Yeniay, seni özellikle kariyer ve aile ile ilgili konularda etkileyebilir. Sosyal konumunu iyileştirmek üzere yeni adımlar atabilirsin. Geçmişte iyi bir şekilde kullanamadığın fırsatlar tekrar karşına çıkabilir.

Sevgili Aslan; Yeniay, düşünce yapında bazı değişiklere neden olabilir. Olaylara daha farklı bir gözle bakmaya başlayabilir ve fikirlerini değiştirebilirsin. Yurt dışı veya eğitime ilgili konular gündeme gelebilir.

Sevgili Başak; Yeniay, para kaynaklarınla ilgili gelişmelere neden olabilir. Prim, kredi, sigorta gibi gelir kaynaklarında küçük pürüzler olabilir. İş birlikleri ve ilişkiler, seni maddi olarak zorlayabilir.

Sevgili Terazi; Yeniay’la birlikte özellikle ilişkilerde bazı sorunlar yaşaman mümkün. Birlikte olduğun kişi ile aranızda küçük tartışmalar yaşanabilir, sakin kalmaya ve anlayışlı davranmaya çalışmalısın.

Sevgili Akrep; Yeniay, sağlığınla ilgili konuları gündeme getirebilir, daha sağlıklı yaşamak için yeni kararlar alabilirsin ama kendini çok zorlamamalısın. İş ortamında değişiklikler olabilir ve de alışkanlıklarını değiştirebilirsin.

Sevgili Yay; Yeniay özellikle aşk hayatını etkileyebilir. Geçmiş ilişkilerinle ilgili gelişmeler olabilir, eski partnerinle ilgili bir haber alabilirsin. Yeni bir hobi edinebilirsin. Yaratıcılık gerektiren bir işle uğraşabilirsin.

Sevgili Oğlak; ailen ve evinle ilgili konular gündemine gelebilir, ev değişikliği yapabilirsin. Geçmişte kalmış sorunlar yeniden canını sıkabilir, kendini daha güvende hissetmek için tedbir alabilirsin. Karar verirken iyi düşünmeli, dikkatli olmalısın.

Sevgili Kova; Yeniay’la birlikte kardeş, kuzen veya arkadaşlarınla ilgili bir gelişme olabilir. Mevcut sorunlarınız çözmek için bir adım atabilirsiniz ya da beklenmedik bir gelişme aranızda pürüzlere yol açabilir.

Sevgili Balık; Koç burcunda gerçekleşen Yeniay, seni kazançlarınla ilgili konularda etkileyebilir. Bu dönemde gelirlerini arttırmak için bazı adımlar atabilirsin, iş birliği ve ortaklıkların finansal tarafına odaklanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.