28 Mart Burç Yorumları

Oldukça hareketli bir gün bizi bekliyor. Enerjimiz yüksek, bu sayede bugünün yoğun temposuna ayak uydurabileceğiz. Özellikle sabah saatlerinde sakin kalmaya çalışmakta yarar var. Sabırsız davranmamalı ve bencil tavırlar sergilemekten kaçınmalıyız. Beklentilerimizi kontrol altında tutmak yerinde olur, abartılı beklentiler üzerimizdeki baskının artmasına yol açabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün burcunda bir Yeniay gerçekleşmekte. Seni harekete geçirecek enerjiler eşliğinde beceri ve yeteneklerini ortaya koymak, kazançlarına ve harcamalarına belli bir düzen getirmek isteyeceksin. Ayrıca ilişkin veya dış görüntünle alakalı seni tatmin etmeyen yanları gözden geçirebilirsin.Sevgili Boğa; bugün gerçekleşecek olan Yeniay seni bilinçaltının derinliklerine taşıyabilir. Cesaretini kıran ve seni güvensiz kılan duygu ve düşüncelerinle yüzleşme imkânın olabilir. Bu sorgulamalar esnasında ruh sağlığını bozan şeyler olabilir. Kendine özen göster ve süreci yapıcı kullanmaya çalış.Sevgili İkizler; Yeniay ile hedeflerin ve gelecek planların ön plana çıkabilir. Bağlı olduğun grupların, içinde olduğun ekiple çalışmalarının ve arkadaşlıklarının da bu etkiler altında sorgulamasını yapabilirsin. Her ne kadar yeni başlangıçlar yapmak istesen de öncelikle ihmal ettiğin pürüzleri gidermen gerekebilir.

Sevgili Yengeç; bugünkü Yeniay gerek işin gerek sosyal konumun gerekse de ailenle ilgili yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Hedefinde olan projeleri cesaretle uygulamaya koymadan önce yeniden tartman gerekebilir. Ayrıca daha önce kaçırdığın bir fırsatı yeniden elde etme imkânın olabilir.

Sevgili Aslan; Yeniay seni zihinsel olarak etkileyecek gibi görünüyor. Israrcı olduğun fikir ve düşüncelerinin değişmesine neden olabilecek durumlar yaşayabilirsin. Yurt dışı, eğitim, akademik bir çalışma, medya veya hukuksal işlerinde her zamanki performansı sergilemekle ilgili sıkıntıların olabilir. Doğru yerden ele alman gerekebilir.

Sevgili Başak; finansal kaynaklarını ilgilendiren alanda bir Yeniay seni bekliyor. Düşünmeden karar almak yerine verileri iyi analiz ederek adımlarını atman lehine olabilir. Ayrıca ilişki ve iş birliklerinin mali ve duygusal yönü de seni bu süreçte zorlayabilir. Hedeflerini doğru belirlemen sana yol gösterebilir.

Sevgili Terazi; karşıt burcunda gerçekleşecek Yeniay daha önce başlattığın iş birliği, ortaklık veya ilişkinle ilgili değerlendirmeler yapmana neden olabilir. Aranızdaki maddi manevi güven duygusunun testten geçeceği gelişmeler yaşayabilirsin. Ayrıca sağlığına da özen göstermen gereken bir süreçtesin. Gerekli girişimleri yapmanda fayda var.

Sevgili Akrep; Yeniay sağlık, iş koşulları, çalışma ortamın ve günlük düzenlerinde etkili olacak. Zaman zaman stres yaratan durumlarla karşılaşma olasılığın yüksek görünüyor. Göstereceğin emekler elde edeceklerinden az olabilir ancak yine de yılmadan yoluna devam edebilirsin. Riskli spor veya diyetlerden uzak durmalısın.

Sevgili Yay; bugünkü Yeniay aşk hayatına hareket getirebilir. Geçmişte bitirme kararı aldığın bir ilişkiyle alakalı gelişmeler yaşayabilirsin. Yaratıcılık gerektiren bir konu, bir hobin veya ilgilendiğin spor dalı yeniden gündeminde yer alabilir. Önümüzdeki günlerdeki gelişmeler işin mali boyutu ve seni ne kadar tatmin edeceğini gösterecektir.

Sevgili Oğlak; eve, gayrimenkule, aileye ve işe dair konularda bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Geçmişte gündeme gelmiş bir konu yeniden su yüzüne çıkabilir. Bu yüzden maddi manevi güvencenle ilgili değerlendirmeler yapabilirsin. Gelişmeler zaman zaman düşünmeden karar almana yol açabilir. Temkini elden bırakmamalısın.

Sevgili Kova; Yeniay yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla olan iletişimi etkileyebilir. Var olan bir sorunu çözmek için hamle yapabilir veya hiç hesapta olmayan bir durumdan dolayı fikir ayrılığına düşebilirsin. Ayrıca bir gayrimenkul veya aile içinde geçmişte gündeme gelmiş bir durum yeniden ortaya çıkabilir.

Sevgili Balık; bugünkü Yeniay ile kazanç ve harcamalarınla ilgili yeni hamlelerde bulunacağın bir süreç başlıyor. Kurmuş olduğun iş birliği ve bağlantıların veya hayal ettiğin projelerin artık mali kısmına odaklanabilirsin. Yapacağın görüşme ve sözleşmelerde karşılıklı güven sağlamak ana noktan olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.